Dostupné kategorie

V prosinci 2023 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
28.12.ZNS - VAL 2:3 - Plameny v závěru dotahovaly, na body to ale nestačilo ZNS - VAL 2:3, 25.kolo | Anna DaňsováVe 25. kole přivítaly Plameny Bobry z Valašského Meziříčí, proti nimž letos zatím zapsaly pouze jeden bod za prohru v prodloužení v prvním vzájemném zápasu. Ve třetím duelu s Bobry Plameny nezačaly špatně, byly aktivnější a nastřelily i břevno, bohužel se jim nepovedlo dát první gól, a tak v přesilové hře udeřili hosté, kteří otevřeli skóre. Domácím se nedařilo dostávat agresivněji do brankoviště, hosté dobře bránili a při některých šancích Plamenů je podržel také brankář Ševců, a tak se Bobři dostali do vedení 0:3. Plameny v 57. minutě dokázaly snížit a poslední tři minuty si vytvořily velký tlak, díky čemuž byli hosté poprvé v zápase také vyloučeni a v přesilové hře Plameny vstřelily kontaktní branku, na nic dalšího už ale nezbyl čas, a tak i ve třetím střetnutí s Valašským Meziříčím byl úspěšnější soupeř. Další utkání čeká Plameny 6. ledna, kdy přivítají lídra tabulky Havířov.
26.12.Plameny ve vánočním kole přivítají Bobry z Valašského MeziříčíZNS - VAL 2:3, 25.kolo | Anna DaňsováVe vánočním 25. kole přivítají Plameny na Bouchalkách Bobry z Valašského Meziříčí, kteří oba dva předchozí vzájemné duely dokázali vyhrát. Podaří se Plamenům odveta konečně vítězně? Přijďte je podpořit a pomoct jim zakončit rok 2023 vítězstvím! Úvodní buly je naplánováno na 18:00.
25.12.Nový muž mezi tři tyče. Na zkoušku přichází Martin SejpalRedakceV MINULÉM TÝDNU SE POPRVÉ NA TRÉNINKU OBJEVILA I MOŽNÁ POSILA DO BRANKOVIŠTĚ, KTEROU BY SE MOHL STÁT TŘICETILETÝ MARTIN SEJPAL. TEN KVŮLI ZRANĚNÍ VYNECHAL CELOU PRVNÍ POLOVINU SEZONY, A TAK BUDE V NÁSLEDUJÍCÍCH TÝDNECH HLAVNĚ DOHÁNĚT TRÉNINKOVÉ MANKO. „KDYŽ TO PŮJDE DOBŘE, BUDU SE CÍTIT A TRENÉŘI MĚ BUDOU CHTÍT, TAK SI MYSLÍM, ŽE BĚHEM LEDNA UŽ BYCH MOHL BÝT PŘIPRAVENÝ,“ DOUFÁ ZKUŠENÝ BRANKÁŘ, KTERÝ PROZATÍM PŘICHÁZÍ NA ZKOUŠKU.
24.12.Přejeme vám veselé Vánoce a šťastný rok 2024RedakceJménem vedení SKLH Žďár nad Sázavou a naší redakce, přejeme všem partnerům, fanouškům, hráčům i všem jejím blízkým příjemné prožití vánočních svátků a co nejlepší rok 2024!
21.12.PLEVA: Prostě je nyní všechno špatněVYS - ZNS 10:5, 24.kolo | RedakcePlameny v posledních dvou utkáních inkasovaly celkem 19 branek! a i předváděná hra má určitě k ideálu velmi daleko. My jsme si tak přizvali k mikrofonu kapitána Martina Plevu, který tak hodnotil nepříliš povedené období A týmu Plamenů. „Musíme změnit přístup k zápasům, něco změnit asi i po taktické stránce," říká zkušený obránce.
20.12.VYS - ZNS 10:5 - Vyškov nadělil Plamenům desítku VYS - ZNS 10:5, 24.kolo | Anna DaňsováPoslední předvánoční zápas se Plamenům ani trochu nepovedl. Představily se na ledě Vyškova, který na začátku 5. minuty hned otevřel skóre a o dvě a půl minuty později přidal druhou branku, díky čemuž se dostal do herní pohody. V 18. minutě už byl stav utkání 4:0 pro domácí, a přestože hosté dokázali v první části snížit na 4:1, hned v 1. minutě druhé třetiny domácím vrátil čtyřbrankový náskok Komínek. V zápase plném vylučování na obou stranách domácí tým kontroloval hru a pouze navyšoval vedení, které pak Plameny ve třetí třetině už jen korigovaly. Vyškov jim tak oplatil vysokou porážku z předchozího zápasu na Bouchalkách. Plameny domů odjely s debaklem 10:5 a budou mít rozhodně na čem pracovat. Další utkání je čeká ve středu 27. prosince, kdy na Bouchalky přijede Valašské Meziříčí.
