Archiv

V lednu 2018 byly zveřejněné tyto aktuality

29.1.VÝJEZD DO PELHŘIMOVA!Ve středu jedou Plameny do Pelhřimova. Výjezd tentokrát nebude Šakal Patriots organizovat autobusem, ale pojede se auty. Proto prosíme, kdo by měl zájem jet podpořit žďárské hokejisty v malém derby Vysočiny, tak volejte na telefonní číslo 732 574 667.
26.1.SD: ZR-MB 4:3pStarší dorostenci dnes v Telči vybojovali vítězství nad třetí Mladou Boleslaví. O výhře v prodloužení a zisku dvou bodů do extraligové tabulky rozhodl v prodloužení Daniel Poizl, jenž zítra nastoupí také za "A" tým Plamenů proti Nymburku.
23.1.SD: ZR-MB v TelčiJiž podruhé se v rámci propagace mládežnického hokeje na Vysočině, SKLH a jeho partnerů a spolupráce s HTC Telč, odehraje utkání extraligy staršího dorostu na ZS v Telči. Zápas 16. kola nadstavbové části mezi SKLH Žďár nad Sázavou a BK Mladá Boleslav bude odehráno 26.1. od 17:00 na zimním stadionu v Telči.
18.1.VÝJEZD DO KOLÍNA!V sobotu fanklub Šakal Patriots vypravuje autobus na utkání do Kolína! Na zápasy s tímto tradičním soupeřem si jistě pamatujete, v play-off před dvěma lety jsme byli u Kozlů jako doma, tak proč to nezopakovat! Pojeďte fandit, přihlásit se můžete na čísle 732 574 667. Odjezd je ve 14.30 od zimního stadionu!
16.1.P. KOUKAL NA OLYMPIÁDU

Žďárský hokejový odchovanec Petr Koukal se tak jako jeho bratr Martin Koukal pokusí bojovat o medaile pod pěti olympijskými kruhy! Na hokejový turnaj už ve Vancouveru v roce 2010 vyrazil Tomáš Rolinek. Na ledě se však samozřejmě nejvíce proháněla Martina Sáblíková, trojnásobná olympijská vítězka a držitelka stříbrné a bronzové medaile. Zapomenout ale nesmíme ani na Evu Vítečkovou, která pod pěti kruhy bojovala s českou basketbalovou reprezentací.

15.1.NEČAS SLAVÍ 19Hokejový talent Martin Nečas slaví devatenácté narozeniny! Za celý klub mu přejeme hodně štěstí do jeho budoucí kariéry, ale i osobního života. Zároveň ať ho doprovází zdraví! Gratulujeme Neči!
9.1.Zápas MD odloženZ důvodů zvýšeného výskytu příušnic u mládeže Dukly Jihlava, bude utkání mladšího dorostu proti tomuto soupeři, původně plánované na čtvrtek 11.1.2018, ODLOŽENO. Náhradní termín bude upřesněn později.
9.1.Bára Machalová na MSDalší úspěch odchovanců SKLH na reprezentační úrovni zaznamenala útočnice BARBORA MACHALOVÁ, která dnes gólem a nahrávkou přispěla k postupu ČR do čtvrtfinále MS žen do 18 let přes Finsko (3:2). Zároveň byla vyhlášena nejlepší hráčkou zápasu.
Blahopřejeme Báro!
8.1.PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA DERBY. Od úterý 9.ledna bude probíhat předprodej vstupenek na středeční duel mezi Žďárem a Havlíčkovým Brodem. Vstupenky bude možné zakoupit v hokejové prodejně SobiSport (hned vedle vchodu do ZS) v úterý a ve středu od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00. Vyhněte se frontám a zajistěte si vstupenky včas!

4.1.MD VYZVE DYNAMOMladší dorost dnes vyzve od šestnácti hodin Dynamo Pardubice. Vzhledem k tomu, že se utkají sousedé v tabulce půjde o hodně. Tím spíš, že oba celky musí stále kvůli záchraně extraligové soutěže bojovat o každý bod.