N10, čtvrtek 25.1.2018
BK Havl.Brod - SKLH Žďár nad Sázavou HBR - ZNS
BK Havl.Brod: Vácha (Král) – Endl, Zych, Řehout, D. Vacík (C), Matula, Kutlvašr, Trupl, Kerber – P. Vacík, Kopic (A), Klofáč, Dymák, Rauš, Fiala, Dáňa, Vyvial, Pártl
SKLH Žďár nad Sázavou: Vít (Sivák) – Macek, Filip, Cibuzar, Adámek, Grauer – Putz, Konečný (C), Kouba, Štola, Doležal, Matas, Malenovský (A), Picka, Bačo, Mihulka, Bednář
Branky a nahrávky: 20. P. Vacík (Kerber) – 3. Putz (Bačo, Konečný), 30. Bačo, 44. Konečný (Malelovský, Vacek) Rozhodčí: Vepřek, Czubaj, Tichý Vyloučení: 3:4 Využití: 1:1 Diváci: 50 Střely na branku: 40:22 Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 1:3
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Na další zápas cestovali mladší dorostenci na nedaleký led do Havlíčkova Brodu. Zde i zásluhou výborně chytajícího Víta dokázali vyhrát 1:3 a připsat si do tabulky plný počet bodů.

Už v první minutě utkání usedl na trestnou lavici hostující Fiala a Žďár dostal přesilovou hru. V jejím závěru ji dokázaly Plameny využít zásluhou Davida Putze, který z pravého kruhu překonal Váchu - 0:1. V osmé minutě šel na trestnou opět domácí hráč Rauš za faul kolenem a Žďár měl tak další přesilovou hru. V ní ujel Štola s Malenovským proti jednomu domácímu obránci, ale Vácha tentokrát dobře zasáhl a puk vyrazil. Za polovinou první třetiny měli přesilovku poprvé i hosté, ale využít ji nedokázali. Půl minuty před koncem 1tř. šel na trestnou lavici opět žďárský hráč a Havlíčkův Brod měl šanci vyrovnat. Což se jim také pouhou sekundu před koncem první třetiny povedlo, když se zcela osamocený trefil mezi brankářovy betony Patrik Vacík - 1:1 po tř.

Ve druhé třetině a to zhruba v její polovině se dostaly Plameny opět podruhé do vedení. Po chybné rozehrávce jednoho z domácích se ocitl na puku Robert Bačo, jenž svojí střelou propálil Váchu a dal tak zápasu podobu - 1:2 pro Žďár. Následně měli další velkou šanci havlíčkobrodští kteří mohli před ležícím Vítem opět vyrovnat, ale nikdo z domácích puk do brány dostat nedokázal. Dvě minuty před koncem 2 tř. byl před Vítem naprosto osamocený Endl, ale jeho ránu vyrazil žďárský brankář vedle. Druhá třetina tak skončila za lepšího stavu pro Plameny a to - 1:2.

Ve čtvrté minutě posledního dějství se Plamenům povedlo odskočit už o druhou branku, když Malenovský našel najetého Jakuba Konečného, jenž projel až do pásma a tam střelou zápěstím rozvlnil síť za Váchou - 1:3 pro Žďár. Následně měl další dvě dobré šance Bačo, ale ani z jedné nedokázal procpat puk až do brány. Už skoro závěru zápasu měl dobrou šanci Kopic, jenže ještě hledal nahrávkou svého spoluhráče, který nedokázal zpracovat puk.