Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   tomiczech t.r@s.c | SKLH OLE | 11.09.2017, 21:13 Nick | Datum | Reagovat
TO: Kolombo pokud si cetl poradne tak QR kod bude i vylepen nekde na zimaku, ale jinak taky program muj zapasovej suvenyr
   Kolombo Sklh | 11.09.2017, 19:31 Nick | Datum | Reagovat
No můj nazor ze zrušení programu je spíš negativní Smajlík převládá ve mě z toho zklamaní protože to prostě patřilo ke žďárakemu hokeji... Nedovedu si představit starší generaci jak si na mobilu hledají soupisku ( na hokej nechodi jen jedna generace lidi ale xxx generaci a na to vedeni trosku zapomelo!) a to uz nemluvím o těch co mají pernamentku.. Kde vezmou kód ty co si lístek nekupujou? Ne všechno moderní je správný krok kupředu Smajlík za me jako za pravidelného kupujiciho a zberatele programu velký palec dolu pro vedeni za tenhle krok Smajlík Smajlík Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele