Archiv

Dostupné kategorie

V únoru 2020 vyšly tyto články:

29.2.VAL - ZNS 4:2 - Plameny ani napotřetí v sezóně na Bobří hrázi nebodovalyVAL - ZNS 4:2, 44.kolo | Tomáš MasařPlameny dnes k předposlednímu zápasu sezony zajížděly na Bobří hráz, kde čelily domácím Bobrům. Ti stále ještě bojují o co nejlepší pozici před nadcházejícím play-off a na jejich hře to bylo znát. Hned ve 2. minutě se domácí dostali do vedení a po větší část prvních dvou třetin měli více ze hry. Hosté v čele se Slámou v brance ale statečně odolávali a krátce po polovině druhé třetiny se jim dokonce podařilo vyrovnat. Bobři si však krátce před druhou přestávkou vzali vedení zpět a v 45. minutě své vedení ještě navýšili. O dvě minuty později opět na jednobrankový rozdíl snížil žďárský Tomáš Chlubna, ale domácí nakonec minutu před koncem pojistili své vítězství brankou do prázdné branky při power-play Plamenů.
27.2.Poslední výjezd v letošní sezoně. Plameny míří do Valašského MeziříčíVAL - ZNS 4:2, 44.kolo | RedakceJiž tuto sobotu čeká Plameny poslední venkovní výjezd letošní sezony, když v rámci 44. kola zavítají k Bobrům do Valašského Meziříčí. Domácím v tomto utkání jde o hodně, jelikož mají ještě teoretickou šanci dostat se i na druhé místo v tabulce, které zaručuje přímý postup do play-off. Zato Plamenům jde pouze o to, dohrát se ctí poslední dvě utkání sezony a pokusit se poprvé vyhrát na ledě týmu z Valašska. Utkání startuje v 17:00.
26.2.ZNS - MBU 7:0 - Plameny jednoznačně přehrály ŽihadlaZNS - MBU 7:0, 43.kolo | Tomáš MasařPo zklamání, které žďárským hokejistům přineslo minulé kolo, se dnes na Bouchalkách postavili moravskobudějovickým Žihadlům. O výsledku utkání rozhodla prakticky už první třetina. Po úvodní zahřívací desetiminutovce se domácí prosadili hned čtyřikrát a do šaten šli s komfortním čtyřbrankovým náskokem. Vstup do druhé třetiny měli sice svěřenci trenéra Hamana opět trochu vlažnější, ale v druhé polovině druhé třetiny vsítili další tři góly a o vítězi utkání už bylo úplně jasno. Třetí třetina se pak dohrávala již jen z povinnosti a změnu skóre nepřinesla.
25.2.Plameny v předposledním domácím utkání sezony přivítají ŽihadlaZNS - MBU 7:0, 43.kolo | RedakceV minulém kole, po prohře v Opavě, přišly Plameny definitivně o možnost proklouznout do play-off, a tak v posledních utkáních půjde již pouze o to dohrát se ctí tuto nepříliš povedenou sezonu. V následujícím 43. kole přivítají naši hokejisté poslední Moravské Budějovice, kterým zcela jistě budou chtít vrátit porážku z posledního vzájemného střetnutí. Utkání startuje ve středu v 18:00 na žďárských Bouchalkách.
24.2.OPA - ZNS 5:3 - Marná stíhačka a konec nadějí na play-offOPA - ZNS 5:3, 42.kolo | RedakcePlameny na Slezany letos příliš nestačily a bohužel to potvrdil také sobotní podvečerní duel. Domácí během prvních deseti minut vstřelili dvě šťastné branky a vedli už 2:0. Našim hokejistům se sice podařilo snížit, ale do třetí periody nastupovaly Plameny s tříbrankovým mankem, které ale dokázaly stáhnout na rozdíl jediného gólu. Dotáhnout utkání alespoň k nerozhodnému výsledku však hosté nedovedli, na Vysočinu se proto vrátili bez bodového příspěvku. Případný postup do play-off se tak bohužel rozplynul.
21.2.Podaří se Plamenům konečně z Opavy přivézt tři body?OPA - ZNS 5:3, 42.kolo | RedakcePlameny v rámci 42. kola druhé ligy skupiny Východ zavítají do daleké Opavy a nečeká je nic jednoduchého, protože právě Slezané jsou druhý nejlepší tým na domácím hřišti. Naši hokejisté ale budou chtít udržet alespoň malou naději na postup do vyřazovacích bojů, a tak nemohou brát nic jiného než tříbodový zisk. Podaří se jim tak vyhrát čtvrté utkání v řadě? Utkání startuje v sobotu v 17:00.
19.2.HBR - ZNS 2:3p - Plameny poprvé v sezoně ovládly derbyHBR - ZNS 2:3, 41.kolo | Tomáš Masař, foto: Markéta KřížováJiž popáté se v této sezoně odehrálo derby mezi havlíčkobrodskými Bruslaři a žďárskými Plameny a opět se bylo na co dívat. Za hlavní hrdiny se pasovali oba brankáři, kteří se překonávali v tom, jak útočníky na obou stranách přivádět k nepříčetnosti při likvidování jejich jasných brankových příležitostí. Nejprve se ve 12. minutě při dvojnásobné početní převaze trefily Plameny a svůj hubený náskok si držely až do 44. minuty, kdy se domácím poprvé podařilo vyrovnat. V 47. minutě si hosté vzali vedení zpět a dlouho to vypadalo, že by si pod Zelenou horu mohli odvézt všechny tři body. Domácí ale v závěru zariskovali a při vlastní přesilovce poslali na led ještě šestého bruslaře a tento tah nakonec přinesl ovoce. V polovině 59. minuty bylo srovnání. Šlo se tak do prodloužení, ve kterém už se svěřenci trenéra Hamana prosadili s konečnou platností a vybojovali vítězství v prodloužení.
18.2.Poslední derby v základní části je tu! Plameny zajíždí do Havlíčkova BroduHBR - ZNS 2:3, 41.kolo | RedakceJiž v pořadí páté letošní derby přinese 41. kolo druhé ligy skupiny Východ. V něm sedmé Plameny vyzvou v brodské Kotlině domácí Bruslaře, kteří vyhráli všechna čtyři vzájemná střetnutí v právě probíhající sezoně. Podaří se svěřencům Radka Hamana prolomit tuto nelichotivou sérii a připíší si do tabulky důležité tři body, které jim udrží naději na postup do vyřazovacích bojů? Utkání startuje ve středu v 18:00.
16.2.ZNS - KOP 4:1 - Po velice dobrém výkonu si Plameny zaslouženě připisují tři bodyZNS - KOP 4:1, 40.kolo | RedakceV rámci 40. kola druhé ligy skupiny Východ hostily Plameny na domácím ledě moravskoslezskou Kopřivnici. Po bezbrankové první části začali naši hokejisté v té druhé přebírat otěže zápasu do svých rukou a díky brankám Medka a Kadlečka šli do poslední části s dvoubrankovým náskokem. Mírná komplikace přišla v 51. minutě, kdy hosté dokázali snížit, ale reakce Plamenů byla blesková. Ihned za dvě minuty vstřelil třetí branku Čermák a definitivní pojistku přidal v přesilové hře Lukáš Bureš. Plameny si tak připisují důležité tři body a živí naději na play-off. Ve středu naši hráči zajíždějí na led rivala z Havlíčkova Brodu.
14.2.Na Bouchalky míří ve výborné formě hrající KopřivniceZNS - KOP 4:1, 40.kolo | RedakcePokud si Plameny budou chtít letos zahrát ve vyřazovacích bojích, tak už jim nezbývá nic jiného než vyhrát pět z posledních šesti utkání. A to včetně toho zítřejšího, kdy se v rámci 40. kola druhé ligy skupiny Východ střetnou s Kopřivnicí, která je právě přímým konkurentem na příčkách zaručujících play-off. Utkání startuje na Bouchalkách v 17:30. Heslo? VEM KÁMOŠE NA HOKEJ!
13.2.HOD - ZNS 0:4 - Skvělý Sláma zajistil Plamenům tři bodyHOD - ZNS 0:4, 39.kolo | RedakcePlameny ve 39. kole druhé ligy skupiny Východ zvítězily na ledě Drtičů z Hodonína v poměru 4:0 a udržely si naději na účast ve vyřazovacích bojích. Hosty za důležitou výhrou nasměroval v závěru první třetiny Ondřej Kovářů, v té druhé pak náskok navýšili Jícha s Chlubnou. Slovácký celek se snažil výsledek zvrátit, ale ve třetí třetině přidal čtvrtý gól Martin Gregar a bylo rozhodnuto. Brankář Jiří Sláma pochytal všechny střely Drtičů a připsal si tak své druhé čisté konto v sezoně.
1.2.ZNS - SUM 1:8 - Na vedoucí Draky Plameny bohužel nestačilyZNS - SUM 1:8, 37.kolo | Tomáš MasařPo dvou vyhraných zápasech čekal na Plameny soupeř z kategorie těch nejtěžších. Na žďárské Bouchalky přijeli Draci ze Šumperka a toto sousto se pro domácí hráče ukázalo příliš veliké. I přes nadšení a bojovnost žďárských hráčů se naplno projevil rozdíl mezi oběma soupeři. Domácí sice těsně před první přestávkou snížili na 1:2, ale v druhé třetině již dominovali hosté, kteří 4 brankami odskočili a v závěrečné části své vedení ještě o dva góly navýšili.