6., neděle 11.10.2009
SKLH Žďár nad Sázavou - Benešov ZNS - BNS
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma - Adam, Wasserbauer, Sedlák, Mach, Cirhan - Šír, Dobiáš, Plch, Zadina, Klíma, Svoboda, Horký, Šimon, Mahel
Benešov: Král T. (Kielus) – Šmogrovič, Vondráček, Císař, Štětina J., Srdínko, Herodes Štětina D.,Sládek, Jeništa, Burda, Nestrašil, Bosas, Starec, Král M., Borek, Smutný, Štěpánek
Branky a nahrávky: 18. Šír (Plch,Dobiáš), 29. Šír (Dobiáš), 31. Plch (Šír,Dobiáš), 52. Dobiáš (Šír,Plch) – 19. Šmogrovič (Burda), 31. Bosas (Starec), 57. Šmogrovič (Starec), 58. Štětina D. (Starec) . Rozhodčí: Coufal - Humpolíček, Musil. Vyloučení: 6:8. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0,1:1,2:1,2:2,4:2,4:4.
Ž Ď Á R N. S Á Z A V O U - Junioři měli tento víkend na programu pouze jedno kolo. Na domácím ledě přivítali vrstevníky z Benešova. Hosté s nabitou sestavou včetně osmi hráčů ze soupisky „A“ mužstva se před zápasem netajili ambicemi na vítězství. Utkání se ale příznivěji vyvíjelo pro domácí. Ti se v závěru první třetiny dostali díky využité přesilové hře Šírem do vedení. Hosté ale dokázali kontrovat už o dvě minuty později rovněž v početní převaze. Podobný scénář se opakoval i ve druhé třetině. Nejprve domácí opět Šírem využili přesilovku, aby o dvě minuty později hosté znovu srovnali. Tentokrát ale domácí zareagovali bleskově a ještě v téže minutě je Plch znovu dostal do vedení. Když v polovině poslední třetiny zvýšil Dobiáš na dvougólový rozdíl, zdálo se být o vítězi rozhodnuto. Hosté ale zmobilizovali všechny síly a s notným přispěním domácí obrany se jim v samém závěru podařilo dvěma slepenými góly vybojovat alespoň remízu.