Archiv

V lednu 2017 byly zveřejněné tyto aktuality

19.1.1.kolo play-off VxZVzhledem k určitým nejasnostem a častým dotazům ohledně prvního kola play-off, které se podle předsezónních dohod a informací mělo původně hrát v jednotlivých skupinách sdělujeme, že před startem soutěže došlo ke změně a platí to, co je v rozpise ČSLH a hned od prvního kola se hraje play-off do kříže mezi skupinami Střed x Západ.
12.1.MD: JIH-ZR 1:2Mladší dorostenci porazili lídra nadstavby! Z ledu HC Dukla Jihlava vezou tři body za výhru 1:2. Blahopřejeme! Více na onlajny.com.
11.1.LOSOVÁNÍ LA STEAK GÓLVYHRÁLI JSTE VEČEŘI V LA STEAK S LUKÁŠEM BUREŠEM? Podívejte se na losování vítěze listopadového kola ankety LA STEAK GÓL MĚSÍCE.
4.1.MD: ZR-VIT 7:2MD: SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – HC VÍTKOVICE RIDERA 7:2 (1:0, 3:1, 3:1)
Utkání proti Vítkovicím rozhodly mladé Plameny ve druhé třetině, po které vedly již 4:1. V třetí dvacetiminutovce přidali domácí další tři branky a Vítkovičtí již jen korigovali na konečných 7:2. Žďárští si tak upevnili čtvrtou příčku v extraligové tabulce a svému ostravskému pronásledovateli odskočili na rozdíl čtyř bodů.
2.1.Havl.Brod má trenéraBK Havlíčkův Brod oznámil jméno nového trenéra "A" mužstva. Stal se jím ROMAN KAŇKOVSKÝ, jenž převezme tým až po středečním derby ve Žďáře. Uvedl to oficiální web Bruslařského klubu.