Archiv

V říjnu 2017 byly zveřejněné tyto aktuality

2.10.VÝJEZD DO MBFanklub Šakal Patriots pořádá autobusový výjezd do Moravských Budějovic. V případě zájmu prosím kontaktuje na telefonu 732 574 667, odjezd je naplánovaný na 15:45 hod.
2.10.Aukce WCH2016Již dnes ve 20:00 končí unikátní aukce originálních hraných dresů ze Světového poháru 2016 v Kanadě. V aukci můžete získat jeden ze šestnácti originálních dresů českého národního mužstva. Připojte se do aukce zde!
3.10.JÁGR K PLAMENŮMJaromír Jágr zamíří místo do Kladna k Plamenům. Bohužel ne k těm žďárským, ale do kanadského Calgary Flames.Více na hokej.cz.
3.10.Nečas si zahraje NHLMARTIN NEČAS je už jen malý krůček od splnění svého snu. Vedení Carolina Hurricanes rozhodlo, že žďárský odchovanec zůstane v sestavě i na ostrý strat NHL, což čekali asi jen největší optimisté. Dostane příležitost obhájit svoje místo v nejlepší soutěži světa během úvodních devíti zápasů. Svoji velkou premiéru v NHL by si mohl Martin Nečas odbýt už 7. října v úvodním zápase sezóny proti Minnesota Wild. Oficiální web Carolina Hurricanes.
4.10.PREMIÉRA PRO POIZLAObránce extraligového staršího dorostu dnes dostane šanci mezi dospělými. Svou seniorskou premiéru si teprve šestnáctiletý obránce Daniel Poizl odbude na ledě Moravských Budějovic. Stane se tak po Jaromíru Pytlíkovi letos druhým hráčem z kádru starších dorostenců, který zasáhne do druholigových bojů.
5.10.SPORTOVEC OKRESUPlameny uspěly v anketě SPORTOVEC OKRESU.
"A" mužstvo získalo druhé místo v kategorii družstev dospělých, Martin Pleva druhé místo v kategorii jednotlivců dospělých a starší dorost obsadil čtvrtou příčku v kategorii družstev mládeže.
11.10.SD: ZR-ČB v TelčiV rámci propagace mládežnického hokeje, SKLH, jeho partnerů a spolupráce s HTC Telč, bude utkání 12.kola extraligy staršího dorostu mezi SKLH Žďár nad Sázavou a HC Motor České Budějovice odehráno 14.10. od 13:00 na zimním stadionu v Telči.
12.10.PLAMENY V REPREZENTACIStarší dorostenci Plamenů znovu oblékli reprezentační dresy. V modelovém utkání se reprezentace do 17 let utkala s juniory Kladna a Sparty Praha. Do obou utkání zasáhl Jaromír Pytlík, který zaznamenal 1+1. Do prvního zápasu s Kladnem nastoupil i Daniel Poizl a Luboš Dospěl, jenž si připsal asistenci. Jaromír Pytlík i Daniel Poizl mají šanci k tomu, aby odcestovali v listopadu do kanadského Fort St. John na turnaj U17 World Hockey Challenge.

Česko U17 vs. Rytíři Kladno U20 3:2
Branky ČR: 2. Jouza (Pytlík), 11. Najman (Dospěl, Koffer), 43. Barinka (Lang)

Česko U17 vs. Sparta Praha U20 4:2
Branky a nahrávky: 27. Zeman, 31. Rychlovský (Jelínek, Čížek), 42. Pytlík (Křemen, Rašín), 48. Raška (TS) – 39. Fabiánek, 40. Pšenička (Dubský, Rousek)

13.10.HOTspot SATT v provozuSpolečnost SATT v tomto týdnu zprovoznila slíbený Wifi HOTspot na zimním stadionu a přilehlém ovále. Nyní se již můžete k internetu přihlásit po připojení k síti "satt-zimak-free".

18.10.NEČAS TO DOKÁZALMartin #NEČAS má za sebou premiéru v NHL, do statistik se sice nezapsal, ale na ledě strávil necelých sedm minut. Většinu času proti němu stál elitní útočník Connor McDavid, ovšem se svým výkonem "Neči" spokojený nebyl. "Nebyl jsem nervózní, chtěl jsem hrát svoji hru, ale nehrál. Hrál jsem špatně, na ledě jsem se necítil dobře," popsal svůj debut až sebekriticky osmnáctiletý žďárský odchovanec. "Ale máme dva body, a to je nejdůležitější." Martin Nečas se tak po Martinu Lojkovi stává druhým žďárským odchovancem, jenž hrál v nejslavnější soutěži světa. Videosestřih utkán zde.
23.10.MARTIN NEČAS DO KOMETYŽďárský odchovanec Martin Nečas se vrací po zkoušce v NHL zpět do brněnské Komety. Po jednom zápase odehraném na ledě Edmontonu stráví další sezónu v české extralize. V té loni zazářil a k mistrovskému titulu získal i cenu nejlepšího nováčka. Hrát by měl už v pátek proti Zlínu.
24.10.SD ODEHRAJE PŘEDEHRÁVKUStarší dorostenci dnes vyráží na jih Čech. V předehrávce 17. kola z důvodu listopadové reprezentační pauzy vyjedou v 16 hodin na led Motoru. Po čtyřech porážkách potřebují žďárští mladíci znovu zabrat a získat cenné body. Bude to ale těžké, České Budějovice okupují s třiadvaceti body první místo.

ONLINE

25.10.ZÁPAS MD ODLOŽENSobotní utkání ELIOD extraligy mladšího dorostu mezi Duklou Jihlava a žďárskými Plameny je z důvodu marodky soupeře odloženo. Těšit se ale můžete na bohatou porci domácích zápasů, ve čtvrtek mladší dorost přivítá Mladou Boleslav, pátek a sobota bude patřit starším dorostencům, ti se utkají s Dynamem Pardubice a hradeckým Mountfieldem.
30.10.VÝJEZD DO PELHŘIMOVAFanklub Šakal Patriots pořádá na středu autobusový výjezd do Pelhřimova. Odjezd od zimního stadionu je v 16 hodin. Cena výjezdu bude 150 — 250 kč podle obsazenosti autobusu + vstupenka za 50 kč. V případě zájmu podpory žďárských hokejistů na ledě Ledních medvědů, volejte prosím na číslo 732 574 667, či do zpráv na facebookové stránce Šakalů nebo přímo v události výjezdu.
30.10.DOTAZNÍK PRO ČTENÁŘENáš web se snažíme neustále posouvat kupředu a předávat vám co nejlepší a nejrychlejší informace. K tomu, abychom vás mohli ještě více potěšit a věděli, na čem třeba zapracovat jsme vytvořili malý anonymní dotazník. Udělejte si prosím dvě minuty čas a vyplňte ho ZDE. Děkujeme vám!
31.10.MD V REPREZENTACIÚčast na mezinárodním poli si vysloužili dva mladší dorostenci. Do Klášterce nad Ohří na sraz české hokejové reprezentace do 16 let odcestuje dvojice útočníků Jakub Konečný a Jiří Puczek. Česká U16 zde odehraje mezi 7. až 12. listopadem tři utkání s výběrem Švýcarska.