Archiv

V říjnu 2015 byly zveřejněné tyto aktuality

31.10.Žďáráci za velkou loužíDnes v noci sehrála česká "17ka" první přípravný zápas v Kanadě před nadcházejícím Světovým turnajem. Čeští mladíci po divoké přestřelce prohráli s Finskem v prodloužení 8:7p, ale opět o sobě dali znát žďárští odchovanci. MARTIN KAUT se dvěma brankami a jednou asistencí byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání, MARTIN NEČAS si připsal gól a dvě nahrávky a ONDŘEJ MACHALA po jedné brance a nahrávce. Průběh zápasu i s obrazovými sestřihy branek najdete na onlajny.com.
22.10.RepreU17 letí do KanadyA my jsme hrdí, že u toho jsou opět žďárští odchovanci Martin Nečas, Martin Kaut, Ondřej Machala (a Ondřej Trejbal v roli náhradníka). Přejeme Vám kluci hodně štěstí a celému týmu co nejvíce úspěchů! Více v článku na hokej.cz
15.10.Ml.dorost vyhrál v MBMladší dorostenci SKLH dnes vybojovali velice důležité vítězství v Mladé Boleslavi 1:2 a připsali si cenné tři body, které je posunuly na osmou příčku tabulky.
5.10.Zemřel Jaroslav KrálS hlubokým zármutkem oznamujeme, že 1.října zemřel po dlouhé nemoci, ve věku 76 let, bývalý trenér žďárského hokeje pan JAROSLAV KRÁL. Čest jeho památce!