Články o mládeži

Zápasy:  St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka
Příprava:  St.dorost Ml.dorost Přípravka    
Soupisky:  St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka
Tabulky:  St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka

Starší dorost načne druhou polovinu zákl. části, mladší ve čtvrtek přivítá lídra

Starší dorost načne druhou polovinu zákl. části, mladší ve čtvrtek přivítá lídra Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Jak starší, tak i mladší dorost sehráli o víkendu jeden zápas. Bohužel ani jedna kategorie nedokázala bodovat, nicméně mladší dorost má stále čtyřbodový náskok na poslední Letňany, starší dorost i přes porážku je ve skupině třetí. Tento víkend budou mít obě kategorie možnost nápravy, ačkoliv je čekají těžcí soupeři. Starší dorost odehraje sobotní zápas s Českými Budějovicemi na zimním stadionu v Telči.

Foto: Petr Nedvěd

 
středa 11.10.2017 | Ondřej Krásný
 

Hrát pod tátou by si užíval. Začíná se nám dařit, je rád útočník MD Jakub Konečný

Hrát pod tátou by si užíval. Začíná se nám dařit, je rád útočník MD Jakub Konečný Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Mladší dorost velice srdnatě bojuje a díky podařenému víkendu je dokonce ve hře o postupovou čtyřku do nadstavby. Vše ale popořadě, hlavním cílem mladších dorostenců je zachránit extraligovou příslušnost. K tomu svými body přispívá i Jakub Konečný, kterého tuto sobotu čeká zápas proti svým bývalým spoluhráčům z Komety Brno. A kdo se ptá, zda je příjmení Konečný pouze shoda jmen, tak není. "Kdyby mě mohl trénovat můj taťka, tak bych si to určitě hrozně moc užíval," říká mladý útočník.

Foto: Petr Nedvěd

 
úterý 3.10.2017 | Ondřej Krásný
 

Mladší dorost se trápí, starší má formu – derby čeká i mládežníky

Mladší dorost se trápí, starší má formu – derby čeká i mládežníky Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - O víkendu se na Bouchalkách znovu střetnou dva rivalové. Plameny přivítají v zápase druhé hokejové ligy Havlíčkův Brod a po předchozích zkušenostech to bude znovu boj. Ale ten se bude odehrávat i mezi mládežníky. Mladší dorost nutně potřebuje body k tomu, aby se žďárským mladíkům lépe dýchalo – Bruslaře Plameny přivítají na státní svátek ve čtvrtek. Starší dorost přivítá poslední Havlíčkův Brod v sobotu.

 
úterý 26.9.2017 | Ondřej Krásný
 

„Je to rozdíl, extraliga je mnohem kvalitnější a rychlejší,“ říká útočník staršího dorostu Martin Berčík

„Je to rozdíl, extraliga je mnohem kvalitnější a rychlejší,“ říká útočník staršího dorostu Martin Berčík Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Starší dorostenci zakončili minulou sezónu historickým úspěchem pro žďárský hokej, postupem do extraligy. Zatím zvládli jako nováčci v nejvyšší soutěži odehrát tři utkání s bilancí dvou proher a jedné výhry. Pokud vás zajímá, jak se žďárským dorostencům v elitní kategorii hraje, přečtěte si rozhovor s mladým útočníkem Plamenů Martinem Berčíkem, který jsme pro vás připravili.

Foto: Petr Nedvěd

 
čtvrtek 21.9.2017 | Anna Růžičková
 

Děti přišly hrát hokej. A užily si to…

Děti přišly hrát hokej. A užily si to… Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Úterní odpoledne patřilo na žďárských Bouchalkách nejmenším hokejovým nadějím žďárských Plamenů. SKLH ve spolupráci s ČSLH zde pořádal akci Pojď hrát hokej, která se konala letos už podruhé v rámci celostátního projektu Týden hokeje.

Foto: Petr Nedvěd

 
středa 20.9.2017 | mk
 

POJĎ HRÁT HOKEJ! Přiveďte své děti v úterý 19. září na Bouchalky

POJĎ HRÁT HOKEJ! Přiveďte své děti v úterý 19. září na Bouchalky Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V rámci celostátní kampaně Týden hokeje, připravil SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s ČSLH, již druhé pokračování velké sportovní a informační akce Pojď hrát hokej!. Událost je připravena pro každé dítko, které zajímá sport a hokej, chtělo by jednou hrát třeba v NHL nebo alespoň za žďárské Plameny, případně se jen naučit bruslit. Děti si budou moci pod vedením zkušených trenérů vše zdarma vyzkoušet a jejich rodiče se dozví vše, co potřebují vědět a co je bude zajímat. A kromě toho si všichni užijí spoustu zábavy a odnesou si nejen krásné zážitky, ale i zajímavé dárky.

Foto: Petr Nedvěd

 
neděle 17.9.2017 | mk
 
Další stránky
123456»