Archiv

V listopadu 2012 byly zveřejněné tyto aktuality

3.11.Beneš do BerounaLídr kanadského bodování SKLH a jeden z nejproduktivnějších obránců celé 2.ligy Petr Beneš, odchází na měsíční zkoušku do prvoligového Berouna. Pro Plameny to bude citelná ztráta, ale přejeme mu v jeho profesionální kariéře hodně štěstí.
5.11.Nový kouč ChotěbořeVčerejší debakl Chotěboře od Žďáru odnesl trenér Martin Kubát, který byl dnes odvolán z funkce. Na jeho místo povolalo vedení Lvů Milana Slavíka, který posílí žďárskou enklávu v chotěbořském klubu. Milan Slavík trénoval řadu let žďárskou mládež a v minulých letech působil u juniorky SKLH. Kromě toho byl součástí vedení klubu a jeho sekretářem po odchodu Bohumila Prachaře a před nástupem současného vedení. Informaci o změně na trenérském postu přinesl oficiální web HC Lvi Chotěboř.
6.11.Kaňka hráčem 11. kola!Michal Kaňka byl hodonínskou redakcí zvolen hráčem kola poté co dvěma brankami a třemi asistencemi přispěl k drtivé výhře Plamenů nad Chotěboří. Jiří Plachý zažil také skvělý zápas a po tříbodovém večeru se posunul na devátou příčku kanadského bodování 2. ligy skupiny Střed. http://www.shkhodonin.cz/clanek.asp?id=11.-kolo:-Vajgar-se-konecne-dockal,-Plameny-sezehly-choteborske-Lvy-3392
6.11.Drtiči bez Jiřího RechaChotěboř protočila trenéry v pondělí a následující den vidíme změnu na stejném postu i na jihu Moravy. Ovšem důvody jsou zcela odlišné, zatímco Chotěbořští tak učinili jako reakci na výsledky, pan Jiří Rech dostal nabídku z vyšší soutěže a dále Drtiče nepovede. Oficiální prohlášení vedení Drtičů stojí na shkhodonin.cz.
7.11.Zemřel Vladimír JiránekV noci na středu ve věku 74 let, zemřel po vážné nemoci karikaturista Vladimír Jiránek. Byl autorem mnoha kreslených anekdot a nejvíce jej proslavily večerníčky Bob a Bobek - králíci z klobouku a Pat a Mat. Hokejovým příznivcům se však do srdcí zapsal legendárním krátkým filmem HOKEJ JE HRA.
9.11.Jiří Rech do Havl.BroduBývalý trenér hodonínských drtičů byl dnes jmenován do funkce hlavního kouče HC Rebel Havlíčkův Brod. Informaci přinesl oficiální web klubu www.hcrebel.cz
10.11.Petr Beneš s PU na ETŽďárský obránce Petr Beneš před týdnem odešel na zkoušku do Berouna, ale nedostal tam příležitost ani v jednom zápase. V neděli však odlétá s extraligovými Pardubicemi, které do konce této sezóny na něj vlastní práva, na zápas European Trophy do švýcarského Fribourgu. Po návratu se bude řešit jeho další působení. Více na www.hcpce.cz.
13.11.Rozhovor s T.HavránkemRedakce webu jihlavské Dukly přinesla rozhovor se čtrnáctiletým talentovaným útočníkem Tomášem Havránkem, žďárským odchovancem, který střídavě startuje v extraligové Dukle a ve žďárském SKLH pomáhá mateřskému týmu k vysněnému postupu mladšího dorostu do extraligy. Celý rozhovor zde.
13.11.Vajgar mění trenéraZápas proti žďárským Plamenům odnesl další trenér. Po nedělní prohře na Bouchalkách, byl dnes odvolán trenér Jindřichova Hradce Miloslav Čech. Nahradí jej Ladislav Kolda. Informaci přinesl oficiální web Vajgaru www.klhvajgar.cz
13.11.Zájezd do Mor.BudějovicFanKlub SKLH Žďár n.S. pořádá v neděli 25.listopadu zájezd na utkání 16.kola do Moravských Budějovic. Zájemci nechť se hlásí na tel: 734 276 430, pokud možno do 16.11.2012.
16.11.Deník zve na boj o 2.m.Žďárský deník: Nedělní výhra s Brnem přetaví bronz ve stříbro ?
19.11.Jiří Dítě hráčem kolaHodonínská redakce ve svém pravidelném shrnutí vyhlásila hráčem 15.kola útočníka SKLH Žďár nad Sázavou JIŘÍHO DÍTĚ. Celý článek zde.
20.11.Deník: Petr OpršalŽďárský deník přinesl článek o jednom z hrdinů nedělního utkání. Opršal: Lidi byli parádní. Teď ještě přeskočit Hodonín Celý článek zde.
21.11.Foto ze zápasu ZNS-TEBDo fotogalerie byly přidány snímky Evy Solaříkové a Veroniky Markové z nedělního duelu mezi SKLH Žďár a Technikou Brno.
24.11.Článek fanouška TřebíčeNa stránkách třebíčského fanklubu, si můžete přečíst článek o tom, jak několik fandů Horácké Slávie jelo do Žďáru podpořit Moravské Budějovice.
25.11.Řádění fans v PřerověVčerejší zápas východní divize mezi Přerovem a Vsetínem musel být předčasně ukončen kvůli řádění "fanoušků" Vsetína. Podrobnosti vč. fotografií přinesl Přerovský deník.
26.11.Hledáme pořadateleVedení SKLH Žďár nad Sázavou hledá pořadatele pro zápasy "A" týmu. Pokud máte chuť, chcete pomoci klubu a zároveň vydělat nějakou korunu, tak se ozvěte na klubový e-mail info@hokejzr.cz nebo na telefon 731 118 892. Hledáme zodpovědné zájemce starší 18-ti let, s jistým, ale slušným vystupováním a bezproblémovou zdravotní a fyzickou kondicí.
29.11.Zlatá kniha na MarkenuMarken.cz, jediný specializovaný internetový obchod s hokejovými knihami a DVD, přináší pro všechny hokejové příznivce ideální vánoční dárek: Zlatou knihu ledního hokeje, téměř 600-stránkovou bibli mapující lední hokej od historie až po současnost s předmluvou Vladimíra Růžičky. Na Marken.cz si můžete koupit až 400 knížek o hokeji, svou šíří nemá tento obchod na českém internetu konkurenci.