Dostupné kategorie

V lednu 2024 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
31.1.ZNS - HRB 4:3 - Dramatické derby rozhodl hattrickem DušekZNS - HBR 4:3, 26.kolo | Redakce, Ladislav VáchaPlameny přivítaly v dohrávce 26. kola na svém ledě Havlíčkův Brod. Bruslaři se dostali hned v první minutě do vedení díky Teclovi, ale domácí do konce třetiny zvládli skóre otočit a do kabin šli za stavu 2:1. Ve druhé třetině přidaly oba celky jednu branku a když ve třetí třetině dovršil hattrick Dominik Dušek, dýchalo se domácím přeci jen lépe. Pět minut před koncem však zdramatizoval stav utkání brankou Endál, ale žďárským hokejistům se nakonec podařilo závěrečný tlak Brodu ustát a připisují si do tabulky velmi cenné tři body.
29.1.Soláry od DELu fandí žďárskému hokeji. DEL bude i partnerem středečního derbyRedakceŽďárská inženýrská společnost DEL je tradičním partnerem žďárských hokejistů. A nejinak je tomu v této sezóně. Společnost, která vyrábí rozváděče, věnuje se automatizaci a „učí roboty dělat jejich práci“, také navrhuje a dodává kvalitní fotovoltaické elektrárny. A to je teď velmi aktuální téma. Firma DEL bude navíc i partnerem středečního derby!
29.1.Je tu DERBY! Na Bouchalky zavítá velký rival z Havlíčkova BroduZNS - HBR 4:3, 26.kolo | RedakcePlameny přivítají v rámci dohrávky 26. kola na svém ledě Havlíčkův Brod, který se v posledních kolech výsledkově zvedá. Podaří se svěřencům Milana Řehoře navázat na vydřenou, ale zaslouženou výhru na ledě Hodonína a připíšou si do tabulky tři body? Utkání startuje ve středu v 18:00 a partnerem tohoto utkání je firma DEL!
28.1.VIDEOREPORTÁŽ: Ohlédnutí za akcí Pojď hrát hokejRedakceJeště Vám dlužíme videoreportáž z populární akce Pojď hrát hokej, která se konala v úterý 16. ledna 2024 ve spolupráci s Českým hokejem. Jak jsme již zmínili, tak se sešlo celkem devětatřicet dětí, které udělaly své první hokejové krůčky.
26.1.Čejka opouští kádr Plamenů. Do sestavy by se však měl brzy vrátit KadlečekRedakcePlameny v posledních utkání trápí marodka, která byla umocněna i dvěma citelnými odchody. Vedení klubu se na to snažilo zareagovat, ale bohužel situace na trhu není jednoduchá. Kdo se s blížícím play-off vrátí do sestavy? A kdo naopak již do sezony nezasáhne? To se dozvíte v následujícím článku.
25.1.HOM - ZNS 3:6 - Plameny zlomily černou sérii a z Hodonína vezou tři bodyHOM - ZNS 3:6, 32.kolo | Redakce, Jan HochmanVe 32. kole druhé ligy zavítaly Plameny na led čtvrtého Hodonína. Od začátku utkání se hrál vyrovnaný souboj, ve kterém však po celou dobu měly gólově navrch Plameny, a i díky hattricku Jiřího Půhoného a skvělém výkonu brankáře Martina Sejpala si připisují po dlouhé době do tabulky důležité tři body. Další utkání je na programu další středu, kdy na Bouchalky zavítá rival z Havlíčkova Brodu.
23.1.Ve středu míříme na horký led Baníku!HOM - ZNS 3:6, 32.kolo | Tisková zprávaSTŘEDEČNÍ ZÁPAS SE ODEHRAJE NA LEDĚ PRŮBĚŽNĚ ČTVRTHÉHO TÝMU SKUPINY VÝCHOD. V TÉTO SÉRII PROZATÍM VŽDY ZVÍTĚZILI HOSTÉ, PODAŘÍ SE TO I TENTOKRÁT A ODVEZEME NA VYSOČINU TOLIK POTŘEBNÉ VÍTĚZSTVÍ?
22.1.Zlínský kraj hostí Mistrovství České republiky krajů 2024RedakceVE DNECH 22. - 25.1. PROBÍHÁ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY KRAJŮ 2024 A ANI LETOS VE VÝBĚRECH NECHYBÍ ODCHOVANCI ŽĎÁRSKÉ MLÁDEŽE.
21.1.KOP - ZNS 4:3 -Z Kopřivnice se vracíme bez bodů!KOP - ZNS 4:3, 31.kolo | RedakceZ VYROVNANÉHO ZÁPASU SE VRACÍME BEZ BODŮ, KDYŽ DOMÁCÍ O SVÉM VÍTĚZSTVÍ ROZHODLI V POSLEDNÍ MINUTĚ ZÁPASU. V PRŮBĚHU ZÁPASU JSME SE DOKÁZALI TŘIKRÁT VRÁTIT NA VÝROVNANÝ VÝSLEDEK, BOHUŽEL NA ČTVRTOU BRANKU DOMÁCÍCH JSME JIŽ NEDOKÁZALI REAGOVAT.
19.1.Plameny se pokusí napravit sérii proher na ledě KopřivniceKOP - ZNS 4:3, 31.kolo | RedakcePO SÉRII DOMÁCÍCH PROHER VYRÁŽÍ SVĚŘENCI MILANA ŘEHOŘE K TĚŽKÉMU ZÁPASU DO MĚSTA S TATROU VE ZNAKU. PŘI POHLEDU NA VYROVNANOU TABULKU JE TO DALŠÍ Z ŘADY ZÁPASŮ, VE KTERÝM SE HRAJE O POMYSLNÝCH 6 BODŮ. Dokážou Plameny překvapit? Začátek utkání je v 17 hodin a vy jej můžete sledovat v přímém přenosu na platformě CZECH ICE HOCKEY TV.
19.1.Cíl se nemění, stále chceme Play-off!RedakceKAŽDÝ ZÁPAS, KTERÝ ODEHRAJÍ MUŽI A VE KTERÉM NEZÍSKAJÍ POTŘEBNÉ BODY DO CELKOVÉ TABULKY SE ODRÁŽÍ NEJENOM NA ATMOSFÉŘE V KABINĚ, ALE MÁ ZÁSADNÍ VLIV NA VNÍMÁNÍ KLUBU VE MĚSTĚ, KDE JE JEDNOZNAČNĚ LEDNÍ HOKEJ SPORTEM ČÍSLO JEDNA.
18.1.Úterní akci Týden hokeje navštívilo 39 nových nadějíRedakceV úterý 16. ledna 2024 uspořádal SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem další náborovou akci po názvem Pojď hrát hokej, konanou v rámci celostátní kampaně Týden hokeje. Celkově se sešlo devětatřicet dětí, které udělaly své první hokejové krůčky.
18.1.ZNS - VEL 2:3 - Plameny nestačily ani na Velké MeziříčíZNS - VEL 2:3, 30.kolo | RedakceČERNÁ SÉRIE PROHER NA DOMÁCÍM KOLBIŠTI POKRAČUJE! Z DOBŘE ROZEHRANÉHO UTKÁNÍ, KDY JSME PŘEDEVŠÍM V PRVNÍ TŘETINĚ PŮSOBILI SEBEJISTÝM DOJMEM A DO POLOVINY UTKÁNÍ URČOVALI TEMPO HRY NEVYTĚŽILI ANI JEDEN BOD. NA TYČKY A SAMOSTATNÉ NÁJEZDY SE NEHRAJE A KDYŽ JSME Z MAXIMA ŠANCÍ DO KÁZALI VYTĚŽIT HUBENÉ VEDENÍ 2:0, ZÁKONITĚ PŘIŠEL TREST V PODOBĚ SNÍŽENÍ NA 2:1. OD TÉ DOBY SE NA HOKEJKY NAŠÍCH HRÁČŮ VKRADLA NERVOZITA PLYNOUCÍ Z NUTNOSTI V UTKÁNÍ ZÍSKÁNÍ VÍTĚZSTVÍ A V SITUACI VE KTERÉ SE TÝM NACHÁZÍ I NUTNOST ZVÍTĚZIT NEJLÉPE ZA TŘI BODY. HLOUPÝ FAUL NA KONCI TŘETÍ TŘETINY NÁM SEBRAL I POSLEDNÍ MOŽNOU ŠANCI NA SROVNÁNÍ NEPŘÍZNIVÉHO STAVU. POKUD PŘED TÍMTO ZÁPASEM BYLA SITUACE TĚŽKÁ, TAK NYNÍ UŽ JE TÉMĚŘ KRITICKÁ. NYNÍ NÁS ČEKÁ SÉRIE DVOU VENKOVNÍCH ZÁPASŮ A PROTOŽE SE UTKÁNÍ S OPAVOU PŘESOUVÁ NA JINÝ TERMÍNY, DOMÁCÍM FANOUŠKŮM SE PŘEDSTAVÍME, AŽ V DERBY ZÁPASE S HAVLÍČKOVÝM BRODEM.
