Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   miq73 a@a | Žďár | 08.02.2018, 09:32 Nick | Datum | Reagovat
Myslím, že se derby odehrálo v pěkné atmosféře a i samotný hokej měl velmi dobrou úroveň.. Na ledě už to taková paráda z naší strany nebyla... je jasný, že když se nám zraní klíčový útočník a obránce, že to bude na naší hře sakra znát. Ale těch nepřesností a lajdáckého si hraní v obranném pásmu bylo celá řada.
Nemá smysl to házet na mladý, protože vše je před nimi a přesně takové zápasy je posunou dál, ale když už je tam tedy trenér staví, tak by to nemělo být na úkor hry samotné. HB moc dobře ví, proč by v derby vyjma Tecla nikoho jiného nepostavili. V derby je to hodně silové a pokud máme v sestavě 4-5 SD včetně Pytlíka u kterého se potvrdilo, že bez Štěpy je poloviční, tak to holt v těch rozích a před gólmanem bude hořet a to se také dělo. Jinak Slámič snad i pod dojmem asi nové helmy chytá už delší dobu opravdu výborně a jenom jeho přispěním nebyl rozdíl ještě větší.
Ale opakuji mě se nasení mladých líbí, jenom v tom derby které připomíná playoff, bych s těmi mladými byl opatrný (kvůli síle)... tedy pokud je vůbec kam šáhnout. To možná bude kámen úrazu. Někteří na kterých má hra stát musí holt přidat, pokud chceme v PO dojít co nejdál
V sobotu hrajeme s MB o šest bodů, takže to považuji za klíčový zápas. Jestli zvládneme sobotní zápas, tak pak z posledních 3 zápasů nám na druhý flek bude stačit jedna výhra. V opačném případě skončíme zřejmě třetí.

V sobotu na zimák!
SKLH olééé! Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele