Archiv

V listopadu 2017 byly zveřejněné tyto aktuality

28.11.MIKULÁŠ NA LEDĚZveme všechny děti na otevřený trénink náboru s Mikulášem, anděly a čerty. Neděle 3.prosince v 10:00 na zimním stadionu na Bouchalkách.
21.11.VÝJEZD DO TÁBORAKe šlágru kola mezi druhým Táborem a třetím Žďárem bude opět vypraven autobus. Fanoušci, kteří si nechtějí nechat ujít tento atraktivní duel, se mohou hlásit na výjezd. Zájemci se mohou hlásit na facebookové stránce Šakal Patriots nebo na telefonním čísle 732 574 667, či na fanclubsklh@seznam.cz. Cena se bude odvíjet od počtu zájemců.
14.11.SD JEDE DO HRADCEStarší dorostenci dnes v dohrávce 11. kola extraligy staršího dorostu vjedou na led Hradce Králové. Ten okupuje druhé místo tabulky. Žďárští hokejisté naopak musí zvítězit, pokud chtějí ještě teoreticky myslet na postup. Průvodce celým týdnem mládežnického hokeje naleznete na webu.
7.11.VÝJEZD NA DERBYFanklub Šakal Patriots pořádá výjezd na derby autobusy. V případě zájmu kontaktuje telefonní číslo 732574667 (sms), případně fanclubsklh@seznam.cz s jménem a počtem míst. Cena je 150,- kč včetně lístku na hokej.
6.11.Smejky díky za všePro Tomáše SMEJKALA to byl včera zřejmě poslední zápas na Bouchalkách v kariéře. Poslední utkání své kariéry by měl před operací oka odehrát v Havlíčkově Brodě. Žďárský obránce odehrál za Plameny přes 400 soutěžních utkání. Obsáhlý rozhovor se stálicí v obraně, ve kterém objasní i to, jak to vlastně je s tím koncem kariéry přineseme zítra. Po konci sobotního utkání si užil děkovačku.
2.11.MD DNES PŘIVÍTÁ MOTORMladší dorostenci dnes na domácím ledě přivítají hokejisty z Českých Budějovic. Od 16:30 svedou s Motorem přímou bitvu o páté místo a o větší šanci přiblížit se postupové čtyřce. Oba soupeři mají patnáct bodů a stejné skóre. Oba ztrácejí na postupovou čtyřku pět bodů, ale mají dnešní vzájemný zápas k dobru. V případě, že se nechystáte na Bouchalky, bude tradičně připraven onlajn přenos.
ONLINE
2.11.VÁNOČNÍ DERBY ODLOŽENOVánoční domácí zápas s Havlíčkovým Brodem je ze 27. prosince odloženo na 10. ledna roku 2018. Klub se rozhodl vyjít vstříc hráčům a ponechat jim svátky volné, i s vědomím, že vánoční zápas by byl divácky velice atraktivní.