Dostupné kategorie

V listopadu 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
30.11.VEL - ZNS 2:4 - Plameny vyhrály derby a prolomily černou sériiVEL - ZNS 2:4, 20.kolo | RedakceTak konečně. Plameny přerušily dlouhou jedenáctizápasovou sérii bez výhry a zvítězily na ledě okresního rivala z Velkého Meziříčí. K tomu přispěla i nová útočná akvizice z béčka Pardubic Tomáš Kulhánek, který vstřelil druhou branku našeho týmu. Svěřenci Martina Sobotky sice ještě ve třetí třetině připustili drama, ale nakonec všechny body putují pod Zelenou horu. Další utkání je na programu v sobotu, kdy Plameny přivítají na Bouchalkách Bobry z Valašského Meziříčí.
29.11.Po týdenní pauze Plameny čeká další zápas, odehrají druhé derby s Velkým MeziříčímVEL - ZNS 2:4, 20.kolo | RedakceV sobotu měly Plameny jako lichý tým skupiny volno, a tak je teď po týdnu zápasového volna čeká ve středu 30. listopadu utkání ve Velkém Meziříčí, s nímž sehrají druhé letošní vzájemné derby. Podaří se Plamenům konečně přerušit černou sérii proher a připíší si velmi důležité vítězství? Přijeďte je podpořit do nedalekého Velkého Meziříčí a pomoct jim prolomit smůlu! Start utkání je naplánován na 18:00.
29.11.Mládežnické týmy mají za sebou další várku zápasůRedakcePoslední listopadový víkend začala dorostencům nadstavbová část letošní sezony, v jejím prvním utkání přivítali na domácím ledě béčko Tábora a i přes slabší začátek si nakonec ve velmi zajímavém utkání dokázali se soupeřem poradit a zvítězit 5:2. Naopak v druhém zápase v Českých Budějovicích nestačili Plamínci na domácí celek a prohráli 1:9. Vítězství si připsali také starší žáci “B”, mladší žáci uhráli s Velkou Bíteší ve vyrovnaném utkání remízu. Naopak hokejistům deváté třídy ani áčku starších žáků se nedařilo.
25.11.POZOR! Již tuto neděli startuje aukce dresů z akce Hvězdy 2022RedakceHvězdy NHL odehrály v srpnu na stadionu ve Žďáře nad Sázavou charitativní zápas na podporu žďárské hokejové mládeže, pro pacienty s diagnózou RS (roztroušená skleróza mozkomíšní) nebo po úrazu popálením. Protože prostředků pro nemocné nebo pro zajištění chodu sportu pro děti není nikdy dostatek, navazuje na celou akci ještě ADVENTNÍ AUKCE dresů obou týmů startuje první adventní neděli, tedy 27.11.2022 od 16:00 hodin!
24.11.Úterní akci POJĎ HRÁT HOKEJ navštívilo 27 nových nadějíRedakceV úterý 22. listopadu 2022 uspořádal SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem další náborovou akci po názvem Pojď hrát hokej, konanou v rámci celostátní kampaně Týden hokeje. Celkově se sešlo sedmadvacet dětí, které udělaly své první hokejové krůčky.
23.11.ZNS - ZNO - 1:7 - Plameny neměly proti favoritovi šanciZNS - ZNO 1:7, 18.kolo | RedakceZnojemští nepřipustili žádné zaváhání a potvrdili roli jednoznačného favorita. Na žďárském ledě začali přímo fantasticky a již ve 3. minutě skóroval Jan Hruška. Svěřencům Martina Sobotky se sice ještě podařilo srovnat díky Lukáši Jíchovi a s Orly drželi krok celou první třetinu. Po přestávce už ale začali Jihomoravané dominovat a Plameny si tak připsaly již jedenáctou prohru v řadě.
22.11.Ve středu znovu do boje, Plameny přivítají favorizované Znojmo ZNS - ZNO 1:7, 18.kolo | Redakce, Anna DaňsováPo sobotním vyrovnaném utkání proti silnému Havířovu, ze kterého nakonec žďárský celek bral bod za prohru po nájezdech, se na Bouchalkách představí další velmi silný soupeř, tentokrát favorit celé soutěže Znojmo. To ale v posledním odehraném zápase poprvé v sezoně zaváhalo, když prohrálo s Kopřivnicí. Úvodní buly středečního utkání je naplánováno na 18:00.
21.11.Dorostenci zakončili základní část výhrou, úspěšní byli také “deváťáci” a béčko starších žáků Anna Daňsová, foto: Simona KosourováNovou várku zápasů otevřeli dorostenci svátečním utkáním proti znojemským Orlům, kteří byli nad síly domácích Plamínků, naopak v neděli si dorostenci spravili chuť v Moravských Budějovicích, odkud si přivezli domů vysokou výhru 10:1. Také devátá třída a béčko starších žáků ve vyrovnaných utkáních nakonec byli šťastnějším týmem, naopak mladší žáci schytali další velmi vysokou porážku.
21.11.KUNSTMÜLLER: Nad pomocí mančaftu jsem neváhalZNS - HAV 2:3, 17.kolo | RedakcePo třech letech oblékl v posledních dvou duelech dres Plamenů opět velezkušený útočník Luboš Kunstmüller. A v sobotním utkání proti Havířovu se také dočkal své první trefy. Po prohře 2:3 v samostatných nájezdech, která byla pro borce s velkým písmenem Ž na prsou už desátou v řadě, jednačtyřicetiletý forvard řekl. „Myslím, že bylo vidět, že se zvedáme, ve hře je určitý posun.“
19.11.Po delší době opět doma, Plameny přivítají Havířov ZNS - HAV 2:3, 17.kolo | Redakce, Anna DaňsováVe středečním derby s Havlíčkovým Brodem Plameny sahaly po vítězství, když ještě tři minuty před koncem základní hrací doby vedly 3:2, ale i přes zlepšený výkon nedokázaly ze zápasu urvat víc než bod za prohru v prodloužení. Svěřenci Martina Sobotky tak v sobotu na domácím ledě budou proti silnému Havířovu bojovat o přerušení černé série proher. Přijďte Plamenům pomoci zlomit smůlu a konečně zvítězit! Start utkání je naplánován na 17:30.
19.11.ZNS - HAV 2:3sn - Plameny neuspěly ani v samostatných nájezdechZNS - HAV 2:3, 17.kolo | RedakceHavířov šel v utkání 17. kola do vedení už po třech minutách hry, když se prosadil Jiří Zedněk. Plameny však poté dvěma góly převzaly vedení, ale hostující Petr Antoníček ještě ve druhé třetině vyrovnal. Ve třetí třetině ani v prodloužení gól nepadl, a tak o vítězi rozhodovaly samostatné nájezdy. V nich se prosadil pouze Daniel Spratek, který zajistil Havířovu bod navíc a svěřenci Martina Sobotky si tak připisují do tabulky další prohru.
18.11.Přijďte v úterý 22. listopadu na Bouchalky na akci Týden hokeje RedakceV úterý 22. listopadu 2022 od 16 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Bouchalkách akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
17.11.HBR - ZNS 4:3p - Plameny berou z dobře rozehraného utkání pouze bodHBR - ZNS 4:3, 16.kolo | Redakce, Štěpán OndráčekPlameny nastoupily v rámci 16. kola na ledě Havlíčkova Brodu. Svěřenci Martina Sobotky odehráli velice slušnou partii, ale opět nedokázali svůj výkon přetavit ve vítězství. Vyrovnané utkání nabídlo za šedesát minut celkem šest branek, poslední padla až v nastaveném čase, kdy se prosadil domácí Jaroslav Moučka a rozhodl tak o extra bodu pro domácí.
15.11.Plameny ve středu čeká druhé letošní derby s Havlíčkovým Brodem HBR - ZNS 4:3, 16.kolo | Redakce, Anna DaňsováVelmi dobře rozehrané utkání v Opavě, kde Plameny vedly už 3:0, nakonec bohužel opět po výpadku ve třetí třetině žďárský celek ztratil, a tak se černá série proher natáhla už na osm zápasů. Podaří se Plamenům konečně zlomit nelichotivou sérii a připsat si důležité vítězství? Přijeďte je podpořit do Havlíčkova Brodu v derby Vysočiny a pomoct jim odrazit se k lepším výkonům! Start utkání je naplánován na 18:00.
