Zápasy Ml. dorost » 2017/18

Zápasy:  St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka
Příprava:  St.dorost Ml.dorost Přípravka    
Soupisky:  St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka
Tabulky:  St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka

Přípravné zápasy mladšího dorostu

Kolo Datum Domácí Hosté Výsl./čas
PR1 ne 02.07.2017 Warrior Brno SKLH Žďár nad Sázavou 1:8
turnaj PR so 05.08.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Poruba 6:1
turnaj PR so 05.08.2017 BK Havl.Brod SKLH Žďár nad Sázavou 8:5
turnaj PR ne 06.08.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Olomouc 6:2
turnaj PR ne 06.08.2017 Přerov SKLH Žďár nad Sázavou 8:4
PR2 čt 10.08.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Dukla Jihlava 0:3
PR3 pá 11.08.2017 Třebíč SKLH Žďár nad Sázavou 4:12
PR4 út 15.08.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Warrior Brno 7:2
turnaj JI so 19.08.2017 BK Havl.Brod SKLH Žďár nad Sázavou 2:1
turnaj JI so 19.08.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Warrior Brno 4:4
turnaj JI ne 20.08.2017 Liberec B SKLH Žďár nad Sázavou 5:6 sn
PR5 pá 25.08.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Technika Brno 5:7
PR6 čt 31.08.2017 Dukla Jihlava SKLH Žďár nad Sázavou 1:2 pr.

ELIOD Extraliga mladšího dorostu

Kolo Datum Domácí Hosté Výsl./čas
1. so 09.09.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Letňany 4:3 pr.
2. čt 14.09.2017 Ml.Boleslav SKLH Žďár nad Sázavou 7:6 pr.
3. so 16.09.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Dukla Jihlava 3:5
4. so 23.09.2017 Motor Č.Budějovice SKLH Žďár nad Sázavou 4:1
5. čt 28.09.2017 SKLH Žďár nad Sázavou BK Havl.Brod 4:2
6. so 30.09.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Mountfield HK 4:3
7. so 07.10.2017 Kometa Brno SKLH Žďár nad Sázavou 2:1
8. čt 12.10.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Bílí Tygři Liberec 3:5
10. so 21.10.2017 Letňany SKLH Žďár nad Sázavou 1:4
11. čt 26.10.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Ml.Boleslav 1:4
9. út 31.10.2017 Dynamo Pardubice SKLH Žďár nad Sázavou 2:4
13. čt 02.11.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Motor Č.Budějovice 3:4
14. so 04.11.2017 BK Havl.Brod SKLH Žďár nad Sázavou 4:0
15. pá 17.11.2017 Mountfield HK SKLH Žďár nad Sázavou 10:1
16. so 18.11.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Kometa Brno 2:11
12. čt 23.11.2017 Dukla Jihlava SKLH Žďár nad Sázavou 7:3
17. so 25.11.2017 Bílí Tygři Liberec SKLH Žďár nad Sázavou 4:3
18. so 02.12.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Dynamo Pardubice 4:1
N1 čt 07.12.2017 Dukla Jihlava SKLH Žďár nad Sázavou 6:4
N2 so 09.12.2017 Letňany SKLH Žďár nad Sázavou 5:1
N3 čt 04.01.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Dynamo Pardubice 16:00
N5 so 06.01.2018 SKLH Žďár nad Sázavou BK Havl.Brod
N6 čt 11.01.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Dukla Jihlava 16:30
N7 so 13.01.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Letňany
N4 út 16.01.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Kometa Brno 16:00
N8 čt 18.01.2018 Dynamo Pardubice SKLH Žďár nad Sázavou 17:00
N9 so 20.01.2018 Kometa Brno SKLH Žďár nad Sázavou
N10 čt 25.01.2018 BK Havl.Brod SKLH Žďár nad Sázavou 15:00
N11 so 27.01.2018 Dukla Jihlava SKLH Žďár nad Sázavou
N12 čt 08.02.2018 Letňany SKLH Žďár nad Sázavou 15:00
N13 so 10.02.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Dynamo Pardubice
N14 čt 22.02.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Kometa Brno 16:30
N15 so 24.02.2018 SKLH Žďár nad Sázavou BK Havl.Brod
N16 čt 01.03.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Dukla Jihlava
N17 so 03.03.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Letňany
N18 čt 08.03.2018 Dynamo Pardubice SKLH Žďár nad Sázavou 17:00
N19 so 10.03.2018 Kometa Brno SKLH Žďár nad Sázavou
N20 čt 15.03.2018 BK Havl.Brod SKLH Žďár nad Sázavou 15:00