Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Nejnovější články
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   fan4zr a@a.a | SKLH Žďár nad Sázavou | 11.06.2017, 17:22 Nick | Datum | Reagovat
Fotbal včera dobrý, akorát mi tedy částečně zkazil náladu nějaký ten práskač, co na nás bezdůvodně poslal policajty na náměstí. Svoboda a demokracie v praxi. Technologie a "vymoženosti" moderní doby, které nás mají chránit, nás paradoxně omezují a slouží jako mocný nástroj nejrůznějším práskačům a podobné prudící (a prudérní) sebrance. Geniální, že Orwell předpověděl již před 70 lety jak lidstvo nakonec dopadne.. Máme k tomu nakročeno náramně. Začíná to zákazem kouření v restauracích (soukromých podnicích), přes kontrolu kotlů a skončí to tak, že nám budou snad kontrolovat i jaký [censored], tedy vypouštíme [censored] výkaly do kanalizace. Hnus....
Každopádně policajti byli včera liboví a velmi profesionální. Přiznávám, že jim často nemůžu přijít na jméno, za včerejšek bych je velmi pochválil a děkuji za klidné řešení situace. Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele