Dostupné kategorie

V listopadu 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
1.11.BUREŠ: Dobře víme, že našim fanouškům máme co vracetRedakce, foto: Petr NedvědPoslední dva zápasy, oba v domácím prostředí, Plamenům příliš nevyšly. Útočník Lukáš Bureš si toho byl dobře vědom. „Všechny nás to hodně mrzí, protože podpora našich fanoušků je pro nás velice důležitá,“ sdělil osmadvacetiletý forvard SKLH Žďár nad Sázavou. Zde jsou jeho odpovědi na témata, o kterých pro klubový web pohovořil.
1.11.Plameny čeká další domácí utkání, přijede HodonínZNS - HOM 4:5, 12.kolo | Anna DaňsováAni napotřetí se Plamenům nepodařilo na domácím ledě uspět, když vysoko podlehly Ďáblům z Nového Jičína 1:7. Žďárští hokejisté tak budou ve středu 2. listopadu na Bouchalkách usilovat o reparát proti hostům z Hodonína. Podaří se Plamenům přerušit sérii proher a připsat si velmi důležité vítězství? Úvodní buly je naplánováno na 18. hodinu!
2.11.ZNS - HOM 4:5p - Plameny promarnily dvoubrankové vedení a opět prohrályZNS - HOM 4:5, 12.kolo | RedakceUtkání 12. kola se vyvíjelo pro domácí velice dobře, když po dvou třetinách vedli o dvě branky i díky dvěma zásahům Petra Štěpánka. Ve třetí části ale přišlo rychlé snížení Baníku, který navíc dokázal v závěru, ve dvojnásobné přesilovce, vyrovnat a poslat tak utkání do prodloužení. Během pětiminutové nástavby již gól nepadl, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy. V nich se nejprve trefil domácí Petr Štěpánek, ale poté už se trefovali pouze hráči hostů a odvážejí si z Bouchalek jeden extra bod navíc. Svěřenci Martina Sobotky tak prohráli již čtvrté utkání v řadě, další možnost přerušit budou mít v sobotu, opět doma, proti Kopřivnici.
3.11.PODCAST #2: Debata o úvodu letošní sezony s generálním manažerem SKLHRedakceK dalšímu podcastu jsme si pozvali generálního manažera SKLH Žďár nad Sázavou – Martina Nečase. A jaká byla témata našeho povídání? Výkony mládeže SKLH Žďár nad Sázavou, současné výkony A-týmu Plamenů, disciplinární trest pro Lukáše Jíchu či dražba dresů z charitativního utkání Hvězdy 2022. Celé povídání opět moderoval provozní manažer klubu a šéf marketingu Michal Šimek.
3.11.GREGAR: Leží na nás deka, ale věřím, že už se chytneme ZNS - HOM 4:5, 12.kolo | RedakceVším, jen nikoliv dvakrát příjemným, bylo hodnocení středečního nepovedeného utkání, v němž doma Plameny podlehly Hodonínu 4:5 po samostatných nájezdech. Přitom do třetí třetiny vstupovali hokejisté Žďáru za vedení 4:2. „Zlomem byla naše zpackaná pětiminutová přesilovka,“ uvědomoval si útočník Plamenů Martin Gregar, autor naší středeční čtvrté branky.
4.11.Plameny jdou znovu do boje, v sobotu přivítají Kopřivnici ZNS - KOP 3:6, 13.kolo | Anna Daňsová, RedakcePo středečním dobře rozehraném utkání, které nakonec opět dopadlo šťastněji pro hostující tým, mají žďárští hokejisté další možnost mírně vylepšit bilanci v domácích zápasech a prolomit černou sérii proher. V sobotním duelu přivítají třetí tým tabulky, Kopřivnici. Podaří se svěřencům Martina Sobotky konečně zlomit smůlu a připsat si velmi důležité vítězství? Přijďte je podpořit a vytvořit skvělou atmosféru! Utkání začíná v 17:30 hodin.
6.11.ZNS - KOP 3:6 - Nezvládnutá třetí třetina stála Plameny všechny bodyZNS - KOP 3:6, 13.kolo | RedakcePlameny přivítaly ve 13. kole na domácím ledě Kopřivnice a od úvodních minut se hrál urputný hokej z obou stran. Svěřenci Martina Sobotky se dostaly během úvodního dějství do dvoubrankového vedení, ale hosté ještě do jeho konce dokázali snížit. Ve druhé třetině hosté vyrovnali, ale domácím se podařilo znovu odskočit na rozdíl jedné branky. Bohužel v poslední vteřině prostřední části dokázala Tatra vyrovnat, což bylo možná zlomový okamžik celého zápasu. Třetí třetina, plná rozporuplných výroků arogantního hlavního rozhodčího Ivana Čunočky, už patřila hostům, kteří vstřelili tři góly a odvážejí si tak domů tři body. Další utkání čeká Plameny již v pondělí, kdy zajíždějí na led suverénního Znojma.
6.11.Štěpánek odchází do Francie. Beru to jako novou výzvu, říká dvaatřicetiletý forvardRedakceVelkou ztrátu aktuálně zaznamenaly Plameny ve svém kádru. Útočník Petr Štěpánek, s pěti góly nejlepší střelec týmu, má totiž namířeno do francouzského Montpellier. „Těším se, ale současně mám také trošku respekt,“ přiznal dvaatřicetiletý forvard.
6.11.Po sérii domácích zápasů poprvé venku, Plameny jedou do Znojma ZNO - ZNS 7:0, 8.kolo | RedakceNetradičně v pondělí se žďárští hokejisté vydají k zápasu do Znojma, kde se bude dohrávat odložené utkání 8. kola. Jak si povedou svěřenci Martina Sobotky na ledě suveréna ligy? Úvodní buly je naplánováno na 18:00.
7.11.ZNO - ZNS 7:0 - Plameny na favorita v okleštěné sestavě nestačilyZNO - ZNS 7:0, 8.kolo | Simona Růžičková, Silvie Schmidová (hcorli.cz)Plameny zavítali k jasnému favoritovi pouze ve dvanácti hráčích, což bylo na výkonu samozřejmě znát. Zatímco první část přinesla jen jeden gól, o který se postaral znojemský kapitán Tomáš Svoboda, druhé dějství bylo na branky o poznání bohatší. Orli poslali puk do svatyně mužstva z Vysočiny hned šestkrát a v závěrečné dvacetiminutovce svůj pohodový náskok s přehledem pohlídali.
8.11.Mládežnické kategorie si první listopadový víkend nevedly příliš dobřeAnna DaňsováMládežnické kategorie si první listopadový víkend nevedly příliš dobře, když svoje zápasy dokázali vyhrát pouze mladší žáci a dorostenci, naopak devátá třída a oba týmy starších žáků skončily bez bodu.
8.11.Plameny čeká další venkovní zápas, ve středu změří síly s Vyškovem VYS - ZNS 6:3, 14.kolo | Redakce, Anna DaňsováPo pondělní dohrávce se Znojmem, do níž Plameny nastoupily ve velmi okleštěné sestavě, je na programu hned další kolo, v němž žďárští hokejisté odcestují k utkání do Vyškova. Podaří se Plamenům překvapit silného soupeře a odvézt si domů vítězství? Start utkání je naplánován na 18:00.
9.11.VYS - ZNS 6:3 - Plameny nestačily ani na VyškovVYS - ZNS 6:3, 14.kolo | RedakcePlameny zavítaly v rámci 14. kola druhé ligy do Vyškova. První třetina nabídla poměrně vyrovnaný hokej, hosté se dostali dokonce do vedení, ale Jihomoravané dokázali ještě do konce třetiny vyrovnat. Bohužel úvod druhého dějství se svěřencům Martina Sobotky vůbec nevydařil a během dvou minut inkasovali tři branky, což dalo ráz následujícím minutám druhé prostřední části. Ale, po velkém tlaku domácích, v polovině utkání snížil Vaňkovský a když minutu před koncem snížil na rozdíl jedné branky Wasserbauer, zdálo se, že bude o drama postaráno. Ve třetí třetině však vstřelili branky už jen domácí, a tak si Plameny připisují již sedmou prohru v řadě. Další možnost prolomit tuto sérii budou mít žďárští v sobotu, kdy zavítají na led Opavy.
11.11.Na hostování přichází útočník Jakub Čejka. Ve Vyškově se již navíc představili dva nováčciRedakcePlameny v posledních dnech (možná i týdnech) bojují s velkými absencemi, a i díky odchodům Dominika Adama a Petra Štěpánka lepí sestavu všemi možnými způsoby. Vedení SKLH tak poslední dny intenzivně řeší posílení kádru A-týmu a již v posledním utkání na ledě Vyškova se objevili nováčci Robin Kaplan s Jaroslavem Ludvíkem. V předchozích dnech se dohodli na spolupráci i s útočníkem Jakubem Čejkou, který přichází z kádru Vyškova.
11.11.Plameny se v sobotu pokusí zlomit smolnou sérii, čeká je zápas v Opavě OPA - ZNS 6:4, 15.kolo | Redakce, Anna DaňsováAni ve středu ve Vyškově žďárským hokejistům nakonec utkání nevyšlo, a tak přestože se ujali v první třetině vedení 1:0, museli nakonec přijmout sedmou porážku v řadě. Šanci na reparát budou mít Plameny v sobotu, kdy zavítají na led Opavy. Podaří se svěřencům Martina Sobotky konečně zlomit obrovskou smůlu a připsat si po sedmi prohrách první vítězství?
12.11.OPA - ZNS 6:4 - Plameny předvedly kolaps a připisují si další prohruOPA - ZNS 6:4, 15.kolo | RedakceTak to se hrubě nepovedlo. Plameny sice v průběhu utkání vedly i o tři branky, ale nakonec se z vítězství radují domácí. Ti ve třetí třetině předvedli famózní obrat a pěti brankami otočili skóre ve svůj prospěch. Svěřenci Martina Sobotky si tak připsali osmou prohru v řadě a dá se říct, že spadli na úplně psychické dno. Nyní je na programu derby a Plameny tak budou mít další pokus prolomit tuto nelichotivou sérii.
14.11.Mládež má za sebou další sérii zápasů, dobře si vedl dorost a áčko starších žáků Anna DaňsováDalší listopadový víkend přinesl novou várku zápasů, která ale opět nebyla pro žďárské celky příliš úspěšná. Kromě vítězného dorostu a áčka starších žáků ke svým zápasům nastoupili ještě hokejisté deváté třídy, starší žáci “B” a mladší žáci, kteří ale svá utkání nezvládli.
15.11.Plameny ve středu čeká druhé letošní derby s Havlíčkovým Brodem HBR - ZNS 4:3, 16.kolo | Redakce, Anna DaňsováVelmi dobře rozehrané utkání v Opavě, kde Plameny vedly už 3:0, nakonec bohužel opět po výpadku ve třetí třetině žďárský celek ztratil, a tak se černá série proher natáhla už na osm zápasů. Podaří se Plamenům konečně zlomit nelichotivou sérii a připsat si důležité vítězství? Přijeďte je podpořit do Havlíčkova Brodu v derby Vysočiny a pomoct jim odrazit se k lepším výkonům! Start utkání je naplánován na 18:00.
17.11.HBR - ZNS 4:3p - Plameny berou z dobře rozehraného utkání pouze bodHBR - ZNS 4:3, 16.kolo | Redakce, Štěpán OndráčekPlameny nastoupily v rámci 16. kola na ledě Havlíčkova Brodu. Svěřenci Martina Sobotky odehráli velice slušnou partii, ale opět nedokázali svůj výkon přetavit ve vítězství. Vyrovnané utkání nabídlo za šedesát minut celkem šest branek, poslední padla až v nastaveném čase, kdy se prosadil domácí Jaroslav Moučka a rozhodl tak o extra bodu pro domácí.
18.11.Přijďte v úterý 22. listopadu na Bouchalky na akci Týden hokeje RedakceV úterý 22. listopadu 2022 od 16 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Bouchalkách akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!