14.11.Mládež má za sebou další sérii zápasů, dobře si vedl dorost a áčko starších žáků Anna DaňsováDalší listopadový víkend přinesl novou várku zápasů, která ale opět nebyla pro žďárské celky příliš úspěšná. Kromě vítězného dorostu a áčka starších žáků ke svým zápasům nastoupili ještě hokejisté deváté třídy, starší žáci “B” a mladší žáci, kteří ale svá utkání nezvládli.
12.11.OPA - ZNS 6:4 - Plameny předvedly kolaps a připisují si další prohruOPA - ZNS 6:4, 15.kolo | RedakceTak to se hrubě nepovedlo. Plameny sice v průběhu utkání vedly i o tři branky, ale nakonec se z vítězství radují domácí. Ti ve třetí třetině předvedli famózní obrat a pěti brankami otočili skóre ve svůj prospěch. Svěřenci Martina Sobotky si tak připsali osmou prohru v řadě a dá se říct, že spadli na úplně psychické dno. Nyní je na programu derby a Plameny tak budou mít další pokus prolomit tuto nelichotivou sérii.
11.11.Na hostování přichází útočník Jakub Čejka. Ve Vyškově se již navíc představili dva nováčciRedakcePlameny v posledních dnech (možná i týdnech) bojují s velkými absencemi, a i díky odchodům Dominika Adama a Petra Štěpánka lepí sestavu všemi možnými způsoby. Vedení SKLH tak poslední dny intenzivně řeší posílení kádru A-týmu a již v posledním utkání na ledě Vyškova se objevili nováčci Robin Kaplan s Jaroslavem Ludvíkem. V předchozích dnech se dohodli na spolupráci i s útočníkem Jakubem Čejkou, který přichází z kádru Vyškova.
11.11.Plameny se v sobotu pokusí zlomit smolnou sérii, čeká je zápas v Opavě OPA - ZNS 6:4, 15.kolo | Redakce, Anna DaňsováAni ve středu ve Vyškově žďárským hokejistům nakonec utkání nevyšlo, a tak přestože se ujali v první třetině vedení 1:0, museli nakonec přijmout sedmou porážku v řadě. Šanci na reparát budou mít Plameny v sobotu, kdy zavítají na led Opavy. Podaří se svěřencům Martina Sobotky konečně zlomit obrovskou smůlu a připsat si po sedmi prohrách první vítězství?
9.11.VYS - ZNS 6:3 - Plameny nestačily ani na VyškovVYS - ZNS 6:3, 14.kolo | RedakcePlameny zavítaly v rámci 14. kola druhé ligy do Vyškova. První třetina nabídla poměrně vyrovnaný hokej, hosté se dostali dokonce do vedení, ale Jihomoravané dokázali ještě do konce třetiny vyrovnat. Bohužel úvod druhého dějství se svěřencům Martina Sobotky vůbec nevydařil a během dvou minut inkasovali tři branky, což dalo ráz následujícím minutám druhé prostřední části. Ale, po velkém tlaku domácích, v polovině utkání snížil Vaňkovský a když minutu před koncem snížil na rozdíl jedné branky Wasserbauer, zdálo se, že bude o drama postaráno. Ve třetí třetině však vstřelili branky už jen domácí, a tak si Plameny připisují již sedmou prohru v řadě. Další možnost prolomit tuto sérii budou mít žďárští v sobotu, kdy zavítají na led Opavy.
8.11.Mládežnické kategorie si první listopadový víkend nevedly příliš dobřeAnna DaňsováMládežnické kategorie si první listopadový víkend nevedly příliš dobře, když svoje zápasy dokázali vyhrát pouze mladší žáci a dorostenci, naopak devátá třída a oba týmy starších žáků skončily bez bodu.