Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   Fan-Zr fan@zr | ZR | 04.01.2018, 16:59 Nick | Datum | Reagovat
TO: miq73
Naprostý souhlas! Včera to byla parádní podívaná a myslím, že jak hráči tak všichni na stadionu si to užili ! Po dlouhé době, to byl taky zápas, ve kterém jsme i za výraznějšího vedení nepřestali hrát a hlídat výsledek ba naopak Smajlík Moc se mi líbí spojení beků Lojka a Peslara .. Lojza jako by se vedle Peslara nechtěl nechat zahanbit a přidal na důrazu, rychlosti a hlavně střelbě a hned z toho byly góly! To je myslím, to co od něj všichni na stadionu očekávají! Smajlík

Hoši díky včera to byla opravdu parádní podívaná !!!
   miq73 a@a | Žďár | 04.01.2018, 10:52 Nick | Datum | Reagovat
Velká gratulace ke včerejší opožděné nadílce.

Pochvalu si zaslouží celý tým, pokud bych měl opravdu někoho vyzdvihnout, tak by to byl Pytlík, který si počínal, jako starý mazák. Beneš, kterému to v té obraně sedlo a ten gól byl lahůdkový, pak Štěpa kterému sedí spolupráce s Pytlem a opět to byl jeho 5ti bodový zápas.
Ne, ale opravdu to sedlo snad každému hráči... útok rychlý a efektivní, obrana důrazná bez zbytečných chyb....a konečně se střelbou a v bráně zeď Milda. Tak doufám, že k dalším zápasům přistoupí se stejnou pokorou, jako včera.

SKLH olééé!
Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele