Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky 123»
   sakal s.j@qmail.com | sakalov | 16.04.2017, 22:27 Nick | Datum | Reagovat
Gratulace Vaškovi Půžovi dnes nejen k prvnímu důležitému golu, ale i k parádnímu výkonu! Dnes nejlepší mezi obránci a z hráčů snad jen lepší byl golman Svoboda. Parádní atmosféra dnes v Jihlavě ze které šel mráz po zádech, jak stařičký Horácký stadion, který zkrátka má koule zase ožívá a dýcha skvělým hokejem. Jistě si tuto letošní prodlouženou tito naši dva, Půža s Jíchou užívají plnými doušky a spěje to pro ně snad pomalu a jistě k zážitkům na celý život!
   sakal s.j@gmail.com | sakalov | 19.03.2017, 10:05 Nick | Datum | Reagovat
Sportovně musím uznat, že vyhrál a postoupil lepší soupeř a nebylo to jenom o jejich jedné pětce, jak jsme si mysleli. V našem týmu převyšoval toho brodského a držel nás ve hře až do konce jen přesilovka a hlavně Řehoř a to nejen včera, ale i v Brodě. V Novákovi mají v Brodě slabinu, kterou jsme nedokázali využít a naopak Řehoř mě mile překvapil a dokázal, že pořád je skvělým golmanem.
Je strašná škoda, že loučení se sezonou dopadlo, jak dopadlo včera, aby rozloučení bylo hodno celé sezony. Ten zdárný a štastný konec ke kterému nás včera málem Řehoř dotáhnul, kdy soupeř hraje v oslabení se zkrátka musí pohlídat, abychom potom celý stadion se musel dívat na přehlídku některých malomyslných exhibičních vystoupení brodských individualit jak na ledě, tak v hledišti vzpomínající a rádoby vzkříšející zašlou slávu jejich kdysi I.ligové "éry".
Závěrem by se slušelo soupeři popřát do dalších bojů avšak neudělám to poté co jsem opět včera viděl a i to, jak pan mistr Třetina na konci si jde vřele podat ruku s tím, kterému málem urazil hlavu (by mě zajímalo co asi tomu Tomášovi řekl). Za mě jeden velký palec nahoru Smajlík TRENÉRE!!!
Ne za to, že by snad potřeboval dostat od Vás přes hubu (to bychom byli stejný jak on) i kdyby si to zasloužil, ale za to, že jste tímto se znovu zastal a připomenul co by nemělo zůstat v zapomění. Já bych člověku, který většině z nás svoji morální hodnotou nesahá ani po kotníky a kterého si na brodském webu velebí a nazývají dětským idolem (ještě že nežiju v Brodě se svými dětmi - moje děti bohužel tomu zákroku musely zde být svědkem), ruku taky nepodal. Ona si ho spravedlnost najde sama za ty roky co nejenom tady u nás předvedl - říká se jim Boží mlýny a ty jednou domelou i u něj.

Zavěrem, TRENÉŘI, KABINO - myslím, že to byl dobrý rok, že vás to snad i bavilo a stejně naopak nás. Že by důkazem bylo bezmála 2500 lidí včera v hledišti? ROZHODNĚ!!!

   sakal s.j@gmail.cz | sakalov | 05.03.2017, 22:32 Nick | Datum | Reagovat
Kouzlo Jeschke prolomeno a rázem z toho byl pohodový zápas, kde rozdíl byl jasně zřejmý a výsledek očekávaný.
Co nám série přinesla:
- Stála nás o něco málo více sil a nervů než by si zasloužila. Na druhou stranu přinesla slušnou týdenní pauzu načerpat znovu síly
- Bez větších šrámu a snad bez újmy někomu na zdraví i když po prvním dějství šel trochu z tohoto strach = fungující soudržná čtyřválcová drtivá mašina (plus pátý turbo válec v hledišti) bude znovu připravená a natěšená.
- Víru ve vlastní síly a zdravé sebevědomí - nikdo od začátku nezapochyboval se vší pokorou k soupeři.
- Splnění povinnosti a vše další navíc bude sladkou nástavbou = uvolněnost do zbytku sezony.
I když si mužstvo z Trutnova moc sympatií zde nezískalo, díky právě tomu, že nikdo si neodnesl zranění se nakonec závěrem sluší říci: "Sláva zaslouženým vítězům avšak i čest poraženým!"
   sakal s.j@gmail.cz | sakalov | 01.03.2017, 22:39 Nick | Datum | Reagovat
A je tady play-off aneb jak jeden golman dokáže vytáhnout průměrný tým někam, kde by bez něj nebyli ani náhodou. Naopak dle mého Jeschke doposud ústřední postava této série a dle mého rozhodne jak si poradíme ne s celým Trutnovem, ale jenom s ním.
Protože z naší strany opět kolektivní výkon na úrovni s kvalitou jednoznačně na naší straně. V polovině zápasu mělo být skore o 3, 4 branky a byl klid. Takto po zkušenosti z Trutnova chápu poněkud opatrný přístup ve třetí třetině (pokud bychom propadli při nějakém zběsilém útočení, tak bychom mu gola už nedali), kde se více méně čekalo na chybu i když opět pokud někdo něco si sám vytvořil a vymyslel, tak jsme to byli zase jenom my.
Strašně důležitý druhý bod a i přes nějaké drobné rozpaky dobře odvedená práce ve všech řadách!

   sakal s.j@gmail.cz | sakalov | 26.02.2017, 23:41 Nick | Datum | Reagovat
Myslím, že už v 5.min. Trutnov pochopil přesto, že byli zprvu spokojeni na koho jdou, že hokejově nemají šanci a tak sáhli k tomu co jim zbývalo. Spolu výborným golmanem, který jediný stojí za uznání je to jejich jediná šance.
Velice dobře naši zareagovali a jak se říká, nenechali si více nic líbit, tak přesto bych byl zítra u nich trpělivý a do ničeho se netlačil... Hokejově vyjma golmana nemají nic. Naše šance přijdou a chtělo by to co nejdříve o 2 až 3 goly odskočit, aby byl klid.
Byť ty kluci můžou být v civilu normální, tak s tím bláznem za zády na lavičce může přijít cokoliv. Myslím, že všichni máme ještě v paměti v podstatě ukončení kariéry Kočana jedním trutnovským bezmozkem.
Ve vší úctě, naprosto až s nečekaným přehledem si kluci včera poradili resp.pohráli se soupeřem. Zkrátka kvalita zaslouženě vyhrála a teď jen je mít co nejdříve za sebou pokud možno bez nějakých ztrát.
Hodně štěstí!


   sakal s.j@seznam.cz | sakalov | 06.01.2017, 00:00 Nick | Datum | Reagovat
TO: MartinZR
Díky za odkaz, tiskovku bych si taky našel a poslechnul...

Na ní však nebylo řečeno co vedlo trenéra pro změnu v brance, jenom to že se tak rozhodl mezi svátkami na což má samozřejmě právo a své rozhodnutí nemusí ani nijak zdůvodňovat.
Obhajuje a zodpovídá se vám ve vedení a sponzorům posléze za výsledky a třeba za to, že by bylo v 10.minutě po sledovaném a očekávaném zápase před plnými tribunami, kdyby mužstvo rezignovalo anebo třeba si ani nemuselo podařit zápas minimálně zdramatizovat (kdyby třeba Brod byl chytřejší anebo štěstí bylo proti) což zase byl jeho dobrý výsledek práce s mužstvem s dobrým koncem a ne průserem. Takový už jsme tady jednou právě s Brodem zažili. I když jaký průser? Jen jedno prohrané hokejové utkání...
Je po svátcích a těch zápasů již moc nezbývá do play-off což je úplně jiná soutěž házící výsledný lesk anebo prach na celou sezonu. V něm hlavní rolí hrají a rozhodují právě golmani bez kterých se úspěch neudělá jak všichni víme a ví to moc dobře i tento náš trenér. Proto mně opravdu přijde dost teď něštastná výměna a experiment s golmany právě i s výhledem na blížící se play-off, protože golman není jedním z 20 hráčů, ale jediným specifickým postem v mužstvu, který musí být v pohodě a věřit si. Poté třeba chytí i to "něco" navíc co mužstvo potřebuje.
Vloni play-off výrazně zachránilo jinak poměrně nepovedenou základní část. Letos by to mohlo být naopak třeba s holým konstatováním na konci: "Mildu se nám nepovedlo dostat do formy a rozchytaný Sali nám vychladl mezitím na lavici za ty dva měsíce..."
Není to žádná kritika z mé strany, jenom názor jednoho bezvýznamného fanouška z těch 1647 co bylo včera na úžasném zápase, který i díky tomuto byl úžasnou podívanou a dobře odvedenou prací party klůku pod vedením trenéra nakonec se štastným, ale zaslouženým koncem!!!

Tak a už jsem toho tady myslím napsal až až aniž bych třeba chtěl...
Hezký večer všem a příští týden třeba zase na zimáku!   sakal s.j@seznam.cz | sakalov | 05.01.2017, 22:21 Nick | Datum | Reagovat
TO: Michalos
Poprvé jsem si dovolil letos napsat svůj názor tady na tomto poněkud ztichlém fóru na to jak letos sezona je zatím povedená a hned to od tebe (též tady nikterak pravidelného přispěvatele) schytám a dostávám dávku moralizace.
Kritizovat něco ve sportě bych si rozhodně nedovovil natož takovýho golmana jako je Řehoř. Je to pořád jenom sport. Vyslovit však názor třeba o nasazení golmana do tak nelehkého a očekávaného zápasu však v tomto státě potažmo na tomto fóru se naštěstí snad ještě může a je k tomu snad pořád i určen. S názorem souhlasit samozřejmě nemusíš, ale to je tak asi všechno. Nic víc, nic míň. Naštěstí!!!
   sakal s.j@seznam.cz | sakalov | 04.01.2017, 22:25 Nick | Datum | Reagovat
Nikdo mi nevysvětlí proč dnes trenér nasadil golmana, který skoro měsíc a půl nechytal ostrý zápas na úkor toho, který má za sebou skvělou vítěznou sérii a který je dobrým golmanen byť s poněkud méně známým jménem.
O tom znovu myslím přesvědčil a chytil to "něco"navíc jak v takovýchto zápasech golmani musí a to nebylo vůbec pro něj vůbec jednoduché naskočit do tak očekávaného zápasu za v podstatě rozhodnutého stavu po 10-ti minutách!!! Doufejme tedy, že tady se už experimentovat příště nebude a to nemyslím vůbec nijak zle vůči Řehořovi. Klobouk dolů před Slámičem a samozřejmě před ostaními na kterých od samého začátku bylo vidět jak si jdou za svým, jak jsou natěšený na zápas a že to nevzdali. Takový obrat proti dobrému soupeři se hned tak nevidí a neuvidí. Svým způsobem dnes hráčí podrželi trenéra a napravili jeho špatné rozhodnutí.
Pěkná podívaná a skvělý zažitek večer!!!

Smajlík Smajlík Smajlík
   sakal sakalov | 17.03.2016, 07:08 Nick | Datum | Reagovat
TO: zr-fan

Ano Orlová to byla, máš pravdu. Kdo se tam v nich má vyznat... Smajlík

   sakal sakalov | 17.03.2016, 00:01 Nick | Datum | Reagovat
Nabízí se napsat slovy vesnického klasika: "Když vy přístavbu, tak my to vyženeme o štok vejš! = "Když vy 6:2, tak my 5:1!"

Další favorit musel sklonit hlavu před partou kluků ze zapadlého koutu republiky, který si jdou prostě jen zahrát hokej a to už po desáté za 21 dní!!! Aby ji ještě zvládl narovnat, Kolínu se to nepovedlo...
Ona i pohádka se občas promění v realitu byť každé dějství dávané přídavkem se již teď nezmazatelně zapisuje do historie!

Jeden úryvek za všechno: Celý stadion dnes trnul při vyločení 2+2 a k tomu ještě další dvoumin. trest. Na led nastoupili tři stateční s generálem a prostě se rozhodli, že góla nedostanou a tak se taky stalo! Nedali jim vůbec šanci ho dát!
Přirovnal bych to k první II.ligové sezoně po našem návratu, kdy každý každiční zápas tady kluci jezdili proti nadupaným moravským celkům (tenkrát jsme hráli východ) po zadkách, aby sbírali bodík po bodíku k záchraně těžce dobyté vytoužené ligy po zdejším Senátorským období temna což se taky podařilo, aby nakonec hned v prvním kole nás vyřadila v play off napumpovaná Poruba...
Dnes však z nás měl pumpování někdo jiný, jak jsme mohli vidět na hostující střídačce... Smajlík
   sakal sakalov | 11.03.2016, 22:13 Nick | Datum | Reagovat
Od minulého zápasu jsem si byl jistý, že hokejová spravedlnost a mlýny tentokráte melou.

Tak s neskutečnou radostí píši: MY JSME ŽĎÁR a co jste vy? A proto taky SLÁVA zaslouženým vítězům a ČEST poraženým!
   sakal sakalov | 11.03.2016, 12:30 Nick | Datum | Reagovat
TO: zr_flames

Jo, jo historie a hlavně už je to jedno. Třeba dnes naopak se nám to odrazí tak, že to všichni jasně uvidí a bude to třeba důležité...

...prý štěstí se tomu říká.
   sakal sakalov | 11.03.2016, 00:27 Nick | Datum | Reagovat
Tak trochu pro sebe jsem si zrekapituloval průběh série.
- arogantní, nespolupracující vedení, kterým se musí psát marně oficiální žádost (pak se má 30 klubů na něčem v létě domluvit), aby na oplátku to naše dopřálo kolínským fanouškům komfort u nás
- hořekující trenér volající do nebes o potrestání za zranění a otřes mozku Pácala = buď je duševně nemocný něvědíc co říká a tudíž prohlášen za nepříčetného anebo patří zavřít, že riskuje život hráče nasazením po čtyřech dnech po tak vážném zranění
- akce "bracha na bráchu" a opět na scéně trenér na jasnou otázku o podjatosti odpovídá jak jinak, že jaká hloupá to otázka o možné podjastosti je. Patrně by o možné podjatosti nemluvil ani kdyby si zápas odpískal sám. A tak se tímto celá republika díky mediím baví na účet Kolína, kteří tak jsou k smíchu....
Chce se mi říci, že "kozel" smrdí od hlavy a pak najednou lídr soutěže a rádoby aspirant na baráž si ve včerejším zápase nevytvoří za celý zápas pořádnou šanci vyjma Veselého etudy před koncem (opravte mě když tak, nechci být neobjektivní).
- no a nakonec tomu všemu nasazená koruna a včerejší pískot kolínských rádoby fans při děkovačce fanouškům Žďáru, kdy za celý zápas takto hlasitě svoje mužstvo nepodpořili.

Suma sumárum: na zápasy 2:2, morálně však jsme už dávno zvítezili 3:0 a takový to byl ještě před týdnem spřátelený klub!

Jak je dobře, že Žďár je Žďár ať to dnes dopadne jak to dopadne!!!
   sakal sakalov | 10.03.2016, 08:42 Nick | Datum | Reagovat
TO: zr_flames

Stál jsem v podstatě v boční pozici co hlavní sudí a nemohu taky s určitostí říci zda-li oblouk nebo břevno což možná si viděl lépe pokud jsi byl třeba více naproti bráně. Jelikož však rozhodčí rozpažil (ani brankový nezasvítil) v podstatě okamžitě - byl si tedy jistý a poté co zde předvedl mu to věřím. Ten zápas zvládl a taky i díky tomu bylo na ledě a hrálo hokej jen jedno mužstvo včera!!!
Neviděl jsem letos moc hokejů, v sérii s Nymburkem jsem byl tady kritický a včera to byl první zápas co jsem viděl v sérii s Kolínem, ale viděl jsem tým připravený na play-off: BRUSLÍCÍ, DISCIPLINOVANÝ ale při tom ODVÁŽNÝ! Oni z nás ze Šakalova mají opravdu strach, jelikož toto nečekali! A v tom strachu budou až do zítra co by lídr tabulky místo nás tady, kteří se radujeme a užíváme si to.
Tak jak se povětšinou kritizuje, tak je třeba umět i pochválit: Nemusím už vidět jiný zápas, tohle mi včera stačilo, abych si poopravil názor na celou sezonu!
   sakal sakalov | 29.02.2016, 22:41 Nick | Datum | Reagovat
Gratulace!!!
   sakal sakalov | 28.02.2016, 11:02 Nick | Datum | Reagovat
Přesně tak. Při vší úctě a respektu k soupeři se včera měl už slavit postup a záchrana sezony. Alespň tak jsem to viděl já. Místo toho s velkým štěstím jedeme jěště zítra bojovat o šanci, kde vůbec nepůjjde o to jestli zde ve Žďáře uvidíme ještě jednou možná dvakrát hokej a suverenní Kolín, ale o případnou pachuť, která by vyřazením s tímto soupeřem zůstala. Lepšího soupeře jsme si k nápravě sezony nemohli přát respektive nějakého říjnu, který snad měl rozhodnout o sezoně...
Zítra tedy to bude o tom, zda-li alepoň udržíme pozice místo viditelného zlepšení co by za ty roky působení mužstvu příslušelo anebo paradoxně opak bude pravdou. Držím palce!
   sakal sakalov | 21.02.2016, 09:35 Nick | Datum | Reagovat
Škoda, že trenér za ty roky co působí u mužstva nic neudělal s přesilovkami (času na to měl už dost), které většinou takovéto zápasy stejně jako zápasy play-off rozhodují. Takto mohlo být po druhé třetině hotovo a večer, kdy se včera servírovala na Bouchlakách óda na hokej, jsme si mohli vychutnat až do konce my v hledišti stejně jako hráči na ledě místo hostů.
Stará pravda však říká, že je to však jen sport a tak vítěz může být jen jeden, který tak zaslouženě vyhrál a je třeba jim pogratulovat.
Korektní, férový zápas z obou stran, plný nasazení zkrátka kdo přišel, určitě nelitoval!!! Díky všem, kteří se o to přičinili!


