Archiv

V říjnu 2018 byly zveřejněné tyto aktuality

4.10.ZDRAVOTNÍ STAV Š. ČECHAŠtěpán Čech po včerejším incidentu utrpěl otřes mozku, nemá žádná další zranění a naštěstí bylo vyloučeno i poranění páteře. Dnes by měl být propuštěn do domácího ošetření a následná rekonvalescence se odhaduje na 2-3 týdny. Trpí částečnou amnézií, nepamatuje si, že šel na led, ani co se stalo. První vzpomínky má až z nemocnice. Držíme palce a přejeme Štěpánovi rychlé uzdravení a návrat mezi Plameny!
8.10.PRVNÍ BOD V NHLHokejový útočník Martin Nečas, si ve svém čtvrtém zápase v nejslavnější hokejové lize světa připsal svůj první bod v kariéře. Asistoval na první branku Caroliny Hurricanes proti New Yorku Rangers, jeho tým utkání zvítězil 8:5.
10.10.JUNIORKA PŘELOŽENAVzhledem k velkému vytížení hráčů na reprezentačních srazech, se utkání DHL extraligy juniorů mezi SKLH Žďár nad Sázavou a Red Bull Salzburg přesouvá z neděle 14.10. na pondělí 15.10. od 16 hodin.
14.10.STŘ. STARTY DO TŘEBÍČEŽďárské duo Lukáš Bureš a Lukáš Jícha má vyřízené střídavé starty do prvoligové Třebíče. V případě, že by Žďár nehrál žádné utkání a kouč Horácké Slavie Martin Sobotka měl zájem, mohou naskočit v Chance lize.
17.10.NEČAS PRVNÍ GOL V NHLŽďárský odchovanec Martin Nečas vstřelil svůj první gól v NHL. Dnes v noci v utkání s Tampou Bay Lightning srovnával ve druhé třetině stav utkání na 2:2. Ze strany Caroliny to byl ale poslední zásah, Hurricanes v zápase podlehli 2:4.
25.10.BUREŠ SPORTOVCEM OKRESUVe dnes vyhlášené anketě "Sportovec okresu" zvítězil útočník Plamenů a trenér mládeže LUKÁŠ BUREŠ. V kategorii kolektivů získal druhé místo "A" tým SKLH a v kategorii mládeže se mohou mladší žáci Plamenů rovněž pyšnit druhou příčkou.