Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   Corvin 03.03.2017, 20:49 Nick | Datum | Reagovat
Tak to zas bylo o prsa vietnamky :D Upřímně jsem nečekal, že nás budou takhle trápit. Buď hrajou tak dobře a nebo je to spíš tím, že v play off to zatím není z naší strany to pravé ořechové. Ale urvali jsme to 2x v prodloužení, takže spokojenost! Střechyč je asi jeden z nejlepších hráčů a minule i Jícha předvedl svoje kvality.
Díky kluci a v neděli už je dorazíme snad ať šetříme sílu na těžšího soupeře.
   metallica taxi.milan@seznam.cz | Žďár nad Sázavou | 03.03.2017, 20:39 Nick | Datum | Reagovat
Je to tam...to zas bude breku od Pulpánů Petery a spol...v neděli ten cirkus dorazíme
   Žďárák88 a@a.com | zr | 03.03.2017, 12:52 Nick | Datum | Reagovat
Jak si Trutnovský klub váží svých fanoušků aneb p. Poul mladší odpovídá svému fanouškovi: "Diskuzní fórum bylo zrušeno před 8 lety. Od toho je Facebook. Tady jsou práva komunikace striktně dána - žádné vulgarismy a urážky se tady netolerují. To jestli se nám někdo směje, že nemáme diskuzní fórum, nám opravdu žíly netrhá..."
Překlad do srozumitelné řeči: Milý fando trutnovského hokeje Zdeňku Kuželi. Tvé plky nás opravdu nezajímají. Jsme klub sebestředných narcisů a slovo kritika je pro nás urážka, již 8 let. Přijd na hokej, zaplať vstupné, podpoř sponzory nákupem, ale DRŽ HUBU, kdekoli! My si tady jedeme svůj byznys a nějakej blbeček nám nebude vysvětlovat jak a co. A pokud ano, a tatínka to naštve, smažeme to...

Jsem rád, že nemusím chodit na tým kde trenér jen brečí nad rozhodčími a neřekne třeba svým synům, že hrají blbě a soupeř je lepší. Třeba Píša za rozhodčím vůbec nejezdí. Proč asi. Nebude to tím, že v hokeji něco předvedl a nechce se postavit do stejné úrovně k chudákům Půlpánům.
Kde je ale hlavní chyba jsou rozhodčí. Trutnov neustále zdržuje střídání a stěžuje si u rozhodčího. Řešení je jednoduché.První prohřešek upozornění, podruhé trest za zdržování hry. To samé u stížností Půlpána. Upozornění, pak trest za nesportovní chování. Přesně na tohle pravidla jasně pamatují a rozhodčí by to měli, ve vlastním zájmu, požívat. Zhruba ve třetí minutě by byly jasně stanovené meze a klid. Dobrý sudí by měl mít autoritu a měl by být schopen si jí případně vynutit. Tím, že si celý zápas "nechá s..t na hlavu" od Půlpána ml. si ji nezíská...
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele