Dostupné kategorie

V prosinci 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
1.12.Poločasové bilancování v číslech i slovy koučeBarbora Hronková, mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Ve středu bylo odehráno poslední kolo první poloviny základní části a tak nemůže chybět tradiční ohlédnutí. Podívali jsme se na první poločas z pohledu statistických čísel a v krátkém rozhovoru zhodnotil uplynulou část soutěže také žďárský lodivod Michal Konečný. A po všech stránkách je tohle ohlédnutí velice příjemné.

2.12."Ambice jsou pořád stejné. Chceme postoupit do baráže o extraligu," říká kouč staršího dorostu Radovan BieglOndřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Starší dorostenci vyhráli základní část a teď na ně čeká nevyzpytatelná nadstavba. S Warriorem Brno, Táborem, PZ Kladno, Meteorem Třemošnou a "B" týmem Karlových Varů se utkají o dvě postupová místa do baráže. Hlavní trenér staršího dorostu Radovan Biegl si pochvaluje spolupráci s akademií HTC a před nadstavbou si klade pouze ty nejvyšší cíle.

2.12.Přeruší Žihadla sérii porážek ve Žďáře? ZNS - MBU 2:1, 19.kolo | okŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Druhá polovina základní části odstartuje sobotním zápasem s Moravskými Budějovicemi. Plameny se pokusí potvrdit dobrou formu proti Žihadlům, jenomže na druhé straně barikády stojí houževnatý a velmi těžký soupeř. Moravské Budějovice mají v zádech tři porážky, což jejich motivaci uspět ještě navyšuje. Úvodní buly bude na Bouchalkách vhozeno v sobotu v 17.30.
3.12.Proti Moravským Budějovicím Žďár protáhnul vítěznou šňůru v prodlouženíZNS - MBU 2:1, 19.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Atraktivní a bojovný hokej ve vysokém tempu, to viděli diváci dnes večer na žďárských Bouchalkách v utkání Plamenů s moravskobudějovickými Žihadly. Neviděli však tentokrát mnoho gólů. V základní hrací době jen dva, když ve druhé třetině se ujali vedení domácí a ve třetí pak hosté vyrovnali. O vítězství a zisku dvou bodů pro SKLH rozhodl v prodloužení Petr Beneš.

5.12.Starší dorost vstoupil do nadstavby vítězně, mladší v ní oslavil první výhru a junioři bez boduokŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Junioři tento víkend nebodovali ani na ledě Třebíče ani doma. Starší dorostenci se vydali na led Kladna k prvnímu zápasu nadstavby a přivezli vysoké vítězství. Mladší dorostenci na domácím ledě vyhráli s Havířovem, Vítkovice ale už byli nad jejich síly.

6.12.Nejmenší Plamínky navštívil Mikuláš s anděly a čertymkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Víkendová rána patří na žďárském zimním stadionu nejmenším adeptům ledního hokeje. Nejmladší Plamínky, které dělají teprve první krůčky na ledě, se zde seznamují se základy bruslení a získávají první hokejové dovednosti. Poslední nedělní ráno však bylo přeci je jiné. Na trénink náboru přišel Mikuláš se svojí početnou družinou, kterou tvořili laskaví andělé, ale také poněkud drsnější návštěvníci z pekelné říše.

7.12.LA STEAK GÓL měsíce října má dva vítězemkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – První kolo nové ankety naší redakce o nejhezčí gól měsíce máme za sebou. Za měsíc říjen (září) bylo v neděli o půlnoci ukončeno hlasování a na pondělním tréninku vylosoval autor vítězné branky také jednoho z hlasujících, se kterým půjde na společnou večeři a který získá dárek od SKLH. A kdo vlastně vyhrál? To se dozvíte v našem článku.
8.12.„Snažím se týmu pomoci a doufám, že mi to vydrží,“ říká po dvou skvěle odchytaných zápasech Jiří SlámaZNS - MBU 2:1, 19.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Sobotní duel mezi Moravskými Budějovicemi a Žďárem nad Sázavou byl velmi napínavý a protáhl se znovu až do prodloužení. Konečné skóre bylo 2:1 pro domácí tým. Pro Plameny to byl již devátý zápas v řadě, ve kterém si připsaly bodový zisk. Komentář k duelu je znovu z úst gólmana, tentokrát Jiřího Slámy, který si dokonce v zápase připsal nahrávku.
9.12.Mládež čeká náročný víkend. Starší dorostenci zvou fanoušky na nedělimkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Během tohoto víkendu si mladé Plameny neoddechnou. Na programu mají všechny tři kategorie po dvou zápasech. Mladší dorostenci již první odehráli ve čtvrtek. Na neděli zvou starší dorostenci hokejové příznivce na svůj důležitý zápas v boji o extraligu

9.12.Anketa LA STEAK GÓL MĚSÍCE pokračuje listopadovým kolemmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Tento týden jsme vyhodnotili první kolo naší nové ankety LA STEAK GÓL MĚSÍCE a dnešním dnem startuje druhé kolo, ve kterém budeme volit nejhezčí zaznamenanou branku Plamenů měsíce listopadu. Pošlete svůj hlas, udržte se ve hře o dárky pro 100% účastníky všech kol a zapojte se do soutěže o atraktivní ceny v tomto kole, kterou je opět společná večeře s autorem vítězného gólu nebo dárek z klubového fanshopu.
10.12.Prolomí dnes Plameny na jihu Čech píseckou smůlu?PIS - ZNS 3:7, 20.kolo | mkP Í S E K – Po týdenní pauze se dnes opět roztočí kola třetí nejvyšší soutěže, která pokračuje svým dvacátým kolem. Žďárská skvadra po obědě vyrazí do jižních Čech, aby se v Písku pokusila napravit první nevydařené utkání na tomto ledě a zároveň prodloužit úspěšnou sérii, která již devět zápasů pravidelně cinká bodovým přínosem. Připravujeme z Písku živé vstupy na Facebooku.
10.12.Plameny rozsypaly Písek sedmi brankami a vezou tři body!PIS - ZNS 3:7, 20.kolo | okP Í S E K - Žďárští hokejisté pokračují na vítězné vlně. K šestému vítězství v řadě vkročily Plameny již na začátku utkání, kdy Písek promarnil několik šancí, ale do vedení dostal žďárské hokejisty Červenka a druhou branku přidal Paták. Ve druhé třetině Plameny vedly už o pět branek, a ačkoliv Písek dvěma slepenými trefami snížil, o body už se žďárští hokejisté připravit nenechali.

11.12.„Ve Žďáře je to super,“ pochvaluje si Martin ČervenkaPIS - ZNS 3:7, 20.kolo | Barbora Hronková, mkP Í S E K - Žďár znovu ukázal svoji skvělou formu v sobotním duelu s týmem IHC Písek, ve kterém rozdrtil tohoto protivníka 3:7 na jeho vlastní půdě. Velikou zásluhu na tom má i Martin Červenka, který si v zápase vystřihl hattrick a který nám poskytl komentář k uplynulému utkání.
12.12.Starší dorost opět vítězil, mladší porazil Třinec, junioři prohráliokŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Starší dorostenci udělali další dva veledůležité kroky k postupu do baráže o extraligu staršího dorostu. Mladší dorostenci v omlazené sestavě nebyli schopni konkurovat Zlínu, ale v pondělí si spravili chuť proti Třinci. Junioři prohráli už pětkrát v řadě.

13.12.Pokračuje 2.liga. Plameny přivítají PelhřimovZNS - PEL 6:3, 21.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárští hokejisté ve středu přivítají na Bouchalkách jednoho z nejtradičnějších soupeřů. K derby Vysočiny přijíždí Lední Medvědi z Pelhřimova. A o motivaci obou soupeřů rozhodně nebude nouze. Kromě bodů, které při současné vyrovnanosti soutěže mají obrovskou cenu, půjde navíc o prestižní úspěch nad regionálním rivalem. A vzhledem k dobré formě obou soupeřů, se diváci mohou těšit na skvělou hokejovou podívanou.
14.12.Rozjeté Plameny nezastavili ani MedvědiZNS - PEL 6:3, 21.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Dnešní derby Vysočiny se od začátku odvíjelo v režii žďárského SKLH. Plameny v polovině utkání vedly 2:1 a dlouho se jim sice nedařilo proměnit bezpočet velkých šancí a vytvořit si výraznější náskok, ale v závěrečné třetině již žďárští hokejisté svoji herní převahu projevili i střelecky a porazili Pelhřimov 6:3.

15.12.„Chceme pořád vyhrávat, baví nás to…“, libuje si kapitán PlevaZNS - PEL 6:3, 21.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Ve Žďáře se opět slavilo další vítězství, tentokrát s Ledními Medvědy z Pelhřimova. Ani ti nedokázali zastavit rozjetý tým Plamenů, který tímto výkonem udržel krok s Táborem a Nymburkem. Fantastické derby okomentoval žďárský kapitán Martin Pleva, který k vítězství přispěl gólem a asistencí.

16.12.Starší dorost čeká víkend pravdymkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – První tým žďárských Plamenů hraje o víkendu opět na ledě soupeře, ale hokejechtiví fanoušci nebudou ochuzeni. Na domácím stadionu se v neděli představí junioři a důležitý zápas s Karlovými Vary zde čeká starší dorost. Tak určitě přijďte podpořit Mladé Plameny. Volno už mají mladší dorostenci, kteří se v ostrém zápase představí znovu až v lednu. Bohatě opět bude Žďár zásobovat reprezentační výběry ve všech kategoriích, kromě „sedmnáctky“.

17.12.Plameny jedou vylovit z Vajgaru povinné bodyJHR - ZNS 1:7, 22.kolo | mkJ I N D Ř I C H Ů V   H R A D E C – Druhá hokejová liga nabrala před vánoční přestávkou vysoké tempo a již dnes pokračuje dvaadvacátým kolem. Hokejisté od řeky Sázavy cestují na jih Čech k rybníku Vajgar, kde se utkají o další důležité body do tabulky se stejnojmenným klubem.
17.12.Povinnou výhrou u Vajgaru se Plameny posunuly na druhé místoJHR - ZNS 1:7, 22.kolo | mkJ I N D Ř I C H Ů V   H R A D E C – Ze začátku to sice nešlo tak hladce, jak by možná mnozí čekali, ale nakonec si Plameny po přesvědčivém výsledku 1:7 odváží od Vajgaru tři body. Žďárští hokejisté tak splnili roli favorita a výhrou se navíc posunují v tabulce na 2. místo.