Dostupné kategorie

V únoru 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
29.2.Plameny dnes jedou do Nymburku k rozhodujícímu zápasuNYM - ZNS 1:5, 0.kolo | mkN Y M B U R K – Drama předkola play-off má dnes na programu své vyvrcholení. Na nymburském stadionu se v rozhodujícím zápase o postup do čtvrtfinále utká domácí NED a žďárský SKLH
29.2.Plameny se rozhořely a postoupily do čtvrtfináleNYM - ZNS 1:5, 0.kolo | Ondřej KrásnýN Y M B U R K - Paráda! Plameny za vydatné podpory svých fanoušků dokráčely k postupu do čtvrtfinále. Rozhodující zápas předkola sice načal lépe Nymburk, který hned v první minutě otevřel skóre, ale poté se trefovali už pouze žďárští hokejisté. Nakonec si Nymburk odnesl z ledu "bůra" a Plameny mohly začít slavit se svými fanoušky postup.

28.2.Petr Štěpánek: „Neproměňovali jsme šance, to nás táhlo k zemi!“ZNS - NYM 4:3, 0.kolo | Barbora Hronková, Miroslav VybíralŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V sobotu přijeli na žďárský stadion hokejisté z Nymburku, kteří měli v plánu potvrdit svoji předešlou výhru z prvního zápasu předkola play-off a zajistit si postup do čtvrtfinále. Plameny jim to ale po tomto nervy drásajícím utkání nedovolily, utkání dotáhly až do prodloužení a v něm rozhodly, že série předkola bude pokračovat do pondělí, kdy se v Nymburku definitivně rozhodne! Vlastní utkání a dění kolem něj nám stručně popsal zkušený žďárský útočník Petr Štěpánek.

27.2.Labská vlna chce dnes uhasit Plameny, ty ale ještě hoří. Přijďte je pořádně rozžhavitNYM - ZNS 3:2, 0.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Ve čtvrtek se rozhořela bitva o postup do čtvrtfinále play-off mezi Nymburkem a Žďárem. První bod si na domácím ledě připsal Nymburk a vzhledem k tomu, že předkolo se hraje na dva vítězné zápasy, třímá nyní v rukou mečbol. Pro odvrácení brzkého vyřazení a nejhoršího výsledku od návratu do 2.ligy, musí dnes Plameny na domácím ledě vyhrát a vynutit si tak třetí rozhodující zápas. Plné tribuny, které poženou žďárské hokejisty vstříc kýženému vítězství, to může být tím správný „dopingem“.
27.2.Uff…, bylo to drama, ale Plameny hoří dál. Rozhodne třetí zápasZNS - NYM 4:3, 0.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Hokejisté SKLH dnes opět, jako již letos mnohokrát, řádně prověřili nervovou soustavu svých fanoušků. Vedení 3:0 v polovině zápasu tomu ale nenasvědčovalo. Ale poté kdy Nymburk využil dvě přesilovky a srovnal ve vlastním oslabení, začalo to pravé drama, které vyústilo až do prodloužení. V něm odmítl vyřazení Plamenů Michal Kaňka a strhnul vítězství na stranu Žďáru. Jestli se letos ještě bude pod Zelenou horou hrát druholigový hokej, o tom se rozhodne v pondělí v Nymburku.

26.2. „Nechali jsme se vylučovat a pak nám chyběly síly,“ vidí hlavní příčinu porážky Lukáš BurešNYM - ZNS 3:2, 0.kolo | Barbora Hronková, mkN Y M B U R K – Plameny se vydaly na cestu do Nymburka, kde se uskutečnilo první utkání předkola play-off. Ačkoli skončilo lépe pro domácí (3:2), žďárský útočník Lukáš Bureš pevně věří v to, že Plameny dokážou sérii zvrátit. Přečtěte si, jak nám popsal zápas svými slovy!
25.2.Vstup do play-off se nevydařil, Žďár má nůž na krkuNYM - ZNS 3:2, 0.kolo | mkN Y M B U R K – Úvodní zápas předkola play-off nedokázali žďárští hokejisté dotáhnout k vítězství a po prohře v Nymburku 3:2, jsou blízko rychlého vyřazení. Po bezbrankové první třetině se domácí ujali ve druhé části vedení, ale hosté dokázali vyrovnat. V závěrečné dvacetiminutovce NED dvěma slepenými góly odskočil na 3:1. Plameny dokázaly sice snížit, ale na vyrovnání již nedosáhly. V sobotu tak budou na domácím ledě čelit nymburskému mečbolu.

24.2.„O vyšší postavení v tabulce jsme přišli v říjnu,“ je přesvědčen Martin SobotkamkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Sobotním posledním kolem skončila pro mužstva 2.ligy základní část. Její druhá polovina se žďárským Plamenům povedla o poznání lépe než ta úvodní. A právě body z první půle Sobotkovu týmu schází k lepšímu postavení v tabulce. V našem tradičním přehledu, se můžete podívat, jak zní hodnocení základní části v číslech týmových i individuálních statistik, ale také ústy žďárského kouče Martina Sobotky.

24.2.Plameny vstoupí do play-off ve čtvrtek v NymburkuNYM - ZNS 3:2, 0.kolo | mkN Y M B U R K – Základní část uběhla jako voda a máme tu vrchol sezóny. Žďárští hokejisté jej zahájí ve čtvrtek na ledě Nymburku. Přestože mají Plameny s Polabanem dobrou bilanci, je to rozhodně nepříjemný soupeř a bitva o postup do dalších bojů bude hodně náročná.
23.2.Úspěšné série mládeže pokračujíOndřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Mládež žďárského SKLH v posledních týdnech válí. Junioři však válcují soupeře celou sezonu, připsali si čtyřiadvacáté vítězství v řadě. Starší dorost vyhrál devět z posledních deseti utkání a mladší dorost si proti jihlavské Dukle připsal pátý skalp za sebou. Nejmladší dorostenecká kategorie již má jistotu záchrany extraligy.

22.2.„Bylo to derby, jak má být,“ pochvaloval si i přes porážku Michal KaňkaZNS - HBR 2:5, 34.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Vsobotu proběhlo na žďárském stadionu dlouho očekávané derby proti BK Havlíčkův Brod. Legendární bitva dvou mužstev, která se navzájem porvala o 7. místo v tabulce, dopadl lépe pro hosty, kteří odjeli se třemi body. Michal Kaňka, nejlepší hráč Plamenů a střelec jednoho gólu utkání, nám přiblížil zápas svými slovy. Mimo jiné tento útočník brzy oslaví své 42. narozeniny!

20.2.Před rekordní návštěvou vyhrál bitvu o Vysočinu Havlíčkův BrodZNS - HBR 2:5, 34.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Rekordní návštěva posledních patnácti let, elektrizující atmosféra, parádní hokej, dramatický průběh… To jsou hlavní atributy dnešního derby. Domácí Plameny sice vítězství na domácím ledě neslavily, ale všichni si úžasný zápas užili. Žďárští dokázali v první třetině otočit nepříznivý stav a až do poloviny zápasu vedli 2:1. Pak Bruslaři vyrovnali a v poslední třetině strhli vedení na svoji stranu. Těsný stav vydržel až do 59. minuty, kdy hosté potvrdili svoji výhru dvěma trefami, přičemž ta poslední padla do opuštěné branky při power-play domácích.

19.2.Je tu vrchol základní části – bitva o krále VysočinyZNS - HBR 2:5, 34.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – A je to tady. Základní části druhé ligy letošní sezóny zbývá napsat poslední díl. A bude to parádní tečka, dalo by se říci přímo třešnička na dortu. Derby, které má hlubokou historickou tradici mezi Žďárem a sousedním Havlíčkovým Brodem, slibuje skutečnou hokejovou lahůdku. Proto přijďte také „hořet hokejem“!
18.2.Sobotní derby láká, což vyžaduje zvýšená opatřenímk Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Již jen dva dny dělí fanoušky od vrcholu základní části, kterým bude dlouho očekávané derby Vysočiny mezi Žďárem a Havlíčkovým Brodem. Informace týkající se sportovní stránky přineseme v zítřejším článku, dnes se budeme věnovat organizačním a bezpečnostním pokynům, radám a praktickým informacím pro návštěvníky utkání.

17.2.Blíží se víkend plný hokeje. Mládež má na programu pět domácích zápasů. Mladší dorost je zachráněnmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Nadcházející víkend přinese na žďárské Bouchalky mimořádně bohatou nabídku hokejových zápasů. Jejím vrcholem bude samozřejmě sobotní derby mezi Plameny a Havlíčkovým Brodem, ale také příznivci mládežnického hokeje si přijdou na své. Aktuální a velmi potěšující zprávou je skutečnost, že mladší dorostenci si již definitivně zajistili účast v nejvyšší soutěži také pro příští sezónu.

16.2.Mladé Plameny zažily sice ochuzený, ale úspěšný víkendmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Během reprezentační přestávky měli pravidelné kolo na programu pouze junioři, kteří opět nezaváhali. Mladší dorostenci absolvovali v Brně dohrávku a byli rovněž úspěšní. Zároveň vám přinášíme také informace o tom, jak se dařilo Žďárákům v reprezentačních dresech.

16.2.„Měli jsme hlavně štěstí,“ říká k zápasu s Vajgarem Luboš KunstmüllerJHR - ZNS 3:11, 33.kolo | Barbora HronkováJ I N D Ř I C H Ů V   H R A D E C – V sobotu se Žďárská skvadra vydala na cestu do Jindřichova Hradce, aby tam vybojovala tři body a potvrdila své právoplatné místo v play-off. To se jim podařilo a nakonec spálili domácí s výsledkem 3:11. Utkání nám svými slovy přiblížil Luboš Kunstmüller, dlouholetý hráč Žďáru a střelec jednoho z gólů utkání.

13.2.Plameny vypálily Vajgar a vezou tři body JHR - ZNS 3:11, 33.kolo | mkJ I N D Ř I C H Ů V   H R A D E C – Hokejisté žďárského SKLH dnes v Jindřichově Hradci splnili roli favorita do puntíku a domácí Vajgar deklasovali dvouciferným výsledkem. Povinná výhra se však nerodila snadno a v první třetině několikrát podržel Plameny brankář Sláma nebo jim i pomohlo štěstí. Od druhé dvacetiminutovky se však již projevila převaha hostů a dobrá střelecká produktivita. Při chuti byl obzvláště David Březina, který zaznamenal hattrick a dvě nahrávky a po dvou gólech si připsali Petr Štěpánek a Tomáš Střecha.

12.2.Plameny čeká poslední venkovní zápas na ledě Jindřichova HradceJHR - ZNS 3:11, 33.kolo | Martin Boček, mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Poslední zápas základní části na hřišti soupeře odehrají tuto sobotu žďárské Plameny, které pojedou na led posledního Jindřichova Hradce. Kapitán Tomáš Smejkal a jeho parta ví, že je nutné získat povinné a velmi důležité tři body. Jenže to se vědělo i před posledním vzájemným zápasem, který se hrál na Bouchalkách…
11.2.O body budou hrát pouze junioři a mladší dorost, Bára míří na olympiáduMartin Boček, mk Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Ani o tomto víkendu nebudou na programu chybět mládežnické zápasy, ačkoliv jich je o něco méně. Stane se tak díky reprezentační přestávce, která na týden pozastaví mládežnické soutěže. Přestávka se však netýká krajské ligy juniorů, ve které budou ti žďárští bojovat o další vítězství na ledě poslední Litomyšle. O důležité záchranářské body se ale utkají také mladší dorostenci, kteří by v pátek měli konečně dohrát již třikrát odložený zápas na brněnské Kometě. Žďárská hokejistka Barbora Machalová odcestovala s výběrem ČR žen do 15 let na mládežnickou olympiádu do Norska.