Zápasy St. dorost » 2010/11

Zápasy:  Junioři St.dorost Ml.dorost 8.třída 7.třída 6.třída 5.třída 4.třída 3.třída
Tabulky:  Junioři St.dorost Ml.dorost 8. třída 7. třída 6. třída 5. třída    
Soupisky:  Junioři St.dorost Ml.dorost 8.třída 7.třída 6.třída 5.třída 4.třída 3.třída

Přípravné zápasy na sezonu

Kolo Datum Domácí Hosté Výsl./čas
příp. pá 13.08.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Třebíč 1:3
příp. st 18.08.2010 Lední medvědi Pelhřimov SKLH Žďár nad Sázavou 6:4
příp. pá 20.08.2010 Třebíč SKLH Žďár nad Sázavou 3:5
přát. po 23.08.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Dukla Jihlava 3:7
příp. ne 29.08.2010 SKLH Žďár nad Sázavou BK Havl.Brod 1:2
příp. út 31.08.2010 Kometa Úvoz SKLH Žďár nad Sázavou 3:3
příp. so 11.09.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Kometa Úvoz 3:7

Liga staršího dorostu

Kolo Datum Domácí Hosté Výsl./čas
1. ne 19.09.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Kolín 2:4
2. pá 24.09.2010 Třebíč SKLH Žďár nad Sázavou 9:3
3. ne 26.09.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Tábor 2:4
4. pá 01.10.2010 Kometa Úvoz SKLH Žďár nad Sázavou 4:2
5. ne 03.10.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Velké Popovice 7:3
6. ne 10.10.2010 Jindřichův Hradec SKLH Žďár nad Sázavou 3:0
7. pá 15.10.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Nymburk 8:3
8. ne 17.10.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Lední medvědi Pelhřimov 5:1
9. pá 22.10.2010 Orli Znojmo SKLH Žďár nad Sázavou 7:4
10. ne 24.10.2010 Kolín SKLH Žďár nad Sázavou 0:3
11. pá 29.10.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Třebíč 0:3
12. ne 31.10.2010 Tábor SKLH Žďár nad Sázavou 2:2
13. pá 05.11.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Kometa Úvoz 3:2
14. ne 07.11.2010 Velké Popovice SKLH Žďár nad Sázavou 3:3
18. pá 19.11.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Orli Znojmo 4:4
15. ne 21.11.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec 5:4
16. pá 26.11.2010 Nymburk SKLH Žďár nad Sázavou 0:5
17. ne 28.11.2010 Lední medvědi Pelhřimov SKLH Žďár nad Sázavou 6:9
19. ne 05.12.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Kolín 7:2
20. pá 10.12.2010 Třebíč SKLH Žďár nad Sázavou 4:3
21. ne 12.12.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Tábor 7:2
22. pá 17.12.2010 Kometa Úvoz SKLH Žďár nad Sázavou 7:3
23. ne 19.12.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Velké Popovice 4:2
24. ne 09.01.2011 Jindřichův Hradec SKLH Žďár nad Sázavou 7:2
25. pá 14.01.2011 SKLH Žďár nad Sázavou Nymburk 2:3
27. pá 21.01.2011 Orli Znojmo SKLH Žďár nad Sázavou 7:1
28. ne 23.01.2011 Kolín SKLH Žďár nad Sázavou 4:2
29. pá 28.01.2011 SKLH Žďár nad Sázavou Třebíč 5:6
30. ne 30.01.2011 Tábor SKLH Žďár nad Sázavou 6:4
31. pá 04.02.2011 SKLH Žďár nad Sázavou Kometa Úvoz 6:3
26. pá 11.02.2011 SKLH Žďár nad Sázavou Lední medvědi Pelhřimov 5:0
32. ne 20.02.2011 Velké Popovice SKLH Žďár nad Sázavou 7:3
33. ne 27.02.2011 SKLH Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec 4:3
34. pá 04.03.2011 Nymburk SKLH Žďár nad Sázavou 4:7
35. ne 06.03.2011 Lední medvědi Pelhřimov SKLH Žďár nad Sázavou 7:5
36. pá 11.03.2011 SKLH Žďár nad Sázavou Orli Znojmo 0:3