Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   miq73 a@a | SKLH | 01.01.2018, 18:27 Nick | Datum | Reagovat
TO: fan4zr
Tys měl být spisovatel! Ne vážně, opět pěkné shrnutí.

To co bylo ve starém roce ať tam zůstane! Nyní nás čeká zápas ve středu s Táborem. To je nyní jediné důležité!
   fan4zr a@a.a | SKLH Žďár nad Sázavou | 01.01.2018, 17:08 Nick | Datum | Reagovat
V první řadě přeji všem vše nej a hlavně pevné zdraví v roce 2018, ať je pro všechny ještě lepší než ten uplynulý a ať se vám vyplní vše co chcete.
Smajlík

Za druhé jsem se chtěl ještě s odstupem vyjádřit k zápasu u Žihadel, ale ono vlastně bylo vše již řečeno. Myslím, že oba týmy podaly bojovný výkon a že to bylo pohledné utkání, ve kterém byli úspěšnější domácí praktikující takový styl hokeje, pro který jim vyhovuje jejich menší hřiště a a pro ostatní velmi, ale velmi nepříjemný. Bylo mi ctí vidět v akci na ledě mistra světa, Petera Puchera, a když se tak nad tím zamyslím, tak ono tu druhou, pro někoho pralesní, ligu přeci jenom zdobí několik zvučných jmen a kvalitních hráčů, kteří z nejrůznějších důvodů již nehrají na špičkové úrovni ve vyšších soutěžích. Pro příklady bychom nemuseli chodit ani z naší kabiny.
Smajlík
Abych to shrnul, děkuji hokejkám za kvalitní a bojovný výkon, soupeři gratuluji k vítězství, za kterým stejně bojovně jako naši šel od začátku, domácím fanouškům děkuji za skvělou atmosféru a našemu fanklubu za skvělý výjezd, náš výkon na tribuně byl myslím taky velmi dobrý. Stálo to za to, tenhle poslední výjezd v roce!

No a závěrem, jak jistě tušíte, chci napsat něco k tomu, co na zápase, který se jich ale vůbec netýkal, předvedli vypatlanci z ÚDH. Zkusím to omezit, protože nemám slov, která by více vyjádřila moje opovržení nad těmito [censored] a [censored] jedinci s iq houpacího koně (a to ještě evidentně tu hračku urážím). Jet na "cizí" zápas dělat bordel a jet tam pouze kvůli tomu, aby sebrali nějakému žďárákovi nějakou klubovou proprietu, navíc vždy v duchu "min. 2 proti jednomu", viz to co předvedli o druhé přestávce a co se jim úplně nepovedlo, to je ubožárna. Hoši, je mi vás fakt líto.
No, a pro nás to je vlastně poklona, protože to jen vyjadřuje to, jak jim ležíme v žaludku. Nedokážu to úplně přesně identifikovat, co je vede a nutí k takovému jednání, nebo k tomu, že přijedou v létě k nám na přátelák, počkají si až chlapi odejdou na pivo a pak jsou bojovně ukrást flagu, u které stojí a brání ji asi 3 chlapi, zbytek ženský a malé děti. Nebo aby potom "toho nejmenšího z našeho fanklubu" ve čtyřech nebo pěti chytili a násilím z něj svlékali tričko, se kterým se pak chlubí na sociálních sítích, hrdinové.
Asi to částečně bude ta letitá vzájemná nenávist, sahající již desítky let do historie a druhak si myslím, že v nás vidí určitou "konkurenci" ale nechápu v čem. Že si tak pořád honí triko na tom, něco nám dokazovat. Že je trénuje žďárák, a myslím že docela dobře, to jim nevadí. Tuším, že to bude v té jejich malosti a zamindrákovanosti. Oni přeci nejsou konkurence pro nikoho a ani sami vlastně nemají konkurenci, poněvadž nikdo hůř než oni na tom být už ani nemůže....
Na druhou stranu být fanouškem farmářského klubu jistě není jednouchá věc. Vědět, že když si chlebodárce (nebo hráčodárce?) farmu přemístí jinam, že budu najednou namydlenej.

V tomhle kontextu mi nezbývá než ještě poděkovat lidem kolem ZR hokeje, že to tu máme tak jak to tu máme.

Takže ještě jednou vše nej do nového roku všem!
SKLH!!


P.S. i do ÚDH, hlavně víc rozumu v novém roce.
P.P.S. Fandi, ale zůstaň člověkem.....
   tomiczech t.r@s.c | SKLH OLE | 01.01.2018, 10:30 Nick | Datum | Reagovat
KRASNEJ NOVEJ ROK BANDO Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele