Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   MartinZR SKLH | 12.09.2017, 00:00 Nick | Datum | Reagovat
TO: Kolombo, tomiczech - Vaše rozladění chápu, ani my z toho velkou radost nemáme a mně osobně to třeba taky hodně mrzí. Já společně s naším grafikem jsme ten program dostali na takovou úroveň jakou měl a o to víc mě mrzí, že o něj byl čím dál menší zájem. Sám se raději také podívám do "papíru" než na mobil, ale s tím nic nenaděláme, doba je prostě taková. Je škoda, že vás, kdo o ten program tolik stojí, nebylo víc. Pro vaši představu se jedná před každým zápasem o práci (ZDARMA - obvykle po nocích) dvou lidí (textová příprava, podklady, tabulky, fotky... + grafická práce a sazba), každý cca 3 hodiny + vlastní tisk (který těch 5,-Kč už ani nepokrylo) a to vše pro 50 - 60 lidí (a stále jich ubývalo). Kdyby měla být cena dle skutečných nákladů, tak by ten program stál minimálně 30,- Kč (v případě stejného počtu kupujících). A ruku na srdce, kupovali byste ho za tu cenu? Jinak, na nikoho jsme nezapomněli a pro ty, kteří nemají možnost použít telefon, bude určitý počet výtisků sestav k dispozici (zdarma).
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele