Dostupné kategorie

V březnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
123»
1.3.Play-off pokračuje! Série se dnes vrací do ŽďáruZNS - TRU 3:2, 0.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Tempo play-off nabralo zběsilé obrátky a dnes nás čeká už třetí zápas osmifinále. Plameny do něj vstoupily v sobotu na vlastním ledě vítězně, ale Trutnov v pondělí pod Krkonošskými vrcholy srovnal krok. Důležité utkání, kterým se jeden z osmifinalistů ujme vedení, určitě opět přinese atraktivní a bojovný duel, ve kterém nenechá ani jeden ze soupeřů tomu druhému nic zadarmo.
1.3.Nervy drásající drama muselo rozseknout až prodloužení, Plameny slaví druhý bod!ZNS - TRU 3:2, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Dnes byl k vidění na Bouchalkách zápas jako řemen! Plameny dvakrát vedly, jenomže Trutnov dokázal vždy odpovědět. Kdo dnes nemohl přijít, může litovat, protože se hrálo až do posledních sekund o všechno. Pomyslnou třešničku na dortu přineslo skvělým fanouškům na Bouchalkách prodloužení. Přes tisíc sto diváků rozjásala dorážka Michala Kaňky, poté už oslavy druhého bodu nebraly konce.

2.3.VIDEO: Dobře, že jsme si pohlídali jejich brejky, je potřeba vést o dvě branky, shodují se Půža a KaňkaZNS - TRU 3:2, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Třetí osmifinálové utkání se neslo v podobném stylu jako ty dvě předchozí. Trutnov praktikoval opět velice jednoduchý ale účinný hokej. Domácí měli s urputnou obranou hostů problémy a rozhodnout muselo až prodloužení. K rozhovoru o hře soupeře a průběhu utkání jsme si po zápase vzali k mikrofonu hned dva respondenty. Nejprve Václava Půžu, který svým přímo brilantním výkonem v obraně hodně přispěl k výhře a poté samotného střelce vítězné branky z prodloužení. Michal Kaňka se snažil najít recept na trutnovskou hru.

3.3.„Do Trutnova jedeme bojovat o další výhru pro naše skvělé fanoušky,“ říká odhodlaně Lukáš JíchaZNS - TRU 3:2, 0.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Ve třetím kole play-off mohli diváci vidět velmi povedený a kvalitní hokej. Ten se ale nestihl rozhodnout v základní části, proto se muselo prodlužovat. Nakonec si vítězství po přesilové hře vybojovaly Plameny. Více k zápasu nám pověděl žďárský odchovanec, jenž v posledních sezónách působí v jihlavské Dukle, Lukáš Jícha.

3.3.Plameny vezou z Trutnova výhru a v neděli doma budou bojovat o postupTRU - ZNS 2:3, 0.kolo | Ondřej KrásnýT R U T N O V - Podruhé v řadě zápas dospěl do prodloužení. Tentokrát měly Plameny zápas skvěle rozehraný a po devíti minutách vedly o dvě branky a vše nasvědčovalo tomu, že dnes to takové drama nebude. Ovšem trutnovští hokejisté se dokázali vrátit do zápasu a před koncem srovnat. V prodloužení udělal hostujícím fanouškům radost rozhodující brankou Tomáš Střecha.

4.3.„Gólman zdřevěněl, a tak jsem šel do kličky,“ popisuje svoji úvodní branku utkání Martin GregarTRU - ZNS 2:3, 0.kolo | Barbora Hronková, Miroslav VybíralT R U T N O V - V pátek čekalo na týmy HC Trutnov a SKLH Žďár nad Sázavou již čtvrté utkání play-off. Fanoušci mohli vidět tradičně vyrovnaný hokej, ve kterém po většinu utkání vedli hosté, ale domácí stihli do konce základního času vyrovnat. Proto následovalo prodloužení, v němž byly úspěšnější Plameny. To pro ně také znamená, že pokud se jim podaří v neděli vybojovat čtvrté vítězství, postoupí do dalšího kola.
4.3.VIDEO: Zkomplikovali jsme si to zbytečnými fauly, ale máme mečbol a doma to musíme urvat, věří David Vítek před nedělním duelemTRU - ZNS 2:3, 0.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Plameny zvládly klíčový čtvrtý zápas a výhrou v prodloužení odskočily Trutnovu do vedení 3:1 na zápasy. V neděli tak mohou na Bouchalkách již rozhodnout o postupu do dalšího kola play-off. Bezprostředně po skončení pátečního zápasu a po následných děkovačkách s fanoušky, kteří pod krkonošské vrcholky dorazili ve velkém množství, zhodnotil utkání před naší kamerou útočník SKLH David Vítek, jenž se sice do statistik zápasu nezapsal, ale jeho poctivá práce je v každém jeho střídání velmi znát.

5.3.Zaplněné Bouchalky se dnes pokusí dotáhnout Plameny k postupuZNS - TRU 5:1, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Neděle bývala ve Žďáře tradičním hokejovým dnem, ovšem už čtvrtým rokem je hracím dnem sobota. Dnes neděle nabídne přímo fantastickou nabídku, která se těžko odmítá. Plameny budou na domácím ledě bojovat o postup do dalšího kola, u toho nemůže žádný Žďárák chybět! Série s Trutnovem je velice vyrovnaná a rozhodují v ní maličkosti. Dnešní duel, ve kterém už půjde opravdu do tuhého slibuje naplněné tribuny, vyhrocené okamžiky, vyrovnaný a nervy drásající hokej. Dnes můžou být diváci svědky postupu do dalšího kola, přijďte Plamenům pomoci k poslednímu kroku!
5.3.Plameny nedaly Trutnovu šanci a postupují do dalšího kolaZNS - TRU 5:1, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárští hokejisté dnešní úkol zvládli na jedničku. Před zaplněnými Bouchalkami nedali Trutnovu žádnou šanci, již od první minuty bylo jasné, kdo bude dnes na ledě pánem a nic se na tom do konce zápasu nezměnilo. Blízko k čistému kontu byl Milan Řehoř, ale ani inkasovaná branka na radosti z postupu žďárských hokejistů nenechala následky. Plameny si pak na ledě vychutnaly mohutné oslavy s téměř patnáctistovkou diváků.

6.3.„Šel jsem do kličky a skončilo to držkopádem,“ pobaveně popsal svoji velkou šanci Tomáš StřechaZNS - TRU 5:1, 0.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - V neděli žďárští hokejisté odehráli pátý osmifinálový zápas, kdy na jejich led potřetí přijel Trutnov. Tentokrát Plameny neponechaly nic náhodě a vyhrály vysoko 5:1 a zařídily si tak postup do čtvrtfinále. Svoje pocity a průběh zápasu přiblížil útočník Tomáš Střecha, který se s dvěma brankami a pěti asistencemi stal nejproduktivnějším hráčem osmifinálové série.
7.3.VIDEO: Trojice hráčů okomentovala osmifinále před kamerouZNS - TRU 5:1, 0.kolo | okŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - V neděli úspěšně ukončily Plameny osmifinálovou sérii a bezprostředně po zápase jsme si před kameru pozvali hned tři členy žďárské vítězné sestavy. O tom, jak viděli ten poslední postupový zápas, jaká byla celá série nebo jakého by si přáli soupeře do dalšího kola, si náš reportér povídal s kapitánem Martinem Plevou, brankářskou oporou Milanem Řehořem a s navrátilcem do sestavy Lukášem Hortem.

8.3.Mladší dorost dnes odstartuje na ledě Vítkovic play-offOndřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Žďárští mladší dorostenci se po roční pauze opět probojovali do vyřazovacích bojů. Do nadstavbové skupiny vstupovali z pátého místa a ze stejné pozice budou dnes vstupovat do play-off. A jelikož na čtvrtém místě se umístili Vítkovice Ridera, čeká na naše mladé naděje cesta do Ostravy. Plameny rozhodně nejsou bez šance, utkání začíná v 17 hodin. Starší dorostenci o víkendu dohrají nadstavbovou část a od příštího týdne se vrhnou na kvalifikaci o extraligu.

8.3.Dorostenci vezou z Vítkovic výhru, v pátek zabojují o postupVIT - ZNS 1:3, 0.kolo | Ondřej KrásnýO S T R A V A - Žďárští mladší dorostenci zvládli první krok k postupu do dalšího kola extraligy. Na ledě Vítkovic šli brzy do vedení, a ačkoliv soupeř srovnal, Plameny si z Ostravy odvezly první bod. V pátek můžou fanoušci využít pauzy A týmu a přijít fandit mladším dorostencům, kteří budou bojovat o postup do semifinále!

9.3.Stahovačka Tomáše Střechy vyhrála lednový LA STEAK GÓL měsícemk, okŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V neskutečně nabitém hokejovém programu vrcholící sezóny Plamenů všech kategorií, nechybí ani vyhlášení výsledků lednového kola ankety LA STEAK GÓL měsíce. V tom vás nejvíce oslovil Tomáš Střecha se svojí stahovačkou a následně vymetenou šibenicí.
10.3.Na Bouchalkách dnes mladší dorostenci zabojují o semifinále extraligyZNS - VIT 4:6, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Ve středu zadělali mladší dorostenci na pro Žďár prozatím nevídaný úspěch. Dnes totiž můžou jako první ročník projít přes první kolo extraligového play-off. Nepovedlo se to dokonce ani generaci Martina Nečase nebo Tomáše Havránka. Po výhře 3:1 z ledu ostravské ČEZ Areny má žďárská nejmladší dorostenecká kategorie rozhodně důvod mít sebedůvěru, Vítkovičtí hokejisté ale rozhodně nenechají kůži zadarmo. Přijďte se podívat na vrcholový mládežnický hokej, zápas začíná v 15 hodin a 15 minut.

10.3.Mladší dorost doma prohrál, rozhodne třetí duel na ledě VítkovicZNS - VIT 4:6, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Bohužel dnes to mladším dorostencům nevyšlo, po zaspané první třetině ztráceli a ve druhém dějství prohrávali dokonce o tři branky. Zlepšený výkon poté přineslo velké drama, protože se Plameny dostaly na dostřel, ovšem urputná obrana Vítkovic nepovolila domácím vyrovnat a v úplném závěru ještě potvrdili výhru, která rozhodla o vyrovnání série. Na web k tomuto článku připravujeme videorozhovor s Danem Poizlem.

11.3.Play-off pokračuje třaskavým čtvrtfináleHBR - ZNS 4:2, 0.kolo | mkH A V L Í Č K Ů V   B R O D – Jestliže osmifinálová série s Trutnovem přinesla parádní hokej, dramatická utkání, vyhrocené okamžiky, úžasnou atmosféru atd., tak ve srovnání s tím, co nás čeká ve čtvrtfinále, to byl jen slabý odvar. Jakoby osud chtěl vynahradit fanouškům dlouhá léta chybějící derby mezi Žďárem a Brodem, a tak po čtyřech zápasech v základní částí, přidal nyní ještě minimálně tři další ve čtvrtfinále play-off. A hráči i fanoušci na obou stranách se na to hodně těší a vše nasvědčuje tomu, že tohle čtvrtfinále bude plnit oba stadiony k prasknutí.
12.3.V prvním čtvrtfinálovém zápase si výhru připsali BruslařiHBR - ZNS 4:2, 0.kolo | Barbora HronkováH A V L Í Č K Ů V   B R O D - První utkání druhého kola play-off bylo derby, jak má být! Neskutečné množství fanoušků sledovalo v Brodské Kotlině velmi bojovný hokej, který byl napínavý až do poslední minuty. Vítězem se stali domácí Bruslaři, kteří se už připravují na úterní cestu na Bouchalky.
13.3.VIDEO: Byli jsme na koni a mohli jsme rozhodnout, rozhodla vyloučení, mrzelo Josefa KolduHBR - ZNS 4:2, 0.kolo | Ondřej KrásnýH A V L Í Č K Ů V   B R O D - Plameny ukázaly v prvním čtvrtfinále skvělý návrat do zápasu, když na začátku třetí třetiny dvěma slepenými brankami srovnaly. Podle slov Josefa Koldy měli žďárští hokejisté soupeře na hokejce a stačilo je jednou brankou dorazit. Ta bohužel přišla na druhé straně za hodně sporných okolností, což rozhodlo o vítězství domácích. Žďárský obránce se těší na domácí zápas a věří ve vyrovnání série.

13.3.Starší dorost čeká klíčová kvalifikace o extraligu, mladší vypadl s VítkovicemiOndřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Po sezoně mají mladší dorostenci, kteří rozhodující duel na ledě Vítkovice prohráli a další zápasy v letošním ročníku nepřidají. Celou extraligovou sezonu zhodnotil hlavní kouč nejmladší dorostenecké kategorie Jaromír Pytlík. Starším dorostencům sice závěrečný víkend nevyšel, ale to nehraje na kvalifikaci o extraligu vůbec žádnou roli. Vrchol sezony začne tento pátek.