Archiv

Posledních 30 aktualít

20.5.Seminář pro rodičeVe středu 22. května 2024 v 16:00 proběhne v hale Tělovýchovné jednoty (vedle ZS) seminář ohledně stravování sportovců. Seminář je určen rodičům za poplatek 100,- Kč.
22.11.AUKCE DRESŮPrávě v těchto dnech si můžete vydražit speciální edici hraných dresů „Movember SKLH“ s tím, že vydražená částka poputuje nadačnímu fondu Muži proti rakovině. Veřejná aukce probíha zde.
4.11.VÍTÁME NOVÉHO PLAMÍNKAVčera, 3.11. se Pláškovi, našemu dlouholetému kapitánovi, narodil syn Damian. Gratulujeme! Damianovi přejeme hlavně hodně zdraví a už teď se těšíme až obleče dres s Ž na prsou!
23.10.RozhovorKapitána Plamemů Martina Plevu vyzpovídal idnes.cz o překvapivém vítězství v Šumperku, ale například i o náladě v kabině, která je skvělá i přes nepřesvědčivé výsledky.
17.10.POSILA DO ÚTOKUVe včerejším utkání na ledě Draků se v našem dresu objevil i útočník David Čermák z Dukly Jihlava, který u nás působil již v loňské sezoně formou střídavých startů. David si hned ve svém prvním letošním startu za Plameny připsal připsal asistenci u branky Adama.
11.10.NOVÁ POSILAHlásíme vyztužení obranných řad. Vedení SKLH muselo reagovat na kritický počet obránců, a tak z Hodonína přichází Adam Spálovský. Nastoupit by měl již v sobotním utkání 9. kola proti Novému Jičínu.
1.10.ZRUŠENÍ DISKUZNÍHO FÓRANa základě rozhodnutí klubového vedení bylo dnešním dnem zrušeno diskuzního fórum na našich webových stránkách. Za uzavřením diskuzního fóra v žádném případě není snaha klubu o potlačení jakékoliv diskuze. Hlavním záměrem je přesunout diskuze na dostupnější sociální sítě. Na našem webu je možné využít například sekci PTEJTE SE, kde odpovědný člověk klubu odpovídá na dotazy fanoušků/návštěvníků.
17.9.DRUHÁ VLNA PERMICDruhá vlna vydávání plastových permanentních karet je spuštěna. Karty jsou připraveny k vyzvednutí v obchodě Sobi Sport dle otevírací doby. Plastová permanentní karta je vydána oproti papírovému voucheru, vratná záloha na kartu je 50,- Kč.
6.9.VÝMĚNA PERMANENTEKOd pondělí 9.9. si mohou držitelé papírových voucherů na permanentku vyzvednout plastovou permanentní kartu. Vyzvedávat mohou permanentkáři v obchodě SobiSport dle otevírací doby. Vratná záloha na kartu je 50,- Kč.
15.8.PRODEJ PERMANENTEKProdej permanentek na novou sezonu bude spuštěn v pondělí 19.8., veškeré informace očekávejte na webu v průběhu pátku.
6.5.KONEČNÝ POVEDE HODONÍNKouč Michal Konečný, který poslední tři sezony strávil jako hlavní trenér na žďárských Bouchalkách, povede od následující sezony Hodonín.
2.4.ROČNÍK 2009 MÁ STŘÍBRORočník 2009 se v poslední březnový víkend zúčastnil multisportovního turnaje v Brně. Kromě hokeje měřili žďárští mladíci síly i v basketbalu a fotbalu. Stěžejní byl však samozřejmě hokej a v něm se svěřencům Lukáše Bureše, Václava Marka a Jiřího Plachého podařilo získat stříbrnou medaili!

1. HC Lvi 2009 ČB
2. SKLH Žďár nad Sázavou
3. HC Berani Zlín
4. Bet the best Slovakia
5. HCM Warriors Brno
6. EAC Junior Vídeň Capitals

Výsledky:
SKLH Žďár - Vídeň Capitals 19:0, SKLH Žďár – Berani ZlínZlín 4:3, SKLH Žďár - Warriors Brno 6:0, SKLH Žďár – Bet the best Slovakia 4:2, SKLH Žďár – HC Lvi Č. Budějovice 1:6

Sestava Žďáru: Holý - Teml Michal, Teml David, Plachý Jiří, Pavelka Tomáš, Bartoň Tomáš, Řehoř Jakub, Marek Jakub, Stehlík Lukáš, Popela Jan, Chmel Matěj, Havlíček Filip, Rosecký Filip, Štoček Oliver, Mařata Matyáš, Bukáček Adam, Lupoměch Jakub

Kluci gratulujeme!

28.2.PŘEDPRODEJ VSTUPENEKPředprodej vstupenek na sobotní čtvrtfinálové utkání play-off proti Valašskému Meziříčí (70,-) probíhá ve čtvrtek a v pátek v prodejně SobiSport 9:30-12:00, 13:00-17:00 (so zavřeno). V sobotu bude hlavní pokladna na zimním stadionu otevřená od 15:00. Utkání začíná v 17:30.
8.2.Výstava zahájenaSlavnostní vernisáží byla ve čtvrtek 7.2.2019 zahájena výstava k 80. výročí žďárského hokeje. Výstava potrvá v Malé galerii Staré radnice do 31.března. Otevřená je PO-PÁ 8:00-12:00 a 13:00-17:00, SO 9:00-12.00 a 14:00-17:00, NE 14:00-17:00 hodin. Foto z vernisáže ve fotogalerii. Foto z instalace výstavy Žďárský deník.
1.2.VÝJEZD NA DERBY!Na středeční derby do Havlíčkova Brodu vypravuje fanklub Šakal Patriots autobus. V případě zájmu prosím kontaktujte Michala Štola formou SMS na čísle 732574667 a rezervujte si svoje místo na derby! Cena je 70kč, bez lístku na utkání.
7.1.PYTLÍK MÍŘÍ DO KANADYÚtočník Jaromír Pytlík se z extraligových Vítkovic stěhuje do zámořské juniorské soutěže. Nastupovat bude v dresu Sault Ste. Marie Greyhounds, hrající Ontario Hockey League (OHL).
2.1.Junioři v TelčiDva lednové zápasy extraligy Juniorů sehrají žďárští hokejisté v rámci spolupráce s HTA na zimním stadionu v Telči. 18.1. proti Karlovým Varům a 19.1. proti Chomutovu.
25.11.PŘEDPRODEJ V PONDĚLÍPředprodej vstupenek na derby s Havlíčkovým Brodem již od pondělí v prodejně SobiSport. Otevírací doba: 9:00 - 12:00, 13:00 - 17:00. V pondělí bude otevírací doba pouze odpoledne.
14.11.JUN: KOMETA V TELČIV rámci dlouhodobé spolupráce s Hockey Talent Academy, bude utkání 19. kola DHL extraligy juniorů mezi SKLH Žďár nad Sázavou a HC Kometa Brno sehráno 17.11.2018 v 15:30 na zimním stadionu v Telči.
8.11.KALENDÁŘ 2019 V PRODEJIJiž v sobotu najdete při domácím utkání Plamenů ve fanshopu novinku v podobě kalendáře pro rok 2019. Cena týdenního stolního kalendáře s fotkami a designem SKLH Žďár nad Sázavou je 89,- kč. Posléze bude v prodeji i v prodejně Sobi Sport.
center
Nový kalendář pro rok 2019.
25.10.BUREŠ SPORTOVCEM OKRESUVe dnes vyhlášené anketě "Sportovec okresu" zvítězil útočník Plamenů a trenér mládeže LUKÁŠ BUREŠ. V kategorii kolektivů získal druhé místo "A" tým SKLH a v kategorii mládeže se mohou mladší žáci Plamenů rovněž pyšnit druhou příčkou.
17.10.NEČAS PRVNÍ GOL V NHLŽďárský odchovanec Martin Nečas vstřelil svůj první gól v NHL. Dnes v noci v utkání s Tampou Bay Lightning srovnával ve druhé třetině stav utkání na 2:2. Ze strany Caroliny to byl ale poslední zásah, Hurricanes v zápase podlehli 2:4.
14.10.STŘ. STARTY DO TŘEBÍČEŽďárské duo Lukáš Bureš a Lukáš Jícha má vyřízené střídavé starty do prvoligové Třebíče. V případě, že by Žďár nehrál žádné utkání a kouč Horácké Slavie Martin Sobotka měl zájem, mohou naskočit v Chance lize.
10.10.JUNIORKA PŘELOŽENAVzhledem k velkému vytížení hráčů na reprezentačních srazech, se utkání DHL extraligy juniorů mezi SKLH Žďár nad Sázavou a Red Bull Salzburg přesouvá z neděle 14.10. na pondělí 15.10. od 16 hodin.
8.10.PRVNÍ BOD V NHLHokejový útočník Martin Nečas, si ve svém čtvrtém zápase v nejslavnější hokejové lize světa připsal svůj první bod v kariéře. Asistoval na první branku Caroliny Hurricanes proti New Yorku Rangers, jeho tým utkání zvítězil 8:5.
4.10.ZDRAVOTNÍ STAV Š. ČECHAŠtěpán Čech po včerejším incidentu utrpěl otřes mozku, nemá žádná další zranění a naštěstí bylo vyloučeno i poranění páteře. Dnes by měl být propuštěn do domácího ošetření a následná rekonvalescence se odhaduje na 2-3 týdny. Trpí částečnou amnézií, nepamatuje si, že šel na led, ani co se stalo. První vzpomínky má až z nemocnice. Držíme palce a přejeme Štěpánovi rychlé uzdravení a návrat mezi Plameny!
29.9.Nečas zůstává v NHLMartin NEČAS figuruje na soupisce pro NHL! Vedení Carolina Hurricanes dnes potvrdilo, že náš odchovanec bude členem sestavy "A" týmu. Viděli jste skutečnou hvězdu NHL.
16.9.ZAČÍNÁ PŘEDPRODEJ vstupenek na středeční derby! Už od pondělí bude možné zakoupit vstupenky na středeční velké derby Vysočiny. Předprodej bude probíhat tradičně v hokejové prodejně SobiSport (hned vedle vchodu do ZS) od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00. Vyhněte se frontám a zajistěte si vstupenky včas!
11.9.DOR A JUN V TELČIČtvrteční zápas extraligy dorostu proti Českým Budějovicím, se odehraje v Telči. Důvodem je kolize s domácím utkání juniorky s Kometou Brno. Nedělní zápas juniorky se Salzburgem se rovněž odehraje v Telči.
7.9.VÝJEZD DO SALZBURGU!Fanklub Šakal Patriots plánuje výjezd na utkání DHL extraligy juniorů do rakouského Salzburgu. Předběžně zjišťuje zájem, v případě tedy, že byste chtěli vyrazit na hokejový výlet spojený s prohlídkou města a hokejem nejvyšší juniorské kvality, napište na adresu fanclubsklh@seznam.cz. Předběžná cena dopravy 1 000,-.