ZNS - OPA 7:6p - V utkání plném branek byly nakonec úspěšnější Plameny

24., sobota 18.12.2021
SKLH Žďár nad Sázavou - Slezan Opava ZNS - OPA
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (46. Čáp) – Váňa, Vašíček, Lojek, J. Čermák, Macek, Pleva, Pražák, Půža – D. Čermák, Štola, Gregar, Adam, Wasserbauer, Bureš, Jícha, Prokš, Štěpánek, Chlubna, Malenovský
Slezan Opava: Baldik (28. Piták) – Ficek, Šindelář, Věntus, Zapletal, Thiel, Kocián, Zouhar – Vojtovič, Kadula, Malina, Buršík, Peterka, Beránek, Vašenka, Wolf, Štindl, Krupa, Rousek, Damašek
Branky a nahrávky: 9. Vašíček (Bureš), 25. Pleva (Váňa), 26. D. Čermák (Bureš, Lojek), 28. Gregar (Pleva, Štěpánek), 30. Wasserbauer (D. Čermák), 50. Půža (Wasserbauer, Lojek), 65. Gregar (Štěpánek) – 11. Rousek (Malina, Wolf), 18. Rousek (Malina, Wolf), 33. Wolf (Malina, Šindelář), 46. Šindelář (Vojtovič, Štindl), 46. Kadula (Buršík), 52. Wolf (Malina). Rozhodčí: Grygera – Maloušek, Hübl. Vyloučení: 6:6. Využití: 3:2. Diváci: 430. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 5:2, 5:5, 6:5, 6:6, 7:6.
Plameny po dvou prohrách přivítaly ve 24. kole druhé ligy na domácím ledě konkurenta v tabulce - HC Slezan Opava. Domácí byli od počátku utkání aktivnějším celkem, ale po první třetině vedli hosté z Opavy 1:2. Pak ale svěřenci Martina Sobotky díky čtyřem trefám odskočil do tříbrankového trháku, jenomže Slezané se postupně dokázali vrátit zpátky do hry a utkání dospělo do prodloužení. V něm ale nakonec rozhodl útočník Martin Gregar, a naši hokejisté si tak připisují důležité dva body do tabulky východní skupiny.