Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   fan4zr a@a.a | SKLH Žďár nad Sázavou | 12.01.2018, 16:48 Nick | Datum | Reagovat
Taky se zpožděním gratuluji k vítěznému derby. Dali jsme tomu, myslím, od začátku víc než soupeř a vítězná branka chvíli před koncem byla myslím spravedlivá.
Smajlík
Opět chválím a smekám před celým týmem, trošku, ale jen maličko, bych si dovolil vyzdvihnout opět výkon Milana Řehoře a dua Pytlík - Štěpánek.
Díky všem a v sobotu potvrďme a přidejme další korálek na pomyslnou vítěznou šňůrku.
V sobotu to bude možná těžší než ve středu, hraje se totiž o "povinné" 3 body, snad se nám podaří je urvat a potvrdit roli favorita a vyhneme se podobnému trápení jako v nedávném zápase s Pelhřimovem. Bude to těžké a nebude to zápas proti slabému soupeři. Věřím však, že uspějeme.
SKLH!
Smajlík Smajlík
   miq73 a@a | Žďár | 12.01.2018, 10:43 Nick | Datum | Reagovat
Opožděná gratulace k vítězství! Byl to povedený zápas.

Po středě mě nikdo nevymluví, že je hokejkám jedno zda se fandí, nebo nikoliv. To jenom na okraj, když slyším, že je to jedno, že to stejně nikdo nevnímá. Minimálně na těch Brodských bylo ve třetí třetině vidět, jak by tu podporu uvítali, protože jsou na ni od svým fanoušků zvyklí...
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele