Dostupné kategorie

V listopadu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
1.11.Překvapení se i přes bojovný výkon Pelhřimova nekonalo a Plameny vezou z dramatického utkání tři bodyPEL - ZNS 4:6, 12.kolo | Pavla DolíhalováP E L H Ř I M O V – Jakkoli se mohlo na první pohled zdát, že bude Pelhřimov snadným soupeřem, dnešní zápas tomu určitě neodpovídal. Ačkoli se Plameny dokázaly prosadit ve druhé třetině až na rozdíl čtyř branek, Lední Medvědi se v závěru postarali o zdramatizování utkání. Bojovné Plameny si ale vítězství nenechaly vzít a k zisku tří bodů je hnala i divácká podpora ze Žďáru - na utkání se vyjelo podívat okolo 40 věrných fanoušků.

Ilustrační foto: René Ramiš

2.11. @krasny_ondrej">Upozornění už byla spousta, je si vědom po dalším zbytečném dramatu Lukáš BurešPEL - ZNS 4:6, 12.kolo | @krasny_ondrejŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V polovině zápasu to opět vypadalo, tak jako v sobotu proti Nymburku na pohodlný zápas, bez nervů a se třemi body. Lukáš Bureš byl první, kdo nastartoval Plameny k rychlému vedení 4:0, jenže Lední medvědi během dvou minut snížili a ve třetí třetině se dokonce dostali na dostřel. V závěru to bylo opět drama a střelec úvodní branky si je vědom, že jednou by se to žďárským hokejistům mohlo vymstít.

2.11.Mladší dorost nezvládl čtvrteční utkání, proti Motoru skončil bez boduZNS - CEB 3:4, 13.kolo | Anna RůžičkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárští mladší dorostenci se ve čtvrtek na žďárských Bouchalkách utkali s týmem z Českých Budějovic. Domácí skvěle začali první třetinu a část utkání si na ledě drželi převahu. Hosté ovšem zabrali a v poslední dvacetiminutovce skóre utkání obrátili ve svůj prospěch. Souboj o páté místo v tabulce byl nakonec úspěšnější pro Motor, který bere tři body.
3.11.Čtyřikrát za sebou Písek Plameny neuhasil, v sobotu přijede na BouchalkyZNS - PIS 6:2, 13.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Po výhře na ledě posledního týmu tabulky se Plameny utkají na svém ledě na Bouchalkách pro změnu s předposledním týmem. Papírovým favoritem by měli být jednoznačně domácí, ale změny v kádru Písku a především vysoké vítězství nad Klatovy v minulém kole dávají tušit, že určitě nepůjde o jednoduchou záležitost. Jestli se Plamenům podaří navázat na předešlé úspěchy a na derby s vedoucím Havlíčkovým Brodem vyrazit s třemi vítězstvími v zádech se fanoušci žďárských hokejistů mají možnost dozvědět v sobotu od 17:30.
3.11. @krasny_ondrej">Fanoušci? To je oproti Technice příjemná změna, pochvaluje si nové působiště Ondřej Stehlík @krasny_ondrejŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Po dvou dosavadních zápasech je Ondřej Stehlík velice produktivní, už má na kontě dvě branky a dvě asistence. Oba góly vstřelil ve středu na ledě Pelhřimova a mluvil o tom, že soupeř Plameny na začátku trochu zaskočil a také o staronové spolupráci s Petrem Štěpánkem, když nahradil v první formaci Davida Vítka, který se z pracovních důvodů musel omluvit.
4.11.Mladší dorost nevstřelil jediný gól a z Havlíčkova Brodu odjíždí bez bodu HBR - ZNS 4:0, 14.kolo | Pavla DolíhalováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Ačkoli se po první třetině zdálo, že jednobrankovou ztrátu budou mladé Plameny schopné dorovnat, druhá třetina byla pro výsledek utkání zlomová. Domácí totiž dokázali skórovat třikrát během pouhých čtyř minut a tím si definitivně přihráli zápas na svoji stranu. Žďár tak po tomto utkání odjíždí bez bodového zisku.