19.12.Poslední předvánoční zápas sehrají Plameny na ledě VyškovaVYS - ZNS 10:5, 24.kolo | Anna DaňsováVe 24. kole se Plameny představí na ledě ambiciózního celku z Vyškova, který se aktuálně nachází na 2. místě v tabulce. Spraví si naši hokejisté chuť po vysoké porážce od Šumperka a přivezou z Vyškova body? Start utkání je naplánován na 18:00 a vy jej můžete sledovat prostřednictvím Czechicehockey.tv!
18.12.Mládež má za sebou poslední zápasy kalendářního roku, vítězství zapsali jen mladší žáciAnna DaňsováPoslední zápasy v tomto kalendářním roce odehrály mládežnické kategorie Plamenů v sobotu, bohužel se jim v nich příliš nedařilo. Devátá třída nestačila na Scorpions Brno, starší žáci schytali debakl, pouze mladším žákům se podařilo zakončit rok vítězně.
17.12.SUM - ZNS 9:3 - Horký režíroval výhru Draků, Plameny vysoko padlySUM - ZNS 9:3, 23.kolo | Anna DaňsováVe 23. kole zavítaly Plameny na led Draků ze Šumperka, proti nimž první dvě třetiny neodehrály špatně. Domácí si v první části sice vypracovali vedení 3:1, to se ale Plamenům podařilo ve druhé třetině srovnat na 3:3 a dostat se zpět do zápasu, a tak přestože Drakům vrátil koncem druhé části vedení Danielčák, Plameny neměly zápas rozehraný špatně. Třetí třetina se jim ale absolutně nepovedla, inkasovaly 5 branek a konečný výsledek se tak zastavil až na vysokých 9:3 pro Draky. Parádním výkonem žďárský celek sestřelil Jakub Horký, který sedmi body (5+2) režíroval vítězství svého týmu. Poslední předvánoční zápas odehrají Plameny ve středu, kdy je čeká zápas na ledě Vyškova.
14.12.ŘEHOŘ: Letos tady není žádný lehký soupeřRedakceSpolečně se svými asistenty přišel k mužstvu až těsně před začátkem soutěže a po první polovině sezony můžeme říct, že se toho zhostil velmi dobře. Pod taktovou Milana Řehoře se zatím mužstvo pohybuje v horní polovině tabulky, což byl i předsezónní cíl. A co on sám říká na dosavadní výkony jeho týmu? To se dozvíte, a nejen to, v dnešním rozhovoru pro náš klubový web.
14.12.Druhou polovinu základní části zahájí Plameny na ledě Šumperku SUM - ZNS 9:3, 23.kolo | Anna DaňsováPlameny předvedly v zápase proti Opavě velmi dobrý a zodpovědný výkon, na nějž rozhodně budou chtít navázat tuto sobotu, kdy zavítají podruhé v této sezoně na led Draků ze Šumperku. Start utkání je naplánován na 17:00 a vy jej můžete sledovat opět prostřednictvím Czechicehockey.tv!
13.12.VIDEO: Během nedělního náboru opět naděloval MikulášRedakce, foto: Aleš Koželuh (ilustrativní foto)Nedělní ráno bylo ve znamení tradičního Mikulášského tréninku nejmenších Plamínků. Za malými hokejisty a hokejistkami přišel Mikuláš i s anděly a samozřejmě nemohli chybět ani čerti. Jak si to děti, ale i rodiče, užívali a jak moc se některé děti bály, uvidíte v naší reportáži.
13.12.JÍCHA: Po první čtvrtině sezony jsme si asi mysleli, že to půjde samoOPA - ZNS 4:6, 22.kolo | Redakce, Anna DaňsováI když není ve statistikách vstřelených gólů nebo brankových asistencí žádný rok na předních příčkách, tak již sedmou sezonu patří k oporám útočných řad žďárských Plamenů. Osmadvacetiletého Lukáše Jíchu zdobí přednosti, díky kterým je i velkým oblíbencem všech fanoušků. Co říká na dosavadní výkony Plamenů a co za jeho roky v "Áčku" nepamatuje? To vše se dozvíte v rozhovoru s tímto neúnavným bojovníkem.
12.12.Mládež má za sebou další úspěšný víkend, prohru zapsali jen mladší žáciAnna DaňsováTaké druhý prosincový víkend se mládežnickým kategoriím vydařil, dorostenci získali plný počet bodů z víkendového dvojzápasu, deváťáci si v okleštěné sestavě poradili se Znojmem. Pouze mladší žáci nestačili na Náměšť nad Oslavou.
9.12.OPA - ZNS 4:6 - výhru Plamenů režíroval hattrickem Půhoný, z Krnova vezou všechny body!OPA - ZNS 4:6, 22.kolo | Anna Daňsová22. kolo sehrály Plameny v dočasném působišti opavského Slezanu, na stadionu v Krnově. Začátek utkání vyšel lépe domácím, kteří si vypracovali dvoubrankové vedení, na to ale Plameny dokázaly ještě do konce první části zareagovat a vstřelit kontaktní gól. Ve druhé části Plameny srovnaly, Slezan sice ještě jednou vedl 3:2, ale pak už byl zápas v režii hostujícího celku, který ještě ve druhé třetině otočil na 3:5 a ve třetí třetině si zodpovědně pohlídal vedení, a tak mohl zaslouženě slavit tříbodové vítězství. K tomu výrazně pomohl hattrickem Jiří Půhoný, celý tým předvedl velmi zodpovědný a dobrý výkon. Na ten mohou svěřenci Milana Řehoře navázat příští sobotu, kdy odehrají zápas na ledě Šumperku.
8.12.Plameny zahájí sérii tří venkovních zápasů v Krnově duelem proti OpavěOPA - ZNS 4:6, 22.kolo | Anna DaňsováStředeční zápas žďárskému celku vůbec nevyšel, což je nyní potřeba hodit za hlavu a pokusit se poprat o další důležité body do tabulky. První ze série tří zápasů na ledě soupeře před Vánoci sehrají Plameny v Krnově, který je dočasným azylem opavského Slezanu. Zápas začíná v 17:00 a vy jej můžete sledovat prostřednictvím Czechicehockey.tv!
6.12.ZNS - HOM 4:9 - Baník nastřílel devět branek a odvezl si všechny bodyZNS - HOM 4:9, 21.kolo | Anna DaňsováPlameny ve 21. kole přivítaly Baník Hodonín, s nímž první třetinu odehrály vyrovnaně a do kabin se šlo za stavu 1:2. Bohužel ve druhé třetině hostům napadalo do brány prakticky vše, na co sáhli, a na to už Plameny nedokázaly zareagovat. Konečné skóre se tak nakonec zastavilo na 4:9 a všechny tři body putují do Hodonína. Další utkání čeká Plameny v sobotu, kdy zajíždí na led nepříjemné Opavy.
5.12.Plameny se pokusí přidat další výhru, ve středu přijede HodonínZNS - HOM 4:9, 21.kolo | Anna DaňsováPlameny v sobotu vstoupily do utkání dobře a po zlepšeném výkonu braly 2 body za výhru v prodloužení, nyní mohou navázat na dobrý výkon a přidat další body z domácího ledu, kde přivítají Baník Hodonín. Úvodní buly je naplánováno na 18:00!
4.12.DUŠEK: kdyby mi někdo před sezonou řekl, jak se mi bude dařit, nevěřil bych muZNS - KOP 5:4, 20.kolo | Anna DaňsováLídrem kanadského bodování Plamenů je šestadvacetiletý forvard Dominik Dušek, který ve 20 zápasech zapsal 41 bodů, díky čemuž je na třetím místě bodování celé druhé ligy! V sobotním duelu s Kopřivnicí navíc k vítězství přispěl hattrickem a přihrával na vítězný gól v prodloužení. Šikovného útočníka jsme tak museli vyzpovídat.
4.12.Mládeži se o prvním prosincovém víkendu dařilo Anna DaňsováPrvní víkend v prosinci má za sebou také mládež, které se tentokrát velmi dařilo. Starší žáci v okleštěné sestavě vybojovali remízu s Velkým Meziříčím, všechny ostatní kategorie zapsaly vítězství.