Archiv

V listopadu 2014 byly zveřejněné tyto aktuality

9.11.Žďáráci v repre válíMartin Nečas v roli kapitána dovedl reprezentační tým ČR do 16 let ke třem výhrám nad Švýcarskem (3:1, 5:3, 5:2), společně s dalšími dvěma žďáráky Martinem Kautem a Ondřejem Machalou. Na výhrách se Nečas osobně podílel jednou brankou a asistencí, dvě asistence si připsal Kaut a tři nahrávky Machala. Blahopřejme a děkujeme za vzornou reprezentaci klubu!
11.11.Přichází změny pravidelOde dneška přichází v platnost řada nových pravidel a zavádí se nové tresty. Podrobnosti se dočtete na www.hokej.cz.
12.11.Souhrn 11.kolaTradiční souhrn 11.kola 2.ligy je pro Vás připraven ZDE.
20.11.MD v Brně úspěšnýMladé Plameny dnes porazily v Brně Kometu 3:6 a před posledním kolem základní části extraligy se posunuly na třetí místo tabulky. V neděli si mohou zajistit umístění v elitní čtyřce a tím postup do finálové skupiny. Zápas posledního kola základní části proti HC Bílí Tygři Liberec začíná na žďárských Bouchalkách v neděli 23.listopadu v 17:00.
23.11.Mladší dorost dnes !!!Mladší dorost dnes o postup. V posledním utkání základní části extraligy mladšího dorostu, se bude rozhodovat o postupu do finálové skupiny. Umístění v elitní čtyřce, nutné k postupu, si mladé Plameny zajistí ziskem minimálně dvou bodů. Dnešní duel Žďáru proti libereckým Bílým Tygrům začíná na žďárských Bouchalkách v 17:00. Nenechte si ujít tuto atraktivní hokejovou událost a přijďte podpořit tuto fantastickou hokejovou partu!
24.11.MD v nadstavbové částiNadstavbovou část extraligy mladšího dorostu zahájí mladé Plameny ve čtvrtek 27.listopadu v Třinci a v neděli 30.listopadu přivítají na žďárských Bouchalkách HC Vítkovice Steel. Rozlosování zde.
27.11.MD dnes do TřinceMladší dorost dnes zahajuje nadstavbovou část extraligy a zajíždí do Třince, kde se na ledě nové WERK ARENY utká s místními Oceláři. Počínání mladých Plamenů můžete od 17:00 sledovat prostřednictvím onlajn přenosu.
27.11.Souhrn 15.kolaTradiční souhrn 15.kola 2.ligy je pro Vás připraven ZDE.
30.11.Předehrávka 21.kolaSKLH Žďár nad Sázavou a KLH Vajgar Jindřichův Hradec se dohodli na změně termínu vzájemného zápasu 21.kola, který se měl původně hrát mezi svátky 27.prosince. Utkání v Jindřichově Hradci bude předehráno ve středu 10.prosince v 18:00.
30.11.Nenechte si dnes ujítMladé Plameny dnes čeká další těžká zkouška. Po nečekaném čtvrtečním úspěchu v Třinci, se od 17. hodin na žďárských Bouchalkách utkají s dalším moravskoslezským celkem HC Vítkovice Steel.