Dostupné kategorie

V říjnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
31.10.Kohouti vzdorovali jen dvacet minut, pak je Plameny sežehlyTAB - ZNS 2:8, 14.kolo | Ondřej KrásnýT Á B O R — Ačkoliv se může podle výsledku na první pohled zdát, nebyl to zdaleka tak jednoduchý zápas. Tábor dlouho kousal, v první třetině si navíc vytvářel nebezpečné šance, ale všechny končily na skvělém Slámovi. Nuly se ovšem nedočkal, neboť po osmi brankách Plamenů ještě v závěru táborští hokejisté kosmeticky upravily skóre utkání.

30.10.Plameny se v Táboře pokusí vrátit na vítěznou vlnuTAB - ZNS 2:8, 14.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U — Po týdenní přestávce se druholigový kolotoč opět rozjíždí a Plameny tentokrát vyráží do Tábora. Po dvou porážkách se pokusí ztéci pevnost Kohoutů a vrátit se tak opět na výsluní druholigové tabulky. Soupeř je však čeká nelehký. Ačkoliv ani Táborským se poslední zápasy příliš nevydařily a jako kouli u nohy si zase sebou táhnou tři porážky bez jakéhokoliv bodového zisku z posledních tří zápasů.
27.10.Byla to ztráta dvou bodů, hodnotil po zápase se Žihadly Lukáš KrupkaZNS - MBU 1:2, 12.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Přišel, skóroval, odešel (ale nezvítězil)..., tak by se dal parafrázovat slavný Caesarův výrok. Lukáš Krupka se vrátil se do sestavy po více než měsíční pauze způsobené zraněním, dokázal vstřelit jediný gól Plamenů v celém utkání a v polovině zápasu se znovu zranil a ze zápasu opět odstoupil. A co víc, stalo se to proti stejnému soupeři. Jak zápas viděl, jak vypadá obnovené zranění i o jeho gólu, jsme si se žďárským vousáčem povídali před kamerou.
26.10.Dorostenci v Českých Budějovicích neuspěli a pokračují v nešťastné sérii proherCEB - ZNS 4:2, 11.kolo | Anna Růžičková, Denisa JózsováČ E S K É  B U D Ě J O V I C E — Žďárští dorostenci zažívají opravdu nevydařenou sezónu. Ve včerejším zápase odjeli bojovat na led českobudějovického Motoru, ale domů se bohužel vrátili bez bodového zisku.
24.10.Plameny bojovaly, ale se Žihadly padly v prodlouženíZNS - MBU 1:2, 12.kolo | Anna RůžičkováŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Plameny dnes na Bouchalkách odehrály utkání proti Žihadlům z Moravských Budějovic. Velmi vyrovnané utkání nakonec žďárští hokejisté prohráli v prodloužení. V zápase se blýskli hlavně gólmani obou celků, kteří v bráně dnes večer předváděli skvělé zákroky. Jediným střelcem domácího týmu byl navrátilec po zranění Lukáš Krupka.

23.10.V šlágru kola zavítají na Bouchalky moravskobudějovická ŽihadlaZNS - MBU 1:2, 12.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U — Ve středu se na Bouchalkách utkají dva týmy z čela tabulky. Vedoucí Plameny přivítají na svém ledě třetí Žihadla z Moravských Budějovic. Moravskobudějovičtí se v posledních kolech těší velice dobré formě a budou chtít svěřencům Michala Konečného jistě oplatit porážku ze 4. kola letošní sezóny, kdy na se na jihu Moravy radovaly Plameny v poměru 1:5.
23.10.Junioři v Telči proti Motoru body nevydolovaliZNS - CEB 1:3, 15.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U — Junioři se podruhé během čtyř dnů střetli s českobudějovickým Motorem. Ani tentokrát se jim však bodovat nepodařilo. Na začátku druhé třetiny se sice svěřenci Jaromíra Pytlíka dostali do vedení, ale soupeř krátce po polovině utkání vyrovnal. Výsledek se lámal ve třetí třetině, kdy se hostům podařilo dvakrát skórovat a žďárským mladíkům už se nepodařilo najít odpověď. Ani prodloužení čestný úspěch mladých Plamenů nepřineslo a všechny body si tak ze zimního stadionu v Telči odvezl Motor.

22.10.S Mladou Boleslaví dorost nezískal ani bodZNS - MBL 0:7, 10.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Mladíci se dlouho drželi, ještě ve druhé třetině prohrávali o jednu branku, ovšem v závěru zápasu to už byla střelecká ze strany Mladé Boleslavi, která v rozmezí dvou minut nastřílela čtyři góly.

ilustrační foto: Petr Nedvěd

22.10.Nedělali jsme co jsme měli, ale je to ponaučení, říká střelec dvou branek Martin PlevaHBR - ZNS 6:3, 11.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U — Derby se překlápělo ze strany na stranu. Plameny ve druhé třetině během deseti minut otočily skóre ve svůj prospěch a už se zdálo, že Havlíčkovu Brodu nebude znovu stačit dvoubrankový náskok. Do třetí třetiny ale žďárští hokejisté nenastoupili vůbec dobře a inkasovali čtyři branky. Na všem špatném se ale dá najít i pozitivum, které hledal Martin Pleva.

20.10.Plameny poprvé odjíždí bez bodu, padly v Havlíčkově BroděHBR - ZNS 6:3, 11.kolo | Ondřej Krásný, Štěpán OndráčekH A V L Í Č K Ů V  B R O D — Poprvé v letošní sezoně odjíždí Plameny ze zápasu bez bodu. V derby nejprve ztrácely, pak třemi rychlými brankami dokázaly skóre otočit ve svůj prospěch. Nicméně třetí dvacetiminutovka vyšla lépe Havlíčkovu Brodu, jenž se čtyřikrát přesně prosadil a do tabulky si zapsal tři body.

20.10.Junioři se z Českých Budějovic vrátili bez boduCEB - ZNS 4:1, 14.kolo | Adam Pavlíček, Ondřej KrásnýČ E S K É  B U D Ě J O V I C E — Žďárští junioři si připsali další porážku, tentokrát na ledě Českých Budějovic. Domácí Motor si v průběhu první poloviny zápasu vytvořil dvoubrankový náskok, jenž sice dokázaly Plameny snížit, ale na víc se nezmohly. Motor navíc získal bonusový bod z nadstavby.

19.10.Prolomí Plameny sérii výher domácích celků při derby? Žďár jede do Havlíčkova BroduHBR - ZNS 6:3, 11.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U — Žďárští hokejisté vjedou na led Havlíčkova Brodu jako lídr skupiny Jih i celé druhé ligy, ale to nemusí vůbec nic znamenat. Jak už mnohá derby odpověděla, na postavení v tabulce se moc nehledí, co je naopak v posledních letech klíčové, je domácí prostředí. Nabízí se tak otázka, zda žďárští hokejisté prolomí tento zvyk, či Havlíčkův Brod natáhne sérii a sníží manko na první místo.
18.10.Soupeř nás překvapil bruslením a nasazením, přiznává Jan WasserbauerZNS - PIS 7:4, 10.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U — Začátek utkání nebyl ze strany Žďáru nikterak dvakrát vydařený, Písek začal daleko aktivněji. Toho si byl po utkání vědomí i Jan Wasserbauer, jenž v zápase zaznamenal dvě asistence. Pětadvacetiletý útočník si prozatím angažmá ve Žďáře užívá a kvituje zejména skvělou partu. Ostatně pár kamarádů má i v Havlíčkově Brodě, kde čeká Plameny v sobotu derby Vysočiny.

18.10.Junioři doma prohráli s Olomoucí a jsou bez boduZNS - OLO 1:4, 13.kolo | Anna RůžičkováŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U — Junioři dnes na Bouchalkách odehráli utkání proti týmu z Olomouce. Překonat hostujícího gólmana se jim v celém zápase podařilo pouze jednou a nepřipíší si tedy ani jeden bod do tabulky.
17.10.Šlo to těžce, ale Plameny Písek dokázaly přesypatZNS - PIS 7:4, 10.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U — Byla to těžká brigáda. Plamenům totiž Písek dělal veliký problém, přijel hodně motivovaný a nenechal domácím ani kousíček ledu zadarmo. V některých pasážích byli písečtí hokejisté i lepším celkem, avšak Plameny si třemi slepenými brankami v polovině zápasu došly pro vítězství.

16.10.Plameny vedou ligu. Čeká nás ještě hodně práce, ví Lukáš JíchaOndřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Během devíti kol si Plameny dokázaly vytvořit tříbodový náskok na čele celé druhé hokejové ligy napříč všemi skupinami. Žďárští hokejisté ztratili pouhé dva body po porážce v prodloužení s Opavou. Jednou z opor týmu je Lukáš Jícha, jenž si je vědom, že je teprve začátek a Plameny čeká ještě dlouhá sezona. Mladý útočník si za své výkony navíc vysloužil střídavé starty v Chance lize. „V první řadě chci hrát co nejlépe tady a pak uvidíme jestli dostanu šanci i o soutěž výš," prozrazuje Jícha.

16.10.Ve středu zavítá na Bouchalky PísekZNS - PIS 7:4, 10.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U — V rámci jubilejního 10. kola se Plameny střetnou na domácím ledě s Pískem, který před letošní sezónou prošel výraznou obměnou, jak v rámci hráčského kádru, tak mezi trenéry. Výsledky těchto změn na sebe nenechaly dlouho čekat, o čemž se přesvědčili i žďárští hokejisté v první zápase u Otavy, kde o vítězství museli tvrdě bojovat až do samotného konce. Je tedy nasnadě, že ani na Bouchalky nepřijedou Písečtí prodat svoji kůži lacino.
15.10.Junioři v přestřelce udolali Salzburg v prodlouženíZNS - RBS 6:5, 12.kolo | Anna RůžičkováŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U — Junioři dnes na žďárských Bouchalkách odehráli velmi zajímavý zápas proti týmu akademie z rakouského Salzburgu. Plameny daly favorizovanému Salzburgu opravdu zabrat a nakonec vybojovaly zásluhou Jana Tlačila cenné vítězství v prodloužení. K výhře jim pomohl skvělým výkonem v bráně Jan Radosta a Martin Nagy vstřelil hned dva góly.
14.10.Na zápas jsem se hrozně těšil, doma už to bylo dlouhé, přiznává Martin KuřítkoPEL - ZNS 1:6, 9.kolo | Ondřej KrásnýP E L H Ř I M O V — Pro Martina Kuřítka začala sezona až posledním zápasem v Pelhřimově. Žďárský útočník se totiž těsně před úvodním kolem druhé hokejové ligy zranil. Zlomená ruka ho pustila do hry až tuto sobotu a hned svůj první start oslavil brankou. Jak se Martinu Kuřítkovi hrálo a na co se těšil nejvíce, uvidíte v našem rozhovoru.

13.10.Dorostenci doma podlehli Bílým Tygrům a jsou bez boduZNS - LIB 0:5, 9.kolo | Anna RůžičkováŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U — V devátém kole ELIOD Extraligy dorostu se žďárští mladíci představili na domácím ledě proti Bílým Tygrům z Liberce. Hosté potvrdili roli favorita, ovšem zastříleli si až v poslední třetině. Havlík v bráně nejednou podržel domácí tým a připsal si celkem 45 úspěšných zákroků. Ze zápasu ale nakonec lépe vyšel gólman hostů. Ten v utkání vychytal nulu. O zisku bonusového bodu z nadstavby rozhodl liberecký šikula Vojtěch Polák.