Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   fan4zr a.a@a.cz | SKLH Žďár nad Sázavou | 03.02.2018, 23:02 Nick | Datum | Reagovat
Povinne 3 body doma. Mladosi hraji skvele, stejne tak cely tym. S temi nahravkami do prazdne branky a nestrelbou to ve stredu uz bude hadam jinak, ale jsem dnes spokojen. Diky kluci a ve stredu pojdme sundat Rebely z prvniho mista!
SKLH!

P.S. Kony st. to za mladyho bude platit dnes do kasy? Smajlík Tak ho osolte, at nemaji mladi do pristich zapasu zabrany! Smajlík :)
   rudka rudka@seznam.cz | zr | 03.02.2018, 08:18 Nick | Datum | Reagovat
Musím se připojit,fakt je pozitivní,že trenér dává šanci i mladým,co mladým před x léty byl jako mladý hráč brán okolo věku 20 let,nyní jsou to vlastně teprve dospívající kluci,ale určitě to taky nemají zadarmo a pozornost trenéra a příležitost dostávají za spojí práci v dorostu a asi i přístupu v tréninku,když se chtějí pořád krok po kroku posouvat dál.A dobrou motivací je i pro ostatní to,že tu příležitost zahrát si i za chlapy,prostě mají,třeba u dřívějších,taky dobrých trenérů taková nebyla.Prostě je vidět,že i z druholigového Žďáru se dá prosadit do velkého hokeje viz Neči,Kautíci(Tomáš si dnes dokonce asi zahraje i se slavným JJ),Havránek,nyní už i Pytlík a další.
Jak někdo říkal vychováváme hráče pro Extraligu a 1.ligu,zase tak horký,aby každý rok odcházelo 10 hráčů výš to nebude a i kdyby pokud ti 17 hráči za Žďár za chlapy budou hrát třeba do 19.-20.let tak to bude každý rok nějaké oživení a okysličení a všem to něco dalšího dá do další kariéry.Taky jednou a docela zásadní věcí je,že se tu hrají extraligy dorostu jak mladšího tak pak především staršího,že je postupná návaznost a že pak se dá i při určitých předpokladech jednotlivých hráčů i nastupovat za chlapy.Jasný je že to tito mladý kluci nemůžou chlapy táhnout,Pytlajs je vyjímka,ale jak i ostatní starší hráči ožijí ta spolupráce Šťépi s Pytlajzem je parádní i když někdy hrají až příliš na sebe,ale vidět jak je hokej baví.
Takže nakonec,kdy jindy nechat otrkat další mladý hráče když ne dnes proti poslednímu mančaftu a kdy v podstatě druhé místo máme takřka nadosah Smajlík
A ať se daří mladýmu Konečnýmu ať má taťka radost Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele