Archiv

V prosinci 2012 byly zveřejněné tyto aktuality

26.12.MS do 20 letV ruské Ufě začíná 26. prosince světový šampionát hokejistů do 20 let. Český výběr hraje v prvním utkání od 13:00 proti Švédsku. Zápas můžete sledovat na onlajny.cz.
18.12.Charitativní aukceNa sportaukce.cz v těchto dnech končí zajímavé aukce, jejichž výtěžky půjdou na charitu. Získat můžete např. dres či hokejku kladenských hvězd vč. Jaromíra Jágra (do středy), kopačky Pavla Horvátha (do čtvrtka) nebo dres na památku K.Rachůnka s podpisy českých hokejových hvězd (do pátku).
14.12.Linhart do ChotěbořeTřetí brankář SKLH Žďár nad Sázavou Tomáš Linhart byl dnes uvolněn do konce sezóny na hostování do Chotěboře.
10.12.Bauer on TourSobiSport - značková prodejna Bauer připravila pro svoje zákazníky další prodejní akci. Ve čtvrtek 13.prosince můžete zakoupit špičkové hokejové vybavení se slevou 15%, navíc s možností testování na ledové ploše zimního stadionu.
7.12.Deník: Rozh.se SobotkouŽďárský deník přinesl rozhovor s trenérem Martinem Sobotkou: "Věřím, že už se do play off dostaneme". Čtěte zde.