JARNÍ TURNAJ 2013

Zveřejněno 04.04.2013 | Antonín Prokop
ČESKÁ LÍPA - Ve dnech 29.-31.3.2013 se konaly 3.hokejové hry mládeže pod názvem "Jarní turnaj 2013" a tým SKLH Žďár nad Sázavou byl jedním z jeho účastníků.

Na turnaji startovali hráči ročníku narození 2001 a mladší. Turnaje se účastnilo 6 týmů z České republiky a ze Slovinska. SKLH Žďár nad Sázavou, HC Frýdek-Místek. HC Baník Sokolov, HD Mladi Jesenice, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice a CZHS Team

Turnaj se uskutečnil v pěkném Sportareálu v České Lípě a trval celkem tři dny. Součástí programu byl nejen hokejový turnaj, kde mužstva hrála systémem každý s každým, ale i vzájemná utkání ve vybíjené, přetahované a štafeta v plavání. Kluci se tedy rozhodně nenudili a ve výsledkové listině se neztratili.

Tým SKLH Žďár nad Sázavou vybojoval zlaté medaile v hokeji a ve vybíjené, bronzové medaile v přetahované. Michal Trejbal vyhrál dovednostní soutěž v obratnosti a na závěr byl vyhlášen nejlepším útočníkem turnaje.

6. CZHS Team                  5  0  0  5   12:30  0

Kromě odchovanců našeho žďárského klubu musím poděkovat za vzornou reprezantaci i hráče Chocně, Havlíčkova Brodu, Velkého Meziříčí, Ledče nad Sázavou a Pelhřimova, kteří nám pomohli k úspěchu. Sestava týmu pod vedením trenéra Petra Křehlíka: Vít Lukáš, Chaloupek Ondřej, Křehlík Tomáš, Trejbal Michal, Čermák Jan, Malenovský Šimon, Pachl Tomáš, Pelikán Pavel, Prokop Adam, Krajíček Jakub, Křišta Filip, Juda Miroslav, Rouha Michal, Lichtag Jakub, Lesák Petr

... několik fotografii

Další informace na www.sportlipa.cz/jarniturnaj, kde jsou k dispozici všechny výsledky i statistiky z jednotlivých utkání.