16.1.Plameny ve středu odehrají domácí derby s Velkých MeziříčímZNS - VEL 2:3, 30.kolo | RedakcePO SMOLNÉ SOBOTNÍ PROHŘE S HK NOVÝ JIČÍN NA SAMOSTATNÉ NÁJEZDY PŘIVÍTAJÍ ŽĎÁRSKÉ PLAMENY NA DOMÁCÍ LEDĚ OKRESNÍHO RIVALA HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ. V TOMTO ZÁPASE SE POTKAJÍ TÝMY, KTERÉ OD SEBE DĚLÍ 9 BODŮ S TÍM, ŽE SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU MÁ O JEDNO UTKÁNÍ ODEHRÁNO MÉNĚ. PODAŘÍ SE DOMÁCÍMU TÝMU PROLOMIT SÉRII PROHER NA DOMÁCÍM LEDĚ A PORAZIT AKTUÁLNĚ POSLEDNÍ TÝM SKUPINY VÝCHOD?
16.1.Vstupenky na jednotlivá utkání MS IIHF v ledním hokeji 2024 jsou v prodejiRedakcePořadatelé Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 v Praze a Ostravě 16. ledna spustili prodej vstupenek na jednotlivé zápasy. Pro české fanoušky stále existuje možnost vidět v akci domácí tým.
16.1.Kulhánek opouští Plameny a míří do NěmeckaMarek Hedbávný (hokej.cz), RedakceV období, kdy se Plamenům nedaří, přichází před vyvrcholením základní části 2. ligy další rána. Družina Milana Řehoře tak přicházi o stěžejního obránce, když Tomáš Kulhánek dokončí sezonu v německém Pasově, tedy u účastníka tamější třetí nejvyšší soutěže.
13.1.ZNS - NJI 3:4sn - Plameny z dobře rozehraného zápasu nakonec berou pouze bodZNS - NJI 3:4, 29.kolo | Anna DaňsováVe 29. kole přivítaly Plameny na Bouchalkách Nový Jičín. Od začátku byl k vidění aktivní hokej, oba celky si vytvořily několik šancí, do vedení šli ale první hosté, když těsně po vyhraném buly prostřelil Sejpala Škarka. O minutu později ale bylo vyrovnáno. 18 sekund po začátku druhé části navíc Plameny parádní trefou Kulhánka otočily skóre, o tři minuty později navíc přidaly další gól a zápas tak měly rozehraný skvěle. Skóre 3:1 vydrželo až do 48. minuty, kdy po chybě domácích ujížděli dva hostující hráči sami proti Sejpalovi a snížili na 3:2. Ďáblové pak odvolali golmana, gólem do prázdné mohl pečetit zápas Čejka, který ale branku netrefil, a v následném protiútoku Ďáblové dokázali v závaru před domácím golmanem dostat puk do branky - 3:3. Prodloužení gól nepřineslo, a tak musely rozhodnout samostatné nájezdy, v nichž byli úspěšnější hosté, kteří si tak odvezli bonusový bod. Další zápas sehrají Plameny na Bouchalkách ve středu, kdy je čeká okresní derby s Velkým Meziříčím.
12.1.V sobotu přijedou Ďáblové z Nového Jičína!ZNS - NJI 3:4, 29.kolo | Anna Daňsová29. kolo zavede na Bouchalky průběžně čtvrtý celek tabulky, Nový Jičín, kterému sezona zatím vcelku vychází. Plameny naopak zažívají velmi špatné období, které by nutně potřebovaly ukončit. Přijďte je podpořit a pomoct jim konečně zlomit sérii proher! Úvodní buly je naplánováno na 17:30!
10.1.TEC - ZNS 6:2 - Plameny poprvé v sezoně nestačily na brněnskou TechnikuTEC - ZNS 6:2, 28.kolo | Anna DaňsováVe 28. kole zajížděly Plameny na led Techniky Brno, která se poslední dobou začala herně zvedat, což potvrdila i v tomto utkání. Už v první třetině si vypracovala dvougólový náskok, který hned začátkem druhé části v přesilové hře navýšila na 3:0. Plameny sice snížily také využitou přesilovou hrou na 3:1, chvilku nato byly ale znovu vyloučeny a Technika přesilovou hru využila. Plameny znovu snížily, domácí ale kontrolovali hru a zaslouženě zvítězili. Hostující celek srazil zejména velký počet vyloučení, která Technika dokázala pětkrát potrestat. Další utkání čeká Plameny zase na Bouchalkách, v sobotu přivítají Nový Jičín.
9.1.Přijďte v úterý 16. ledna na Bouchalky na akci Týden hokeje RedakceV úterý 16. ledna 2024 od 16 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Bouchalkách akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!