Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   Žďárák88 a.@a | Zr | 06.03.2018, 17:26 Nick | Datum | Reagovat
Sympatickej klucina ten Gergel. Gratulace k důležité brance Smajlík
   miq73 a@a | Žďár | 06.03.2018, 13:25 Nick | Datum | Reagovat
Předně gratulace k těžce vy dobitému vítězství Smajlík
Včera to tedy byla divočina se šťastným koncem pro nás. Už 2x při nás stála paní štěstěna, tak se snad od nás nyní neodvrátí a ve středu to ukončíme. Bude to zase těžké, ono je až úsměvné se koukat, jak Klatovy mají na každý zápas skoro polovinu týmu jinou. Musím sportovně říct, že to nehrají špatně, co je asi ničí, je ta jejich nesehranost... To je samozřejmě dobře pro nás.
U nás je až moc vidět, jak nám v některých momentech chybí Štěpa a včera u mantinelu i Lojek. Ona celkově ta hra u mantinelu je zatím slabota. Tady se musí v tom důrazu o dost přidat.
Tak ve středu na značkách!

SKLH olééé! Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele