Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Nejnovější články
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   miq73 Žďár | 05.09.2018, 15:55 Nick | Datum | Reagovat
Fanklub plánujeme cestu na extraligový zápas Juniorů do Salzburgu. Zatím sbíráme seznam lidi, kteří by s námi chtěli jet.

Proto, pokud se vám zdá, tento trip, jako do dobrý nápad, piště do zpráv na email:

fanclubsklh@seznam.cz , abychom s vámi mohli předběžně počítat. Je také možné, že díky počtu a ceně budeme muset vzít místo BUSu, tak microBUS, nebo nakonec svá auta a vyrazit po vlastní ose. Jedná se tedy o sbírání informací a seznamu.Předběžná cena 1000,- za přepravu. Pokud pojedeme v pátek, zcela určitě stihneme sobotní domácí zápas áčka s Opavou.
   MartinZR SKLH | 05.09.2018, 15:48 Nick | Datum | Reagovat
test
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele