Archiv

V červnu 2016 byly zveřejněné tyto aktuality

4.6.Žďárský deník:Pokračovat ve Žďáře? Přemýšlím, říká Kaňka
Na konci loňské sezony se dvaačtyřicetiletý hokejista Michal Kaňka dočkal emotivního loučení s fanoušky Žďáru. V dresu Plamenů rozdával svými chytrými přihrávkami radost čtyři sezony. Během play-off již avizoval, že toto je jeho poslední sezona ve Žďáře. To se však možná změní. Celý článek zde - Žďárský deník
13.6.DEN ŽĎÁRU - fotoNa DEN ŽĎÁRU si ve spolupráci s partnery CooperStandard a autoFIVE, připravil SKLH informace pro malé adepty hokeje a jejich rodiče, další zajímavosti o klubu, vědomostní soutěže, ukázky tréninku, střelbu na branku hokejkami i pukometem pod dohledem české brankářské legendy Radovana BIEGLA a k tomu pěkné dárky... Podívejte se na fotky!
16.6.ZEMŘEL BOHUMIL VESELSKÝS hlubokým zármutkem oznamujeme, že po těžké nemoci zemřel v neděli 12.6.2016 žďárský sportovní redaktor BOHUMIL VESELSKÝ. Patřil ke stálým návštěvníkům všech hokejových zápasů na žďárských Bouchalkách, včetně těch mládežnických. Jeho charakteristický hlas provázel sportovní fanoušky dlouhá léta. Dříve v okresním vysílání rozhlasu po drátě, později v komentářích ze zápasů na kabelové televizi TV Vysočina. Tímto vyjadřujeme jménem vedení SKLH a naší redakce, hlubokou účast jeho rodině. ČEST JEHO PAMÁTCE!