Archiv

V prosinci 2017 byly zveřejněné tyto aktuality

28.12.Plameny posílí J.PeslarPlameny hlásí novou posilu v podobě pětadvacetiletého obránce JAKUBA PESLARA! Hrát bude již v sobotu na ledě Moravských Budějovic. Podrobnosti připravujeme...
23.12.Vánoční přáníVánoční přání od žďárských Plamínků!
14.12.MLADÍCI V REPREZENTACIDres české sedmnáctky znovu oblékli žďárští mladíci. Vůbec první start v reprezentačním dresu si připsal Jakub Černohorský, který odehrál první ze dvou přípravných duelů proti juniorce Mannheimu místo dalšího žďárského obránce Jana Klodnera, jenž je zraněný. Česká sedmnáctka proti Mannheimu "19" vyhrála na samostatné nájezdy 3:2. V tom druhém utkání se ukázal žďárský starší dorostenec Luboš Dospěl a kapitánské céčko reprezentačního dresu dokonce nesl Jaromír Pytlík, ten se na výhře 6:1 podílel brankou a asistencí. Český reprezentační dres obléklo v letošní sezoně už sedm Plamenů, slovenský tři.
13.12.J.Benák v Síni slávy!S hrdostí BLAHOPŘEJEME bývalému trenérovi SKLH Žďár nad Sázavou JAROSLAVU BENÁKOVI k dnešnímu uvedení do Síně slávy ČSLH, čímž se tento vynikající obránce zařadil mezi největší postavy českého hokeje.