Dostupné kategorie

V únoru 2023 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
28.2.Již s jistotou záchrany vyrazí Plameny k derby do Velkého Meziříčí VEL - ZNS 3:2, 42.kolo | Redakce, Anna DaňsováPlameny v posledním utkání předvedly bojovný výkon a potrápily favorita ze Znojma, který ale nakonec svoje vedení uhájil a překvapení nepřipustil. Sobotní kolo měly Plameny jako lichý tým skupiny volné, a tak se do zápasového tempa vrací po týdnu, když sehrají středeční derby s Velkým Meziříčím. Start utkání je naplánován na 18:00.
22.2.Plameny ve středu přivítají lídra tabulky Znojmo ZNS - ZNO 1:4, 40.kolo | Anna Daňsová, RedakceSobotní utkání nabídlo po dvě třetiny relativně vyrovnaný souboj, bohužel nepovedená třetí třetina, v níž Plameny inkasovaly hned šestkrát, rozhodla o vysoké výhře hostujícího Havířova. Ve středu navíc Plameny přivítají dalšího velmi silného soupeře, tentokrát první tým tabulky Znojmo. Podaří se jim potrápit favorita utkání? Zápas začíná v 18:00!
22.2.ZNS - ZNO 1:4 - Plameny po srdnatém výkonu podlehly favoritoviZNS - ZNO 1:4, 40.kolo | RedakcePrvní část 40. kola druhé ligy góly nenabídla, na ty si museli diváci počkat až do té druhé. V ní se hostující Orli v rozmezí pěti minut prosadili dvakrát a soupeři odskočili. Plameny sice v úvodu třetí třetiny duel zdramatizovaly, vyrovnat se jim ale nepovedlo, naopak hosté dalšími dvěma zásahy stvrdili své vítězství.
20.2.Víkend přinesl tři zápasy mládežnických celků, výhru zapsali starší žáci B a mladší žáciRedakce, Anna DaňsováBéčko starších žáků v sobotu přestřílelo Havlíčkův Brod 8:3 zásluhou dobré produktivity, v neděli mladší žáci v Telči vystříleli po dlouhé době konečně vítězství. Naopak deváté třídě se nepodařilo vstřelit ani gól, a tak šťastnou brankou z 59. minuty překlopil utkání na svoji stranu Spartak Polička.
18.2.ZNS - HAV 1:7 - Nezvládnutá třetí třetina znamená pro Plameny debaklZNS - HAV 1:7, 39.kolo | RedakceDomácím hokejistům nevyšel dobře vstup do utkání, když v polovině 5. minuty inkasovali první gól. Na další góly si však diváci museli počkat až do třetí třetiny. V ní Plameny inkasovali šest branek a hostující Havířov si tak připisuji zasloužené vítězství.
17.2.Po delší době zase doma, Plameny přivítají v sobotu Havířov ZNS - HAV 1:7, 39.kolo | Redakce, Anna DaňsováVe středečním derby v Havlíčkově Brodě se Plamenům vůbec nepovedla první třetina, která nakonec byla rozhodujícím faktorem, a tak výhru zapsali domácí Bruslaři. Od druhé třetiny ale žďárští výrazně zlepšili svůj výkon a byli lepším celkem, na což nyní mohou navázat na domácím ledě, kde v sobotu přivítají Havířov. Podaří se Plamenům navázat na dobré výkony v domácích zápasech a připsat si další důležité body? Úvodní buly je naplánováno na 17:30!
16.2.HBR - ZNS 5:3 - Nepovedená první třetina stála Plameny bodyHBR - ZNS 5:3, 38.kolo | RedakcePlamenům se v utkání 38. kola druhé ligy, v němž zavítaly k derby do Havlíčkova Brodu, vůbec nepovedla první třetina, během níž totiž inkasovali pět gólů. Naši hokejisté byli sice od druhé třetiny lepším celkem, ale vyrovnat se jim již nepodařilo. V sobotu je čeká další velice důležité utkání, v němž přivítají na Bouchalkách Havířov.
14.2.Ve středu Plameny vyráží k poslednímu letošnímu derby s Havlíčkovým Brodem HBR - ZNS 5:3, 38.kolo | Redakce, Anna DaňsováPlamenům se v sobotu podařilo vybojovat důležité tři body v Opavě, na což nyní budou chtít navázat také v dalším zápase, který je ve středu čeká v nedalekém Havlíčkově Brodě. Přijeďte naše hokejisty podpořit v posledním derby sezony, vytvořit skvělou atmosféru, kterou jsou derby pověstná, a pomoct jim navázat na dobré výkony z posledních zápasů! Start utkání je naplánován na 18:00.
14.2.O uplynulém víkendu se dařilo deváté třídě a béčku starších žáků Anna Daňsová, foto: Simona KosourováMladí Plamínci mají za sebou další víkendové zápasy, v nichž se dařilo deváté třídě, která přivezla vítězství 4:2 z Trutnova, a béčku starších žáků, jež na domácím ledě proti Velké Bíteši v zápase bohatém na góly urvalo vítězství 10:6. Mladší žáci naopak nestačily na Třebíč a dorostenci schytali debakl od Kolína.
13.2.SLÁMA: Puky se konečně odrážejí v náš prospěch, myslím ale jen na záchranuOPA - ZNS 3:4, 37.kolo | RedakceGólman Plamenů Jiří Sláma byl jednou z klíčových osob při naší sobotní výhře 4:3 na ledě Opavy. Ve Slezsku se nám podařilo zvítězit po dlouhých letech. „Před zápasem bych bral jakýkoliv bodový zisk,“ usmíval se Sláma.
11.2.Plameny uzavřely smlouvu o spolupráci s PardubicemiRedakce, hcdynamo.czSKLH Žďár nad Sázavou bude na mládežnické úrovni nově spolupracovat s klubem HC Dynamo Pardubice. Ze Žďáru už v minulosti zamířili do Dynama například Martin Kaut nebo legendární Tomáš Rolinek. „My jsme za to, že s námi chce Dynamo spolupracovat, strašně rádi," těší Vojtěcha Šíra, šéftrenéra žďárské mládeže.
11.2.OPA - ZNS 3:4 - Plameny po mnoha letech dokázaly vyhrát v OpavěOPA - ZNS 3:4, 37.kolo | RedakcePlameny zvládly 37. kolo druhé ligy na ledě nepříjemné Opavy na jedničku a připisují si do tabulky tři body, které jsou velice důležité k záchraně. Domácí sice dvakrát vedli, jenže vaz jim Plameny zlomily na začátku třetí části, kde bleskově odskočily do vedení 4:2. Slezan už stačil zareagovat pouze brankou Krupy z 53. minuty, na víc už se červenobílí nezmohli. Další utkání utkání odehrají svěřenci trenérského dua Řehoř-Šír ve středu, kdy je na programu derby v havlíčkobrodské Kotlině.
10.2.Plameny vyjedou k dalšímu venkovnímu utkání, v sobotu zavítají na led Opavy OPA - ZNS 3:4, 37.kolo | Redakce, Anna DaňsováStředeční zápas s Vyškovem nabídl rychlý a zajímavý hokej, v němž sice žďárští třikrát vedli, nakonec ale soupeř vydařenou třetí třetinou otočil průběh utkání, a tak všechny body zůstaly ve Vyškově. V sobotu Plameny čeká další venkovní utkání, tentokrát na ledě Slezanu Opava, kde budou mít další možnost urvat cenné body do tabulky. Start utkání je naplánován na 17:00.
9.2.VYS - ZNS 7:4 - Plameny třikrát vedly, ale nakonec nemají ani bodVYS - ZNS 7:4, 36.kolo | RedakcePlameny ve 36. kole zavítaly na led Vyškova, který pobýval na 3. příčce tabulky. Od úvodních minut se hrál velice rychlý hokej s góly na obou stranách. Ještě ve 43. minutě vedli naše hokejisté o jednu branku, ale závěr patřil domácí, kteří dvěma slepenými góly rychle otočili stav utkání a své vítězství pojistili gólem do prázdné branky. Plameny nyní čeká výjezd do Opavy, kde se utkají s místním Slezanem.
7.2.Plameny ve středu zavítají na led Vyškova VYS - ZNS 7:4, 36.kolo | Anna DaňsováSobotní utkání s Kopřivnicí Plamenům vyšlo na výbornou, přehrály soupeře snad ve všech ohledech a zaslouženě zapsaly tři body za jednoznačné vítězství 6:1. Ve středu budou mít šanci navázat na parádní výkon a pokusit se přivézt domů další cenné body do tabulky, když se vydají na led Vyškova. Utkání začíná v 18:00 a vy jej můžete sledovat na www.czechicehockey.tv!
6.2.CHLUBNA: Play-off nevzdávám, na tabulku se podívám až po posledním zápaseZNS - KOP 6:1, 35.kolo | RedakceSlušnou střeleckou slinu chytil v posledních utkáních Tomáš Chlubna. Osmadvacetiletý útočník Plamenů nasázel v posledních třech zápasech za záda gólmanů soupeře čtyři branky. „Když se daří týmu, projeví se to i na individuálních statistikách některých hráčů,“ usmíval se Chlubna v krátkém rozhovoru.
6.2.Rozhovor s mladými Plamínky, kteří se zúčastnili ODM Redakce, Anna DaňsováMladí Plamínci se vrátili z Olympiády dětí a mládeže, která probíhala od 22. do 27. ledna 2023, a na níž nakonec Kraj Vysočina skončil na celkovém šestém místě. Přitom ještě po prvních dvou hracích dnech měl nakročeno k postupu do semifinále. Ten hokejistům z Vysočiny konec utekl, přesto se ale nemusí za svoje výkony na turnaji stydět. Zajímaly nás dojmy mladých Plamínků z turnaje, a tak jsme si pozvali na rozhovor obránce Matěje Kopeckého a útočníka Matyáše Lédla, kteří nám řekli něco o výkonech týmu a zážitcích z turnaje.
5.2.ZNS - KOP 6:1 - Plameny po velmi dobrém výkonu sežehly KopřivniciZNS - KOP 6:1, 35.kolo | RedakcePlameny přivítaly ve 35. kole druhé ligy druhý celek tabulky z Kopřivnice. Hned od úvodních minut domácí diktovali tempo hry a již v první třetině se dostali do dvoubrankového vedení, které v dalším průběhu navyšovali a připsali si tak jednoznačné vítězství. V dalším utkání zavítají na led silného Vyškova, se kterým v letošní sezoně ještě nebodovali.
3.2.Plameny odehrají čtvrté domácí utkání v řadě, v sobotu přivítají KopřivniciZNS - KOP 6:1, 35.kolo | Redakce, Anna DaňsováStředeční zápas proti Hodonínu nabídl velmi napínavý a vyrovnaný souboj, který nakonec dospěl až do prodloužení. V tom byli úspěšnější hosté, a tak žďárští hokejisté zapsali opět pouze bod. V sobotu mají možnost navázat na dobré výkony na domácím ledě proti silné Kopřivnici a pokusit se připsat další cenné body za vítězství. Přijďte Plameny podpořit a vytvořit skvělou atmosféru! Úvodní buly je naplánováno na 17:30.
2.2.ZNS - HOM 3:4p - Opět prodloužení, opět bez extra bodu navícZNS - HOM 3:4, 34.kolo | RedakceSouboj 34. kola druhé ligy s Hodonínem nabídlo velice vyrovnaný souboj, který dospěl až do prodloužení. V něm, jak už je tento rok typické, byli úspěšnější hosté a připisují si tak do tabulky jeden bonusový bod navíc. Velkou kaňkou tohoto utkání bylo zranění Lukáše Jíchy, kterého zasáhl vystřelený kotouč do oblasti čela a nyní leží na pozorování v nemocnici.