ZNS - VYS 0:5 - Bezkrevný výkon a jednoznačná prohra Plamenů

4., středa 5.10.2022
SKLH Žďár nad Sázavou - Vyškov ZNS - VYS
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (32. Vít) – Grauer, Macek, Pleva, Svoboda, Pražák, Půža – Wasserbauer, Adam, Gregar, Jícha, Štola, Prokš, Vaňkovský, Chlubna, Štěpánek, Bureš, Pilný.
Vyškov: Kořenek (Šarman) – Hefka, Hohl, Mikulík, Blaha, Studený, Vosátko, Žižka – Snášel, Sebera, Weintritt, Čejka, Janeček, Tomajko, Čuřík, Komínek, Vašíček, Romančík, Dobiáš, Luža.
Branky a nahrávky: 14. Hefka (Romančík, Weinritt), 32. Vašíček (Luža), 32. Janeček (Studený), 46. Komínek (Čejka, Čuřík), 58. Komínek (Čuřík, Hohl). Rozhodčí: Grygera - Kalina, Kučera. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 430. Průběh utkání: 0:5.
Zápas hned od první minuty naznačil, jak se bude jeho průběh vyvíjet. Hosté jednoznačně dominovali a jen díky výbornému Slámovi šli naši hokejisté do kabiny po první siréně jen s jednogólovým mankem. Ve druhé třetině se Plameny nadechly k náporu, ve dvojnásobné přesilovce si vytvořily několik velkých šancí, ale bohužel je neproměnily a hosté trestali dvěma góly. Ve třetí části přidali Jihomoravané ještě další dvě branky a odvážejí si z Bouchalek jednoznačné vítězství.

Vojtěch Šír (SKLH Žďár nad Sázavou): Dnešní utkání se nám bohužel vůbec nepodařilo. Od první třetiny nám chyběl pohyb a to se s námi bohužel táhlo po celé utkání. Měli jsme v zápase 5 minut, kdy jsme dokázali být nebezpeční, to bylo kolem naší přesilovky 5 na 3, tu jsme však nevyužili a hned na to dvakrát inkasovali. Potom jsme se už do utkání nevrátili. Soupeř dnes ve všem jednoznačně lepší a zaslouženě si odváží 3 body.