4.11.Na Plameny Písek neplatí ani dnes! Žďárští popáté v řadě poráží JihočechyZNS - PIS 6:2, 13.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Dnes to bylo po delší době konečně klidnější závěr zápasu. Plameny začaly výborně a brzy vedly o dvě branky. Soupeř ale dlouho kousal a definitivně rozhodnout a zlomit odpor Písku se žďárským hokejistům podařilo až ve třetí třetině. Zřejmě poslední zápas na Bouchalkách v kariéře to dnes byl pro Tomáše Smejkala, jenž je nucen předčasně ukončit sezonu kvůli operaci oka. Jak sám přiznává, nejspíše ukončí kariéru.

5.11. @krasny_ondrej">VIDEO: Snad jsme tentokrát ušetřili trenérovi nervy, vtipkoval po zápase s Pískem Petr ŠtěpánekZNS - PIS 6:2, 13.kolo | @krasny_ondrejŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Plameny si v sobotu body utéct nenechaly a upevnily si v tabulce třetí místo. Velice produktivní večer zažil Petr Štěpánek. Ke dvěma brankám přidal tři asistence a s devětadvaceti body je nejproduktivnějším hráčem žďárského celku. Dva góly žďárští hokejisté vstřelili během přesilové hry, ale i přesto si domácí střelec myslí, že hra v početní převaze stále vázne.

6.11. @krasny_ondrej">Nejsilnější vzpomínka? Domácí prostředí v Kolíně a postup, říká před posledním zápasem kariéry Tomáš Smejkal @krasny_ondrejŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Další žďárská hokejová legenda, která vždy patřila k oporám a stálicím kádru žďárských Plamenů odchází do hokejového důchodu. Stoprocentní jistota to ještě není, definitivní rozhodnutí padne až po operaci oka, což je důvod, proč Tomáš Smejkal s hokejem s největší pravděpodobností skončí. On sám vám vše podstatné prozradí v rozhovoru.

7.11. @krasny_ondrej">Naším cílem je vyhýbat se sestupovým příčkám, přiznává hlavní kouč SD Jaromír Pytlík @krasny_ondrejŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Starší dorost odehrál poslední zápas na konci října a od té doby má, díky reprezentační přestávce volno. A to bude mít až do příštího týdne, kdy se extraligový kolotoč znovu rozběhne na ledě Hradce Králové. Tuto reprezentační přestávku využijeme za ohlédnutím dosavadního průběhu sezony očima hlavního trenéra staršího dorostu Jaromíra Pytlíka.

9.11.Loni Plameny havlíčkobrodskou Kotlinu dvakrát vyloupily, podaří se jim to i letos?HBR - ZNS 8:1, 14.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - A je tu opět derby! Zápas proti věčným rivalům z Havlíčkova Brodu. Existuje snad pro Plameny prestižnější zápas? Soupeř, jehož porážka by chutnala sladčeji? Asi těžko. Bruslaři z Havlíčkova Brodu opět stejně jako loni okupují čelo tabulky a žďárští borci vrhnou do boje veškeré své síly a umění, aby se na rivaly ze sousedního města dotáhly. Určitě se budou také spoléhat i na podporu svých věrných fanoušků, kteří v tak hojném počtu dorazili na minulé venkovní utkání v Pelhřimově.
10.11. @krasny_ondrej">Snaha a práce na sobě se hráčům nedá upřít, je rád kouč MD Jiří Šejba @krasny_ondrejŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Mladší dorostenci vstupovali do této soutěže s hlavním cílem a to zachránit extraligu i pro další rok. Pod vedením Jiřího Šejby si zatím nevede špatně a z osmého místa vyhlíží desetibodový náskok na poslední Letňany. Na postup mezi čtyřku nejlepších už žďárští mladíci myslet nemohou, ale na páté místo ztrácejí pouhé tři body. Už jen pět kol schází ke konci základní části vyrovnané skupiny Střed.

10.11.Pokud budeme plnit co máme, soupeř nás zajímat nemusí, burcuje před derby Martin PlevaOndřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Plameny již zítra vyráží k derby do Havlíčkova Brodu a s nimi i početná skupina fanoušků. Žďárští hokejisté v derby umí, vyhráli posledních pět zápasů základní části v řadě. Na svatého Martina a na bílém koni povede svůj tým jako kapitán Martin Pleva, který věří, že pokud se Plameny budou soustředit na svůj výkon, uspějí.

11.11.Odveta se vším všudy: Plameny nestačily na suverénní Havlíčkův Brod a odjíždí s vysokou porážkou HBR - ZNS 8:1, 14.kolo | Pavla DolíhalováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Ačkoli se dá říct, že překvapení v podobě výhry havlíčkobrodských na jejich ledě se nekonalo, na tento zápas určitě nebude snadné zapomenout. Po vyrovnané první třetině musely Plameny čelit výrazné převaze Bruslařů, kterým se v druhé části povedlo nastřílet pět branek. To už se žďárským nepodařilo dorovnat a z druhého letošního derby si tentokrát své tři body bere Havlíčkův Brod.

12.11.Omluva SKLH Žďár nad SázavouRedakceVedení SKLH Žďár nad Sázavou se omlouvá všem návštěvníkům sobotního utkání BK Havlíčkův Brod vs. SKLH Žďár nad Sázavou, za krajně nevhodné chování některých jedinců z řad žďárských příznivců. Svým chováním nejen narušili dobrou atmosféru atraktivního utkání, ale vyjádřili svoji bezohlednost jak k ostatním návštěvníkům, tak k hráčům na ledě. S cílem zamezit opakování podobných excesů, vyvolá vedení SKLH mimořádnou schůzku s vedením fanklubu Šakal Patriots.
13.11.VIDEO: Rozhodly tři rychlé branky, mrzí Davida VítkaHBR - ZNS 8:1, 14.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárským hokejistům derby na ledě Havlíčkova Brodu vůbec nevyšlo, čehož si byl vědom i člen první formace David Vítek, který se i v závěrečném dějství popral s lotyšským obráncem Balgalvisem. Plameny držely krok se soupeřem pouze v první třetině, kdy měly i několik šancí. V rozhovoru o nepovedeném zápase mluvil David Vítek.
14.11. @krasny_ondrej">Mladíky čeká bohatý týden, SD startuje už dnes v Hradci Králové! @krasny_ondrejŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Dlouhá reprezentační přestávka je u konce. Starší dorost má na programu již dnes extraligové utkání na ledě Hradce Králové a hned zítra na domácím ledě přivítá Havlíčkův Brod. Bohatý program ale nekončí ani o víkendu, a užijí si ho i mladší dorostenci. Ty doma čeká například souboj s brněnskou Kometou.

14.11. @krasny_ondrej">Žďárští mladíci zářili v reprezentacích, sedmnáctka dovezla medaili! @krasny_ondrejŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Celkem čtyři zástupce měl žďárský hokej během uplynulé reprezentační přestávky. Do kanadského Dawson Creeku odcestoval s reprezentací do sedmnácti let Jaromír Pytlík a Daniel Poizl. Z nejhokejovější země světa přivezli bronzovou medaili. Svou premiéru si v reprezentaci odbyl v šestnáctkách Jakub Konečný (na snímku), dres národního týmu oblékl i Jiří Puczek. V přípravě na mistrovství světa dvacítek odletěli do Ruska dva odchovanci Tomáš Havránek a pardubický útočník Martin Kaut.

14.11.Starší dorost těsně prohrál s Mountfieldem HK, rozhodla první třetina HKR - ZNS 3:2, 11.kolo | Lenka Jonešová, Pavla DolíhalováO utkání v Hradci Králové rozhodlo hned první dějství, ve kterém padly všechny branky zápasu. Skóre otevřeli v páté minutě domácí, Žďár dotahoval, ale Mountfield si výhru a s tím i postup do nadstavby pojistil už v 10. minutě, kdy se na konečné skóre trefil Matěj Síla.

15.11.Starší dorost bojoval statečně, ale s Havlíčkovým Brodem padl v nájezdechZNS - HBR 3:4, 18.kolo | Anna RůžičkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárští starší dorostenci odehráli náročné utkání proti velkému rivalovi z Vysočiny – Havlíčkovu Brodu. V tomto zápase byli domácí hokejisté po většinu času aktivnější, ale přesto nedokázali soupeře zdolat ani v samostatných nájezdech.