   sakal sakalov | 22.03.2014, 12:18 Nick | Datum | Reagovat
Už jsem sice tady děkoval, ale letos se sluší poklonit všem co se nám starají o tuto zábavu ještě jednou.
Poděkováni a rozloučení s letošní super sezonou případně zítra před plným staďákem by bylo stylové s ohledem na to co se letos podařilo, ale protože to je jenom sport, tak sportovně všichni uznáváme, že postoupil lepší. Otázkou zůstává, zda-li to kolik to stálo v Sokolově peněz stojí pro ně za to, ale naštěstí tohle není náš problém a ani zdaleka bych to s nimi nevyměnil byť se dnes v Sokolově slaví postup do baráže...
Takže závěrem ještě jednou velké díky za to, že jsem já a moji blízcí mohli být opět letos s vámi všemi, kteří se starají a hrají hokej pro nás ve Žďáře!!!
Bylo nám ctí a moc pěkným potěšením!!!
   sakal sakalov | 21.03.2014, 06:52 Nick | Datum | Reagovat
Ještě než vyrazím do práce bych chtěl hokejkám popřát jen to samé co před druhým zápasem v Děčíně bez čehož se dnes neobejdou - HODNĚ ŠTĚSTÍ!
Tehdy by to znamenalo zadělání na neúspěch, dnes naopak a hlavně mít možnost vás přivítat v neděli na zápase sezony a jak víme, neděle je ten nejhojekovější den ve Žďáře jít na hokej! Myslím, že to by opravdu byl vrchol sezony se vším všudy s plným stadionem za zády...
Proto dnes hodně lidí bude sledovat on-lajn a budou tak aspoň na dálku s vámi vás chtít dovézt zpět na naše NEDĚLNÍ Bouchalky.
Tak ještě jednou: HODNĚ ŠTĚSTÍ a hlavně se z toho "neposerte"!!!

   sakal sakalov | 19.03.2014, 22:42 Nick | Datum | Reagovat
Co napsat k dnešnímu hodně očekávanému divadelnímu představení, kde sál v aréně se velice pěkně zaplnil. Atmosféra před blížícím se začátkem začínala nabírat na hustotě a nervozitě z očekávání něčeho co přichází jednou za roky...
V tom to začalo a bylo to tak líbivé na velmi nadějně vypadající večer v 1.třetině kvůli kterému jsme se v tom hojném počtu zde sešli.
Ale i v tomto zápase platily nakonec nepsaná pravidla, které rozhodují play-off obzvlášť proti favoritovi.
Promrhané snad čtyři přesilovky darované soupeřem v první třetině z toho jedna 5 na 3 (co bychom za ně dali je mít v druhé polovině zápasu, když jsme potřebovali vyrovnat...) a velice sebevědomý takticky hrající soupeř, který je si vědom svých kvalit a toho, že jeho šance přijdou. Avšak pro jistotu jim k nim pomůžeme vlastními zbytečnými ztrátama ve středním pásmu a rázem z toho jsou dva goly ze tří. Kolikrát jsme tohle mohli letos číst v pozápasových hodnoceních našeho trenéra? Snad v každém druhém a... a nic.
Nicméně pořád tohle je jenom hra a naši kluci zaslouží absolutorium za nasazení, bojovnost a velkou snahu otočit konečný výsledek!!! Pokud tohle byla poslední šance naše vidět, jako že všichni doufáme a věříme v návrat série k nám na Bouchalky i když to bude hodně těžké v pátek, tak všichni, kteří se zasloužili o letošní veleúspěšnou sezonu zaslouží VELKÉ poděkování za ten nespočet krásných večerů co jsme mohli s nimi strávit na zimáku!!!
Nicméně přeci jenom mi to nedá a zkritizuji jednu věc, která z dnešního večera mi trochu pokazila celkový dojem - naprosto stupidně a necitlivě pouštěná hudba o každém přerušení. Vedení vynaloží velkou a dobře odvedenou práci s medializací a pozváním na zápas za účelem vytvoření adekvátní návštěvy a atmosféry hodno takovému zápasu což se jim nakonec povede - stadion navštíví opět rekordní počet diváků plni očekávání. Přijede i poměrně početná skupina fans ze Sokolova, která se střídá ve fandění s našimi v podstatě o každém prerušení... Našemu kotli se podaří roztleskat několikrát celý stadion, ale v tu ránu přerušení hry, hned hudba z repráků a atmosféra je rázem hozena z hokejového utkání někam na pouť, kterou tady zažíváme nedaleko každý květen!
Toto byl jen takový můj malý námět vedeni k zamyšlení, kdybychom případně znovu se sešli v neděli což by byla opět PARÁDA...Další stránky
123»
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele