Archiv

V lednu 2013 byly zveřejněné tyto aktuality

31.1.Hráč kola: Josef HronV tradičním hlasování druholigových redakcí získal titul Hráč 30.kola žďárský JOSEF HRON. Tradiční souhrn kola přinesl jako vždy web SHK Hodonín.
31.1.Vysočina hraje o medailV 15:00 začíná zápas výběru kraje Vysočina na Mistrovství ČR o bronzové medaile. Tým jehož součástí je i řada mladých hokejistů SKLH, se o cenné kovy popere se Středočeským krajem. Zápas můžete sledovat obrazem živě na tvcom.cz nebo jeho průběh na onlajny.com.
29.1.Mistrovství ČR krajůDnes bylo zahájeno Mistrovství ČR krajských výběrů hráčů ročníku 1998. Mladí hokejisté SKLH tvoří významnou část reprezentace Kraje Vysočina a výrazně se podíleli na výhře v prvním zápase proti Karlovarskému kraji. Další informace naleznete na www.mladeznickyhokej.cz. Průběh zápasů a výsledky můžete sledovat na www.onlajny.com. Videopřenosy jsou k dispozici na www.tvcom.cz
28.1.Kaňka hráčem 29.kolaRedakce druholigových webů zvolily hráčem 29.kola Michala Kaňku. Přečíst si o tom můžete v pravidelném souhrnu kola na www.shkhodonin.cz
28.1.Výměna trenérů v Chot.Již třetí trenér v této sezóně přišel o práci po zápase se Žďárem. Po Martinu Kubátovi (CHT) a Miloslavu Čechovi (JH) dnes skončil na chotěbořské střídačce Milan Slavík. Nahradí jej Vladimír Halamka st.. Informaci sdělil prostřednictvím klubového webu sportovní manažer Lvů Vladimír Halamka ml.
24.1.Jiří Plachý v DeníkuDnešní vydání Žďárského Deníku přináší rozhovor s kapitánem Plamenů Jiřím Plachým.
23.1.Blahopřejeme J.SlámoviJeden z nejlepších brankářů 2.ligy JIŘÍ SLÁMA dnes oslaví 24. narozeniny. Za vedení klubu a redakci mu přejeme vše nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí, studijních úspěchů a ať ho to trefuje. Zároveň mu přejeme rychlé uzdravení ze současné virózy.
15.1.ŽD: Hokejový hit sezónyDnešní vydání Žďárského deníku přineslo rozhovor s Lubošem Kunstmüllerem včetně jeho pozvánky na středeční šlágr kola. Článek zde.
14.1.Vítáme Emmu JežkovouDnes v časných ranních hodinách potkala velká radost útočníka SKLH Ondru Ježka, když se mu narodila dcera EMMA. Vítáme ji na světě a přejeme jí do života hlavně pevné zdraví, hodně štěstí a ať svým rodičům dělá samou radost!
2.1.Čtvrtfinále MS - 20 letČeští hokejisté hrají klíčové čtvrtfinále na mistrovství světa do 20 let proti Spojeným státům. Zápas začíná v úterý 2. ledna v 10:00 a můžete ho sledovat na Onlajny.com.