Archiv

V prosinci 2015 byly zveřejněné tyto aktuality

18.12.Další změna!Úterní zápas v Praze proti Kobře, byl kvůli epidemii příušnic mezi hráči Kobry Praha, odložen na 3.února.
17.12.Smutná zpráva z KolínaVedení SKLH Žďár nad Sázavou projevuje hlubokou účast a upřímnou soustrast rodině a blízkým pana Rudolfa Musílka, funkcionáře SC Kolín, který náhle zemřel při středeční cestě do Bíliny na utkání svého týmu. Čest jeho památce! www.sckolin.cz
17.12.PLAMENY NA PRIMĚANO TRENÉRE - ČTVRTEK 17.12. 22:45 NA TV PRIMA Nenechte si ujít dnešní díl pořadu TV Prima ANO TRENÉRE s týmem FC Santus Jívoví, ve kterém uvidíte i hráče žďárských Plamenů LIBORA STŘECHU a JIŘÍHO SLÁMU (možná i některé další...).
10.12.Mikuláš na ledě obrazemPřipravili jsme pro vás videoreportáž a fotoreportáž z nedělního tréninku nejmenších Plamínků, které navštívil Mikuláš, andělé a čerti.
1.12.Mikuláš na leděJako již tradičně, i letos jsme připravili pro nejmenší adepty hokeje Mikulášský trénink, na který přiveze nadílku dětem přímo na ledovou plochu Mikuláš s čerty i andělem. Mikulášský trénink je, stejně jako všechny ostatní tréninky náboru, otevřený. To znamená, že na něj může přijít kdokoli a tak srdečně zveme jak naše malé hokejisty, tak všechny ostatní děti ze Žďáru a okolí. Mikulášský trénink náboru začíná v neděli 6.prosince 2015 v 8:45 na zimním stadionu na Bouchalkách.