Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   fan4zr a@a.a | SKLH | 24.03.2017, 22:19 Nick | Datum | Reagovat
Šakalové uhasili Plameny!
SKLH Žďár nad Sázavou - Šakal Patriots 4:9
Přesto, že dnešní utkání bylo avizováno jako přátelské, byli jsme svědky zápasu a hokejové bitvy jako řemen. Domácí Plameny i ve značně oslabené sestavě nastoupily do zápasu aktivně a zasypaly hosty sprškou střel, které však končily na bezchybném Štembym v hostující brance, jehož zdatně jistila dvojice Ploci a Kenny. Bohužel se hosté nedokázali trvale vymanit z drtivého tlaku domácích, který pozičně dobře hrající domácí dokázali, dlužno říci, že s velkou dávkou štěstí, proměnit ve vedoucí branku. Štolyho skupina však nesložila zbraně a dále vzdorovala neutuchajícímu náporu domácích. Postupem času hosté s domácími srovnali ve středním pásmu krok a začali hrozit rychlými protiútoky. Vyrovnání tak na sebe nenechalo dlouho čekat. Po jednom z bleskurychlých výpadů Šakalů tak lovil puk ze sítě i domácí golman Krásný. Zjevně zaskočení domácí sice odpověděli dalšími brankami, Šakalové však vždy dokázali rychle srovnat krok a dále navyšovali skóre. Zhruba od poloviny drželi otěže zápasu pevně ve vlastních rukou. Podpořeni kvalitním výkonem golmana Štembiho nakonec, i po drtivém náporu domácích, Šakalové dovedli zápas do vítězného konce a Plameny od ostudy hrozící "desítkou" zachránil zvuk startující rolby. Skvrnou na jinak krásném utkání byl likvidační zákrok Buráka na hostujícího Štolyho, jenž dle aktuálních informací má poraněný loket, který jej výrazně limituje na právě probíhajícím pozápasovém setkání. Na druhou stranu, ani hosté nebyli úplně "čistí", neboť během zápasu zcela otevřeně požívali alkoholické nápoje, protože i pořadatelská služba selhala a nechala na hostující střídačku vniknout fanoušky s nevhodnými nápoji. Zkrátka fajn odpoledne. Smajlík Doufám, že i Plameny si to užili. Závěrem dlužno podotknout, že skore zápasu je přepočítáno koeficientem 1:3 a možná jsme Plamenům něco nezapočítali Smajlík :)

Ohlasy trenérů:
Trenér domácích se k zápasu nevyjadřil.
Šakal (Šakal Patriots): "Máme ještě rum?"

Díky za fajn zpestření po skvělé sezóně.
Hoříme hokejem! SKLH!

Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele