Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   miq73 a@a | SKLH | 05.01.2018, 17:28 Nick | Datum | Reagovat
TO: fan4zr
Chlape to je počteníčko! Opět “výstižný” komentář!

Teď zodpovědně v Klatovech, kde to bude nesmírně těžké a pak již dlouho očekávaný zápas s Brodem!

SKLH olééé!!! Smajlík
   fan4zr a@a.a | SKLH Žďár nad Sázavou | 05.01.2018, 14:00 Nick | Datum | Reagovat
Opět bylo vše podstatné řečeno.
Smajlík
Gratuluju hokejkám k fantastickému výkonu, co jsme ve středu viděli, opravdu stálo za to. Chválím celý tým, protože tohle byla excelentní týmová práce, nicméně pozastavím se u několika konkrétních záležitostí, které se mi vryly do paměti.
:) Nakonec to vyšlo na pěkné desatero:
1. Lojza. Začal střílet a hrát zase tělem. Což je asi dáno taky tím, jaký píská sudí, protože Lojzovi díky jeho fyzickým parametrům často písknou jako faul i čistý hit. V každém případě paráda se na to dívat.
2. Jakub Peslar. Skvělá posila a navíc jim to náramně s Lojzou svědčilo. Jen tak dál chlapi.
3. Jarda Pytlík a Luboš Dospěl. Smekám před jejich výkonem v jejich věku proti chlapům a děkuji trenérům, že staví tyto mladé hráče. Jarda Pytlík nesmírně vyrostl a taky jistě i díky tomu, že dostal možnost "omlátit" se v "Áčku". Nepřekvapí proto, že si jej vyhlédl extraligový klub a doufám, že se mu podaří tam prosadit. Snad jen tuto sezonu dohraje komplet v dresu se "Ž" a to jak v dorostu, tak v mezi chlapy.
4. Štěpa. To je neuvěřitelné, jeho výkony. Takovému hráči je tahle soutěž malá. Jsem rád, že hraje a střílí branky za Plameny, ale je to hráč, který by klidně mohl hrát o úroveň (možná i dvě?) výš.
Zároveň nelze nevidět, jak Štěpa dokáže vytvořit "velmi údernou dvojku", když si se svým "dvojčetem" sedne. Ať to bylo s velezkušeným veteránem Kaňkou nebo teď s mladíčkem který zkušenosti teprve sbírá, Pytlíkem. Jo, a těch vzývaných 10 by to ve středu myslím jistě bylo, kdyby Štěpa nechtěl i v těch nejvyloženějších šancích ještě nahrávat Jardovi Pytlíkovi na hattrick, takže ještě za toto poděkování Štěpovi.
5. Tým. Byl to od začátku do konce týmový a zodpovědný výkon, kluci zapamatujte si to a příští středu hrajte zrovna tak.
6. Milan Řehoř. Skvělý výkon a chytil mnoho vyložených šancí, hlavně na začátku důležité zákroky, dokud by se zápasem byli Kohouti schopni ještě něco udělat. Mrzí mě, že se nepodařilo pro něj ubránit tu nulu.
7. Peter Beneš. Krásný gól, před kterým si nádherně "udělal" toho bránícího hráče. Bojoval celý zápas, bitka v závěru byla jen třešinkou na dortu.
8. Soupeř. Smekám před Kohouty, že to po první třetině nezabalili a hrálo se celý zápas. Oni hráli o čestný úspěch, my o Milanovu nulu. Celý zápas jsme tak mohli vidět krásný hokej, mělo to spád.
9. Kuzma. Nejneviditelnější hráč Plamenů. Skoro paní Columbová. Nikdo o něm na tribuně nebo v hospodě moc nemluví, nikdo ho na ledě skoro "nevidí", nikdo na něj v pozápasových hodnoceních nepěje ódy. Přitom tak kvalitní a užitečný hráč!! Radost na něj koukat. Jenže když se na něj úplně nesoustředíte, zdá se, jako by na ledě ani nebyl. Když se na něj soustředíte, je to krása sledovat s jakým přehledem a mazácky hraje a kolik a jak kvalitní práce (včetně té černé) na ledě odvádí. A to nejen, že by zazářil v jednom zápase a v druhém udělal třeba nějaké kiksy. Podává neuvěřitelně stabilně kvalitní výkony. Skoro jako stroj. Díky Kuzmo. Každopádně věřím, že tvoje "chvilka slávy" přijde zase v play-off, podobně jako v onom památném rozhodujícím zápase v Kolíně před dvěma lety.
10. Fanoušci. Sešlo se nás překvapivě málo, na to že hrál druhý se třetím, ale i tak jsem byl spokojen. Fandilo se vlastně celý zápas, přijelo i několik věrných fans a našich přátel z Tábora, dokonce se na nás přijeli ve svém dni volna podívat i rivalové z Havlíčkova Brodu. K žádným incidentům nedošlo. Choreo se mi líbilo. Myslím, že úrověň i kvalita fandění u nás má stále vzestupnou tendenci. A to i přesto, že se tu a tam něco zadrhne, ať už technicky nebo i lidsky mezi námi. Ale spíše než k horšímu si myslím, že se věci stále vyvíjejí k lepšímu. Teď už bude tenhle proces a vývoj pomalejší a dlouhodobější, než když vše tak nějak živelně začínalo. Tak a tímto končím tohle moje "desatero".

Věřím, že bude ke slovům chvály důvod i příští týden.

Smajlík
SKLH!!!
Smajlík Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele