SKLH Žďár nad Sázavou: Nedvěd, Vít - Čermák, Pachl T., Brož, Doležal T., Novák, Jindra, Kaláb, Němec, Malenovský, Machalová, Bednář, Vokoun
Branky a nahrávky: . 10.Doležal (Kaláb), 21.Čermák, 23.Pachl
Diváci: 70
Průběh utkání: 3:0, 3:5.

Po polovině sezóny, kdy čtvrťáci hráli minihokej, to jejich byl první zápas na celé hřiště. Naši do zápasu vkročili dobře. První třetina se hrála převážně na polovině soupeře. Naši si vytviřili spoustu šancí, ale využili pouze jedinou. Soupeř našeho branáře vážněji ohrozil až v závěru třetiny.
V druhé třetině se soupeř zlepšil a hra už byla vyrovnaná. Našim se do poloviny zápasu porařilo zvýšit vedení na 3:0 a zdálo se, že zápas dovedeme do vítězného konce. Naši však dovolili ještě ve druhé třetine soupeři snížit na rozdíl jedné branky.
Ve třetí třetině, přestože si naši vytvářeli další šance, skóroval už pouze soupeř až na konečný stav 3:5. V celém zápase naši doplatili na neproměňování šancí. Naše akce většinou končili na brankáři soupeře nebo těsně vedle branky.