Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   rudka rudka@seznam.cz | zr | 18.03.2018, 21:59 Nick | Datum | Reagovat
Tak dneska jsme pěkně ukradli zápas a tím i celou sérii v zápase se nedařilo,soupeř hrál s lehkostí a byl daleko lepší,ale naši se snažili a bojovali a nakonec to dokázali zase urvat a vyhrát.
Takže paráda borci.Je však třeba pochválit i Kolín,rozhodně byl více než vyrovnaný soupeř v celé sérii a prohra 3:0 na zápasy je pro ně dost krutá,takový rozdíl to nebyl,ale v letošním PO dokážeme vyrovnané zápasy vydřít a vyhrát je v náš prospěch a překlopit tak misky vah na naši stranu a to rozhodlo.
Děkujeme oběma týmům za pěknou sérii a vyhlížíme už dalšího soupeře,kluci si dají chvilku voraz a v neděli jdeme znovu na to.
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele