Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Nejnovější články
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   Fan-ZR fan@zr | ZR | 17.12.2017, 22:22 Nick | Datum | Reagovat
I já se přidám s názorem. I já jsem viděl výkon v Numburku a proti Pejru to bylo to samé ..
Ze začátku sezony asi kluci byli víc natěšení ale hráli super hokej! Rychlost, střelba, důraz .. Na 4 lajny jsme soupeře vyšťavili a dohráli to s přehledem.
Poslední 2 zápasy mi přišli bez zápalu a hledání se .. Nikdo nejde do těla, nikdo nevystřelí (hlavně beci) jediný co to zkouší je Hort. Přitom máme hráče co střelu mají .. Přesilovka 4:3 a hrajeme na počet nahrávek než na gol (bylo to jako bago na tréninku). Ani jedna střela a to tam jsou střelci jako Štěpa, Lojza a Střechyč. Opravdu mi to přislo, jako by jsme ten gól dát nechtěli. Kdyby jsme hráli od začátku, tak jak posledních 5 min. asi není co řešit.
Ano kritika je ale asi proto, že lidi ví a viděli už na co ten tým má .. není to kritika jednotlivce nebo lajny. Kdyby se střílelo byli tyčky smůla nebo cokoliv ok stane se .. ale přístup lidi poznají. O to víc mě mrzí, že hrál Brod s Táborem kde jsme se mohli ještě víc dotáhnout na Tábor a uskočit Kolínu a MB.
   Fan-ZR fan@zr | ZR | 10.12.2017, 11:38 Nick | Datum | Reagovat
Ano střelce máme jak napsal trenér, jen by měli častěji střílet .. Do stavu O:2 jsme včera byli jasně horší, jak na tréninku vlažné bruslení, žádný souboj do těla a žádná střela .. Chudák golman Nymburku. Ten se v té zimě moc nezahřál. Od Gólu na 1:2 a 2:2 jsme konečně začali hrát mnohem lépe i šancí přibylo. Remíza je spravedlivá Smajlík Dost nás podržel Slámič hlavně 5s před koncem .. Chytil dobrou formu Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele